23.12.03, 17:40
Hej - widzieliście tego kolesia co jeździ wielkim pick-upem z deską do
surfowania na dachu?? najlepsze jest to że nawet jak napadał śnieg deska
dzielnie trzymała się dachu... haha - niezły szpan.. nowa moda w naszym
nadmorksim kurorcie ;)) Aha - i do tego rejstracja - SURFER ;))
Obserwuj wątek
    • Gość: pajac Re: SURFER?? IP: *.light.csk.pl 23.12.03, 23:09
      taa... ma fantazję
      • ormond Re: SURFER?? 24.12.03, 03:17
        Gość portalu: pajac napisał(a):

        > taa... ma fantazję

        ...a moze tylko szpaner?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka