michalgajzler
05.11.02, 18:35
Był juz kiedyś wątek o wpadkach dziennikarzy na
"Samolotach". Nie spodziewałem się jednak że taką
wpadkę zaliczy naczelny nTW;)).
Wspomniany pan ogłosił we wstępniaku do ostatniego
numeru że MW przejęła ex-duńskie Kobbeny;). Ładnie,
ładnie, ciekawe co na to Norwedzy;)...
Co prawda mylić się jest rzeczą ludzką ale...
Sam wstępniak też trochę kontrowersyjny w treści (choć
argumentacja dośc rzeczowa).