Gość: wi0sna
IP: *.torun.sdi.tpnet.pl
04.02.02, 12:45
Towarzyszę NetBiTowi od pierwszych dni jego chwalebnego istnienia, dotąd jako
cicha wielbicielka.
Postanowiłam się ujawnić i , jeśli "działacze" zezwolą, wcielić w szeregi. W
razie gdyby w tym celu potrzebne były rekomendacje, pytajcie SDB- zorientowany
i z pewnością mnie poprze. ;-)
P.S. Wielki Bracie, oszczędziłam Ci podjazdów i oto jestem. W pełnej krasie.
Słowo się rzekło, kobyłka u płota.
wi0sna