Forum   krystyna janda

krystyna janda

(23 wyniki)
 • Krystyna Janda - aktorka filmowa i teatralna, laureatka Złotej Palmy, Agnieszka w filmie "Człowiek z marmuru" i Danuta Wałęsa w spektaklu "Danuta W." - we wtorek kończyla 60 lat. Aktorka świętowala urodziny sztuką "Zmierzch długiego dnia" w teatrze Polonia.
 • Wygląda przepięknie, jak nastolatka, czego niestety nie można powiedzieć o jej córce, która siedzi obok; z obiema aktorkami rozmawia ( też piękna i mądra ) Katarzyna Przybyszewska.
 • www.kulturaonline.pl/,tytul,artykul,638.html krycha byla chyba jedna z ostatnich opierajacych sie reklamie. kazdy ma swoja cene, ciekawe jaka;) co myslicie o aktorach w reklamach. ja na ich miejscu bralbym kazda dobra propozycje bez ogladania sie na swiete oburzenie "prawdziwych artystow".
 • Miażdżąca krytyka "Mewy" w warszawskim Teatrze Studio i roli Krystyny Jandy sobota, Radio Bis, "Scennik Współczesny", mówi krytyk Barbara Osterlof: "W 'Mewie' zdobyłam jeszcze jeden argument na to, że najpełniej temperament Krystyny Jandy, jej osobowość spełnia się w rolach z repertuaru współczesnego. Nie muszę nikogo przekonywać, że Czechow na jubileusz (Jandy) to jest wielka rzecz. Krystyna Janda powróciła po latach do 'Mewy' ale... powróciła do roli Arkadiny. Nie miałam...
 • Nie wiecie przypadkiem czemu Krystyna Janda przestała pisać swój pamiętnik w internecie i nie działa jej strona? Przestała raptownie 16-12-2003 i tak jest do tej pory.Może się obraziła ze nikt nie pochwalił jej nowego dzieła "Męskie- żeńskie" albo ktoś skrytykował za reklamę.
 • Pisał autor, pisał, pisał i nic nie napisał... Gratuluję zdolności lania wody!
 • Właśnie ją oglądam w TVN24 Moja ulubiona aktorka, ale coraz bardziej plastikowa. Pani Krysiu!Niech Pani tego więcej nie robi...i tak jest panie wspaniałą gwiazdą, ale zmarszczki też sa piękne.
 • " Ktoś mi przysłał link zawiadamiający o możliwości wyspowiadania się internetowo. Z ciekawości się wyspowiadałam. Oto co mi wyszło. Pokuta Online Pokuta to dzieło naprawy porządku przez przylgnięcie do prawdy, przez rozpoznanie zniszczenia i żal nad nim. Jako pokutę za grzechy zadaję Ci oprócz odmówienia 3 Zdrowaś Maria DOBROWOLNĄ WPŁATĘ 25 ZŁOTYCH NA KONTO BANKOWE NA RZECZ RADIO MARYJA ORAZ COMIESIĘCZNE WSPOMOŻENIE RM W KWOCIE 5 ZŁOTYCH PŁATNE DO 5-TEGO KAŻDEGO MIESIĄCA. Pobi...
 • Krystyna Janda otworzy swój teatr w Warszawie, na górnym Mokotowie. Co Wy na to?
 • Myślę, że pani Janda zużyła się! Właściwie wszystko, czego by nie grała, to jest jednakowa, krzycząca i jeszcze raz krzycząca. Widać, przejadła się ludziom, bo ileż razy można robić to samo, w różnych rolach!
 • Krystyna Janda: sprzedaje dom, kupiła teatr Krystyna Janda kupiła nieczynne, warszawskie kino Polonia. Skąd ma pieniądze? Aktorka sprzedaje swój dom w Milanówku i bierze pożyczkę. Pierwsza premiera planowana jest na wrzesień. Teatr również będzie się nazywał Polonia. Grać mają głównie młodzi-zdolni. - Ja będę się tylko darła i biła linijką po łapach - mówi Janda. Co pojawi się najpierw na afiszu? - W pierwszym sezonie chciałabym zrealizować cykl pod nazwą "Europejki", we współp...
 • Drażni mnie Krystyna Janda. Jej całe aktorstwo polega na konwulsyjnym trzepaniu głową, machaniu rękami i nerwowej bieganinie. Naprawdę nie rozumiem, skąd biorą się głosy zachwytu nad tą panią, żadna z niej wybitna aktorka. Tragicznie wypada też w roli prowadzącej program "Trójkąt damsko- męski". Czy macie podobne odczucia, czy wręcz przeciwnie?
 • Świetnie wygląda, naturalnie, nie "upiększana" silikonami i skalpelem chirurga. Nie zrobiła sobie z twarzy maski, a mimo to (a może właśnie dlatego) wygląda naturalnie dobrze. Brawo Pani Krystyno!
 • Tak... I to przez Szczepkowską...
 • Tak się właśnie zastanawiam...
 • A ja tym razem w trochę innej sprawie. Mianowicie mam mocno niedoskonałe nagranie "Cyganerii" Brela, ale nie mogę nigdzie znaleźć tekstu. Spisać z nagranie nie jestem w stanie, bo zwyczajnie nie wszystko słychać. Śpiewały to m.in. Krystyna Janda i chyba Edyta Geppert. Czy ktoś może mi pomóc?
 • "Z miłością. Wydaje się, że reżyser Piotr Cieplak uwierzył w tę miłość nawet za bardzo. Sceny czułostek między małżonkami wypadają czasem nieznośnie cukierkowo." Te sceny wyszly tak czulostkowo nie dlatego, ze rezyser tak sztuke interpretowal, a dlatego bo Krystyna Janda i Jerzy Trela sa w zyciu prywatnym kochankami i na scenie nie potrawia tego ukryc - przeciez kazdy o tym wie.
 • Od 31 grudnia ub. r. ta najwspanialsza, wg mnie, polska Aktorka teatralna przestała go pisać. Rozstała się z nami bez pożegnania, bez zapowiedzi, tak nagle i nieoczekiwanie. Czy są wśród Was Jej wielbiciele, czytelnicy? Czy nie odczuwancie pustki i nie jest Wam żal? Bo mnie bardzo.... MS
 • co ona jeszcze wymysli zeby byc popularna w tym wieku?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?