Dodaj do ulubionych

policja - programy - nalot w Piątek

27.01.08, 14:26
www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080127/AKTUALNOSCI/864697945

wiecie moze o jaką firme chodzi - choć podejrzewam że we wszystkich
maja piraty tak zwanych "agencjach" - no może w tych wiekszych nie
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Re: policja - programy - nalot w Piątek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.08, 14:58
      obstawiam firmę A. pracowałem tam i w życiu nie widziałem legalnego
      programu. Firma A. lubi Społem:)
    • Gość: olo Re: policja - programy - nalot w Piątek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.08, 15:54
      jak zwykle wkładka do gazety nic o tym nie pisze
    • Gość: cz. ktos zna szczegóły? IP: *.elpos.net 27.01.08, 21:19
      ktos zna szczegóły ?
      To pojedyńcza akcja? Życzliwy doniusł, czy zmasowane sprawdzanie
      firm?
    • Gość: Białystok > Nieleg Białystok > Nielegalne oprogramowanie w agencji re IP: *.elpos.net 27.01.08, 21:20
      Białystok > Nielegalne oprogramowanie w agencji reklamowej!
      W piątek białostoccy policjanci weszli do jednej z firm reklamowych
      działających w mieście. Na komputerach znajdujących się w siedzibie
      agencji funkcjonariusze znaleźli nielegalne oprogramowanie, i to w
      wielu kopiach. Straty wynikające z użytkowania nielegalnych
      programów policjanci wyceniają na 90 tys. zł. Teraz właścicieli
      firmy czeka postępowanie karne.

    • Gość: kuba nikt nie pisze IP: *.elpos.net 28.01.08, 08:02
      to chyba ta "agencja" co obsługuje gazety to dziennikarze milczą ,
      jak znajdą fajki celnicy za 10.000 to news na 1szą strone a tu cicho
      sza, a ludzie chcą wiedzieć czy torenta odłączać :)
      • Gość: zbigniwe w. no ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.08, 08:40
        kurcze napiszcie coś... czy to początek nalotów?
        Kto to był takim piratem?
    • Gość: li$ak 10.000 na komp- nieźle:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.08, 10:32
      wychodzi 10.000zł na komp - nieźle:)
      kto nastepny?



      Nielegalne oprogramowanie warte 90 tysięcy złotych wykryli
      policjanci w jednej z białostockich firm reklamowych. Do jej biura
      mundurowi weszli w piątek po południu.

      - Zabezpieczyliśmy osiem twardych dysków i firmowego laptopa - mówi
      Andrzej Baranowski z zespołu prasowego podlaskiej policji.

      Na dyskach i komputerze były między innymi programy graficzne i
      biurowe. Przeanalizują je policyjni biegli. Właściciel firmy odpowie
      teraz za ich wykorzystywanie do celów komercyjnych.
      • languss Re: 10.000 na komp- nieźle:) 28.01.08, 14:37
        Quark, photoshop, corel, winda + office i jest 10 tys :]
        • Gość: edek Re: 10.000 na komp- nieźle:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.08, 15:20
          na 9 kompach to samo
    • Gość: XXX wiadomo kto "padł"? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.08, 12:36
    • Gość: edek Re: policja - programy - nalot w Piątek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.08, 15:28
      powściągliwość mediów w podawaniu nazwy firmy wskazuje że jest to
      firma zblizona do mediów - na usługach np. prasy - reszte sam
      dopowiedz.
    • Gość: ulyT w tym tygodniu też IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.08, 09:27
      ostatbi były 2 duże akcje anty pirackie - w ciądu 2 tygodni - do
      kogo zapukają w tym tygodniu:)
      • Gość: milicjant Re: w tym tygodniu też IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.08, 12:12
        może powinni sprawdzić komputerki policjantów, skoro mają głodowe pensje to nie
        stać ich na oprogramowanie (zakładam że linux w przypadku tej grupy zawodowej
        nie wchodzi w gre)
        • Gość: dziwi dziwi mnie tylko fakt nie podania do wiadoości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.08, 20:15
          dziwi mnie tylko fakt nie podania do wiadomości nazwy firmy

          do tej pory BSA sie nie szczypało
          • Gość: pikx Re: dziwi mnie tylko fakt nie podania do wiadoośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.08, 15:11
            może okaże się,że wszystkie programy były legalne i tylko policjant
            się machnął
            • Gość: gośc Re: dziwi mnie tylko fakt nie podania do wiadoośc IP: *.wasilkow.net 02.02.08, 23:42
              nareszcie ktoś się wziął za cwaniaków.U ważają,że są
              bezkarni
              • Gość: franekbaranek Re: dziwi mnie tylko fakt nie podania do wiadoośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.08, 00:20
                jestem za "przeczesaniem" wszystkich wg rozdzielnika - bedą równe
                szanse
                co grozi za takie coś? kolegium? upomnienie:)
                • Gość: hrabia 35 mln od jutra do więzienia tylko z tej ustawy... IP: *.chilan.net 03.02.08, 11:12
                  Gość portalu: franekbaranek napisał(a):
                  > jestem za "przeczesaniem" wszystkich wg rozdzielnika - bedą równe
                  > szanse
                  > co grozi za takie coś? kolegium? upomnienie:)

                  ja również jestem za przeczesaniem "łeb w łeb"
                  przeciez pijani rowerzyści nie będa okupować więzienia wiecznie,
                  ktoś musi zająć ich miejsca...
                  Tylko kto potem te 30 mln więźniów wykarmi w celach ??

                  > co grozi za takie coś? kolegium? upomnienie:)

                  oj jak bardzo się mylisz, bo za piractwo ustawa przewiduje 5 lat
                  więzienia! taaak! posiedzisz więcej niż za zabicie człowieka!
                  • Gość: x Re: 35 mln od jutra do więzienia tylko z tej usta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.08, 02:47
                    nie słyszałem żeby kogos za to wsadzili - najwyżej komp przepadł:)
                    a ci co ich nakryli to nandlowali czy tylko używali?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka