rojber83
10.06.09, 11:13
Etat jest, komputer z internetem też, ale dane niech same się wklepią, bo zaktualizować w tepsie nie ma czasu, a do tego czego oczekujemy od budżetówki, oni tylko kawę piją, a pacjencie radź sobie sam, gdyby były skuteczne systemy informatyczne (informatyzacja zus) to i tak zabraknie inteligentnych i ochoczych osób do wprowadzania danych (gdyby to byli niepełnosprawni to oki, bo im się chce, ale . . . ) POLSKA WŁAŚNIE nie pisząc, że BIAŁYSTOK:(