Dodaj do ulubionych

NFZ wprowadza chaos

10.06.09, 11:13
Etat jest, komputer z internetem też, ale dane niech same się wklepią, bo zaktualizować w tepsie nie ma czasu, a do tego czego oczekujemy od budżetówki, oni tylko kawę piją, a pacjencie radź sobie sam, gdyby były skuteczne systemy informatyczne (informatyzacja zus) to i tak zabraknie inteligentnych i ochoczych osób do wprowadzania danych (gdyby to byli niepełnosprawni to oki, bo im się chce, ale . . . ) POLSKA WŁAŚNIE nie pisząc, że BIAŁYSTOK:(
Obserwuj wątek
    • gupik25 Re: NFZ wprowadza chaos 11.06.09, 17:20
      no ja tez jestem nipełnosprawny [ 1 grupa , znaczny stopien ]więc czemu takie NFZ - ty lub Szpitale nie zatrudniają takich osób [ pewnie możnaby było pracować w domu, w krajach zachodnych to standard ] , więc czemu nie w POlsce ??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka