zidi1 26.02.08, 20:53 i znów B-stok pojawił się w mediach!!! około 200-stu osób protestowało przeciw powstaniu nowemu państwu!!! powstaniu Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj