Dodaj do ulubionych

Jeszcze raz sp 58

IP: *.dip.t-dialin.net 24.01.04, 22:06
Mam nadzieje ze tym razem wiecej osob sie wpisze

Pozdrawiam
Besii
Obserwuj wątek
    • Gość: Besii Re: Jeszcze raz sp 58 IP: *.dip.t-dialin.net 27.01.04, 19:15
      Hejka

      Wychodzi na to ze tylko ja sie bede wpisywala na tej stronie
      z tego wynika ze tylko ja uczeszczalam do SP 58

      pozdrawiam
    • Gość: BESII Re: Jeszcze raz sp 58 IP: *.dip.t-dialin.net 03.08.04, 16:57
      TO ZNOWU JA BESII WYCHODZI NA TO ZE NIKT WIECEJ NIE CHODZIL DO MOJEJ KOCHANEJ
      SZKOLY
      pozdrawiam serdecznie i czekam na jakies wpisy
      besii

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka