Dodaj do ulubionych

Legalna broń

08.11.12, 17:17
Walther P22 Q. Mój drugi ulubiony pod względem urody "gun". I w dodatku posiadanie go jest legalne. A co z amunicją?
Obserwuj wątek
      • tanebo Re: Legalna broń 09.11.12, 12:09
        Nie zawsze desert eagle się sprawdzi. Po pierwsze - w większości przypadków broni używa się z małej odległości. 2,3 metrów. Nie potrzeba więc armaty. Po drugie nie chcę od razu zabijać. Wystarczy mi że zniweluję przewagę przeciwnika. Zwykle napastnicy atakują w grupie. Bo sami się boją. Ale wystarczy postraszyć i ta przewaga pryska. Ta broń wygląda i działa prawie jak prawdziwa. Po trzecie nikt mnie nie zastrzeli z niej jeśli mi ją odbierze.
        • feel_good_inc Re: Legalna broń 11.11.12, 13:07
          tanebo napisał:
          > Nie zawsze desert eagle się sprawdzi. Po pierwsze - w większości przypadków bro
          > ni używa się z małej odległości. 2,3 metrów. Nie potrzeba więc armaty. Po drugi
          > e nie chcę od razu zabijać. Wystarczy mi że zniweluję przewagę przeciwnika. Zwy
          > kle napastnicy atakują w grupie. Bo sami się boją. Ale wystarczy postraszyć i t
          > a przewaga pryska. Ta broń wygląda i działa prawie jak prawdziwa. Po trzecie ni
          > kt mnie nie zastrzeli z niej jeśli mi ją odbierze.

Jesteś w mylnym błędzie.
          Ze względu na stan prawny w Polsce, pierwszą myślą napastnika będzie prawie zawsze "straszak" albo "wiatrówka". W związku z tym zyskujesz jedynie złudne poczucie bezpieczeństwa.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka