fotofirma 27.01.08, 14:26 www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080127/AKTUALNOSCI/864697945 wiecie moze o jaką firme chodzi - choć podejrzewam że we wszystkich maja piraty tak zwanych "agencjach" - no może w tych wiekszych nie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ja Re: policja - programy - nalot w Piątek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.08, 14:58 obstawiam firmę A. pracowałem tam i w życiu nie widziałem legalnego programu. Firma A. lubi Społem:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: policja - programy - nalot w Piątek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.08, 15:54 jak zwykle wkładka do gazety nic o tym nie pisze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cz. ktos zna szczegóły? IP: *.elpos.net 27.01.08, 21:19 ktos zna szczegóły ? To pojedyńcza akcja? Życzliwy doniusł, czy zmasowane sprawdzanie firm? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Białystok > Nieleg Białystok > Nielegalne oprogramowanie w agencji re IP: *.elpos.net 27.01.08, 21:20 Białystok > Nielegalne oprogramowanie w agencji reklamowej! W piątek białostoccy policjanci weszli do jednej z firm reklamowych działających w mieście. Na komputerach znajdujących się w siedzibie agencji funkcjonariusze znaleźli nielegalne oprogramowanie, i to w wielu kopiach. Straty wynikające z użytkowania nielegalnych programów policjanci wyceniają na 90 tys. zł. Teraz właścicieli firmy czeka postępowanie karne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuba nikt nie pisze IP: *.elpos.net 28.01.08, 08:02 to chyba ta "agencja" co obsługuje gazety to dziennikarze milczą , jak znajdą fajki celnicy za 10.000 to news na 1szą strone a tu cicho sza, a ludzie chcą wiedzieć czy torenta odłączać :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zbigniwe w. no ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.08, 08:40 kurcze napiszcie coś... czy to początek nalotów? Kto to był takim piratem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: li$ak 10.000 na komp- nieźle:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.08, 10:32 wychodzi 10.000zł na komp - nieźle:) kto nastepny? Nielegalne oprogramowanie warte 90 tysięcy złotych wykryli policjanci w jednej z białostockich firm reklamowych. Do jej biura mundurowi weszli w piątek po południu. - Zabezpieczyliśmy osiem twardych dysków i firmowego laptopa - mówi Andrzej Baranowski z zespołu prasowego podlaskiej policji. Na dyskach i komputerze były między innymi programy graficzne i biurowe. Przeanalizują je policyjni biegli. Właściciel firmy odpowie teraz za ich wykorzystywanie do celów komercyjnych. Odpowiedz Link Zgłoś
languss Re: 10.000 na komp- nieźle:) 28.01.08, 14:37 Quark, photoshop, corel, winda + office i jest 10 tys :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edek Re: 10.000 na komp- nieźle:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.08, 15:20 na 9 kompach to samo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edek Re: policja - programy - nalot w Piątek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.08, 15:28 powściągliwość mediów w podawaniu nazwy firmy wskazuje że jest to firma zblizona do mediów - na usługach np. prasy - reszte sam dopowiedz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ulyT w tym tygodniu też IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.08, 09:27 ostatbi były 2 duże akcje anty pirackie - w ciądu 2 tygodni - do kogo zapukają w tym tygodniu:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: milicjant Re: w tym tygodniu też IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.08, 12:12 może powinni sprawdzić komputerki policjantów, skoro mają głodowe pensje to nie stać ich na oprogramowanie (zakładam że linux w przypadku tej grupy zawodowej nie wchodzi w gre) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziwi dziwi mnie tylko fakt nie podania do wiadoości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.08, 20:15 dziwi mnie tylko fakt nie podania do wiadomości nazwy firmy do tej pory BSA sie nie szczypało Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pikx Re: dziwi mnie tylko fakt nie podania do wiadoośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.08, 15:11 może okaże się,że wszystkie programy były legalne i tylko policjant się machnął Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gośc Re: dziwi mnie tylko fakt nie podania do wiadoośc IP: *.wasilkow.net 02.02.08, 23:42 nareszcie ktoś się wziął za cwaniaków.U ważają,że są bezkarni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: franekbaranek Re: dziwi mnie tylko fakt nie podania do wiadoośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.08, 00:20 jestem za "przeczesaniem" wszystkich wg rozdzielnika - bedą równe szanse co grozi za takie coś? kolegium? upomnienie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hrabia 35 mln od jutra do więzienia tylko z tej ustawy... IP: *.chilan.net 03.02.08, 11:12 Gość portalu: franekbaranek napisał(a): > jestem za "przeczesaniem" wszystkich wg rozdzielnika - bedą równe > szanse > co grozi za takie coś? kolegium? upomnienie:) ja również jestem za przeczesaniem "łeb w łeb" przeciez pijani rowerzyści nie będa okupować więzienia wiecznie, ktoś musi zająć ich miejsca... Tylko kto potem te 30 mln więźniów wykarmi w celach ?? > co grozi za takie coś? kolegium? upomnienie:) oj jak bardzo się mylisz, bo za piractwo ustawa przewiduje 5 lat więzienia! taaak! posiedzisz więcej niż za zabicie człowieka! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: 35 mln od jutra do więzienia tylko z tej usta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.08, 02:47 nie słyszałem żeby kogos za to wsadzili - najwyżej komp przepadł:) a ci co ich nakryli to nandlowali czy tylko używali? Odpowiedz Link Zgłoś