Dodaj do ulubionych

białostocki protest!!!

26.02.08, 20:53
i znów B-stok pojawił się w mediach!!! około 200-stu osób
protestowało przeciw powstaniu nowemu państwu!!! powstaniu
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka