Gość: Besii IP: *.dip.t-dialin.net 24.01.04, 22:06 Mam nadzieje ze tym razem wiecej osob sie wpisze Pozdrawiam Besii Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Besii Re: Jeszcze raz sp 58 IP: *.dip.t-dialin.net 27.01.04, 19:15 Hejka Wychodzi na to ze tylko ja sie bede wpisywala na tej stronie z tego wynika ze tylko ja uczeszczalam do SP 58 pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BESII Re: Jeszcze raz sp 58 IP: *.dip.t-dialin.net 03.08.04, 16:57 TO ZNOWU JA BESII WYCHODZI NA TO ZE NIKT WIECEJ NIE CHODZIL DO MOJEJ KOCHANEJ SZKOLY pozdrawiam serdecznie i czekam na jakies wpisy besii Odpowiedz Link Zgłoś