Dodaj do ulubionych

Nowa twarz?

IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 04.02.02, 12:45
Towarzyszę NetBiTowi od pierwszych dni jego chwalebnego istnienia, dotąd jako
cicha wielbicielka.
Postanowiłam się ujawnić i , jeśli "działacze" zezwolą, wcielić w szeregi. W
razie gdyby w tym celu potrzebne były rekomendacje, pytajcie SDB- zorientowany
i z pewnością mnie poprze. ;-)

P.S. Wielki Bracie, oszczędziłam Ci podjazdów i oto jestem. W pełnej krasie.
Słowo się rzekło, kobyłka u płota.

wi0sna
Obserwuj wątek
    • Gość: Ted® Re: Nowa twarz? IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 04.02.02, 13:12
      witamy

      www.netbit.and.pl/biuro.html
      • Gość: wi0sna Re: Nowa twarz? IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 04.02.02, 13:17
        Gość portalu: Ted® napisał(a):

        > witamy

        O tak! Między innymi za tę kurtuazję tak Was cenię!
        Dzieki. Bardzo mi miło, Ted.
        wi0sna
        • scoopa Re: Nowa twarz? 04.02.02, 13:57
          Witaj ....:))
          • debett Re: Nowa twarz? 04.02.02, 14:06
            Hura!!! Wiosna przyszła!!! Witam serdecznie.
            • alterego Re: Witam 04.02.02, 17:15
              Szkoda, ze po pol roku, ale na wiosne nigdy nie jest za pozno!!! :-)
              • krotoss Re: Witam 04.02.02, 18:10
                witam?... ale ale jak to ja nieszablonowo ;-) jak piszesz noaw TWARZ! to pokaz
                na fotce, skoro nasze widzialas :-) i skorzystaj z linku, ktory Ci Ted®
                podal wtedy juz nawet na liscie bedziesz i zakrzykne: Ave Wi0sna, netBiT te
                salutant!

                KroTosS
                • Gość: Milak Re: Witam IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 04.02.02, 20:21
                  Wiosna.... wiosna.... Wiosna, ach to Ty....
                  Widzieliscie juz pierwsze paki? Ja dzis ^____^

                  nieszablonowo ;o) - Witaki Wi0sno.

                  H.B.^_^
                  • blondynka Re: Witam 04.02.02, 21:13
                    Witaj Wiosno!

                    Co do zdjęcia, ja próbowałam, ale jestem beznadziejna i nie umię... :(
                    • .weronika. Re: Witam 04.02.02, 23:37
                      Hej, Wiosna! Tylko nie odchodz, bo znow bedzie chlapa i beznadzieja outside...
                    • krotoss Re: Witam 05.02.02, 13:53
                      blondynka napisał(a):

                      > Witaj Wiosno!
                      >
                      > Co do zdjęcia, ja próbowałam, ale jestem beznadziejna i nie umię... :(

                      wyslij meila z zalacznikiem ^_~

                      KroTosS
              • Gość: wi0sna Re: Witam IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 05.02.02, 10:39
                Dzięki za entuzjastyczne powitania, które zawdzięczam niewątpliwie radosnemu
                nickowi. Nie tylko nie odejdę, ale już niedługo objawię Wam sie zielonością
                trawy, ciepełkiem słonka i tulipanami we wszystkich odcieniach!
                Oraz pogodą ducha, oczywiście. :-)

                wi0sna
    • Gość: SDB Re: Nowa twarz? IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 04.02.02, 17:20
      Halo? No coz, wywolany do tablicy zglaszam sie. Witaj wi0sno! Pzdr
      • krotoss Re: Nowa twarz? 05.02.02, 13:54
        Gość portalu: SDB napisał(a):

        > Halo?

        ten zwrot w Twoich ustach SDB powinien byc zapisany w annalach historii ^___^

        KroTosS

        Ps.Chyba nie musze dodawac ze poprawia mi znakomicie humor?
    • Gość: Ted® Re: Nowa twarz? problem IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 04.02.02, 19:06
      jesli podajesz adres mailowy z gazety to niestety rejestracja sie nie uda

      wpisz inny albo napisz do mnie na netbit@and.pl (dopisze 'recznie')

      pozdrawiam wiosennie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka