Forum   uważam rze

uważam rze

(10 wyników)
  • Roczną prenumeratę tygodnika Uważam rze tanio sprzedam
  • pierwsze angora , pózniej gość niedzielny i uważam rze 140 tys. po raz pierwszy wyprzedili 4 teraz, politykę i 5 newsweeka.Sprawdzilo się jest zapotrzebowanie na inną prasę niż liberalno -lewicową.to udany projekt respubliki . skoro jest prasa inna niż lewicowo-liberalna to pewnie jest zapotrzebowanie na takową tv. Niestety teraz jest to niemożliwe ponieważ nawet jakby znalazł się taki kapitał to Radiokomitet nie da jej czestotliwości bo skład jest jaki jest.trzeba czekać do lepszych czasów.
  • deser.pl/deser/1,111857,11966544,__Uwazam_Rze____Adam_Hofman_pobil_sie_z_Agentem_Tomkiem_.html Albo odwrotnie! ??! :)))
  • Ciekawe czy G.Hajdarowicz wylądował już na dywaniku u swojego kumpla, rzecznika rządu P. Grasia i czy już ma gotowy tekst przeprosin. Pomijając powyższe gdybania uważam, że to jest [b] [/b]na próby rozmywanie przez nich odpowiedzialności za holocaust i wmanewrowanie jako jednego z jego sprawców ( mowa o holocauście ) AK. Jeszcze trochę czasu upłynie i się dowiemy, że Niemcy musieli wkroczyć do RP aby zapobiec eksterminacji Żydów dokonywanej przez Polaków. Pierwszy cel już im ( Niemcom ) ...
  • Nowa gazetka pisowska. Licha, jeden plus za papier, nie jest śliski....
  • czyżby znikł? A Semka i bracia Karnowscy jak się mają?
  • Przyznać się, która ematka przejrzała już nowy tygodnik? Leży u mnie na stole i ciągle się do niego zabieram, choć do tej pory poza wstępniaki nie ruszyłam. A obiecałam sobie, że z powodu nazwisk na pierwszej stronie uprzedzać się do niego nie będę... ;)
  • zdradził, że to Stanisław Janecki jest autorem bloga posła Kaczyńskiego. A pamiętacie jak płakał, jak wywalali go z Wprost,potem z TVP, a potem z Trójki, że jego, jedynego dziennikarza to spotyka? 2. Z Kurtykową i Gosiewską był w Stanach niejaki Pospieszalski i niejaka Stankiewicz Ewa. Jako osoby towarzyszące jak rozumiem, nie to, żeby ukręcić bat a PO w postaci kolejnego filmu. 3. Blog Orlińskiego najlepszym dziennikarskim blogiem wg tygodnika Press. Moje gratulacje.
  • 120 tys po miesiącu działania.To samo Rzepa wreszcie zyskowna.Dla GW to wskazówka że rynek lewacki jest przerośniety i ogromna konkurencja po lewackiej stronie.Powiedzmy Newsweek jeszcze ujdzie ale polityka,wprost i jakieś przekroje to są opinie na jedno kopyto.GW chcecie istnieć to musicie zmienić ton i nie być tak prorządowi a właściwie antykaczyńscy.Dziwne że srodowisko michnika czy holland oczekuje wstydu Polaków za garstkę bandytów polskich wobec żydów a unika takich tematów powojennyc...
  • ale jazda, tak u mnie w windzie jezd o takiej jednej z czeciego pientra. wienc ja uważam rze póma jest gróbasińska.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?