barpar
23.12.03, 17:40
Hej - widzieliście tego kolesia co jeździ wielkim pick-upem z deską do
surfowania na dachu?? najlepsze jest to że nawet jak napadał śnieg deska
dzielnie trzymała się dachu... haha - niezły szpan.. nowa moda w naszym
nadmorksim kurorcie ;)) Aha - i do tego rejstracja - SURFER ;))