Gość: abw + prl IP: *.tnt5.bne1.da.uu.net 27.04.04, 04:42 Ha, Ha, Ha p.Wanderlich, co pan narobił.Toć to p a n a partia sprawuje rządy jeszcze dzisiaj, Oj nie ładnie tak oszukiwać naród. Zabić wieko i spóścić do dołu tą bestię. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Stefan Wenderlich to Ciota!!! IP: 158.75.48.* 27.04.04, 07:47 Wyjątkowo nieudaczny gnom w Sojuszu Lekkiego Dochodu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wlodek Re: Wenderlich to Ciota!!! IP: *.vf.shawcable.net 28.04.04, 02:43 Gość portalu: Stefan napisał(a): > Wyjątkowo nieudaczny gnom w Sojuszu Lekkiego Dochodu. Chciales chyba napisac oDchodu :))) Najlepszego Wlodek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXsan Wystawią weksle tej cio,cie Leppejowi po50tys i te IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.04, 16:39 I też zamkną , bo cio,ta ma qurwiki w oczach, czyli chuć na sex i kasę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sąsiad typowy sld'up'acki cwaniaczek, żeruje na biedzie IP: *.torun.mm.pl 27.04.04, 18:01 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... nienawidze sld; nienawidze SOCJALdemokracji... IP: *.tvgawex.pl 27.04.04, 19:57 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Coco Re: nienawidze sld; nienawidze SOCJALdemokracji.. IP: 151.157.129.* 28.04.04, 08:20 We wrzesniu 1980 zapisal sie do PZPR...to wlasnie wtedy masowo palono legitymacje tej organizacji a w partii zostaly jedynie szuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: frantz@ntykomuch Re: nienawidze sld; nienawidze SOCJALdemokracji.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.04, 13:12 Popieram-z całego serca z całej duszy swojej-jakem Chrześcijanin. Może jeszcze doczkamy się kiedy komuchów pogonimy w siną dal.Może faktycznie lepiej niech jadą do tej unii.Tam większi cwaniacy są i szybko się z nimi rozprawią.KOMUCHY ręce precz od POLSKI. Serdecznie pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eye for an eye Re: Jak poseł cukrownię Żnin ratował IP: *.visp.energis.pl 27.04.04, 20:30 czy ocs jeszcze mnie zdziwi na temat sld w tym kraju ??????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @os Re: Jak poseł cukrownię Żnin ratował IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.04, 02:10 Wenderlich to bajkopisarz co bajki opowiada ludziom ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jac CZY JESZCZE WIEDZĄ CO TO JEST PRAWDA IP: 213.17.204.* 28.04.04, 02:20 A czy politycy i ci z lewa i ci z prawa jeszcze wiedzą 'CO TO JEST PRAWDA"????? Ja wiem są wyjatki, ale oni potwierdzaja regułę. Nasi polityce zamienili hasło "PRAWDA WAS WYZWOLI" na "PRAWDA WAS ZABIJE". A SLD i Wanderlich to wierzy w to co w "ПРАВДЕ" napisali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bang Re: CZY JESZCZE WIEDZĄ CO TO JEST PRAWDA? IP: 129.81.192.* 28.04.04, 03:43 Nie, nie wiedza i - pewnie - nigdy nie wiedzieli! P.S. A czego sie mozna spodziewac po tej bandzie kretaczy / oszustow z SLD? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fifol Re: CZY JESZCZE WIEDZĄ CO TO JEST PRAWDA IP: *.crowley.pl 28.04.04, 09:01 Cukrownie to cząstka upierdolenia polaków.Od 12 lat trwa tragedia bezrobotnych,Wenderlich to jeden z wielu dupków,nakręcana kukła,niewiele warta!!!!!.Wałęsa mówił o godnym życiu robotników,mały krętacz!!!!!Smród,Polska to wielki kibel,dzięki rządzącym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: menea Re: Jak poseł cukrownię Żnin ratował IP: *.dip0.t-ipconnect.de 28.04.04, 06:41 Wenderlich to pajac ktory gledzi niestworzone pierdoly. Wybij sobie z glowy parlament o europejskim nawet nie wspomne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Sępy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.04, 08:27 Że SLD jest lewe, wiadomo od zawsze. Ciekawe jest zachowanie sępów z Samoobrony - od razu przyjechali parę głosów wyrwać. Tylko biednych ludzi okropnie szkoda, że rozgrywki polityczne toczą się ich kosztem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cc Re: Jak poseł cukrownię Żnin ratował IP: 151.157.129.* 28.04.04, 08:34 Cala SLD to jeden wielki blef. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baret Re: Jak poseł cukrownię Żnin ratował IP: *.chello.pl 28.04.04, 08:36 ze SLD kłamie.. to wiemy od lat. Wtedy nazywali sie PZPR. Ale zamknięcie RENTOWNEGO zakładu - to kolejny absurd polskiego kapitalizmu. Nie warto być rentownym - i tak Ciebie zamkną. Lepiej "przepieprzyć" pieniądze, mie długi i stratę, ale i imie tzw. restrukturyzacji jesteś nie do zamknięcia. Po prostu THE BEST. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kosz Re: Jak poseł cukrownię Żnin ratował IP: *.zab.zigzag.pl 28.04.04, 08:53 To nie absurd, to standard. Zakład się zamknie a majątek sprzeda za grosze kolesiom. Widać że zakład ma potencjalne możliwości, więc jakiś "swój" może nieźle na nim zarobić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DarekS Re: Jak poseł cukrownię Żnin ratował IP: *.chello.pl 28.04.04, 08:50 Wenderlich to jeden z największych kłamców i krętaczy. Bezczelny typ wychowany w kłamstwie i pogardzie dla ludzi,dawna szkoła PZPR. Na pal go nabić i rozedrzeć na pół. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 105571 Re: Jak poseł cukrownię Żnin ratował IP: *.fema.pl / *.cyf-kr.edu.pl 28.04.04, 08:55 Jeden z większych debili jaki sie ostatnio przewinął przez ten padół. Odpowiedz Link Zgłoś
macio25 Re: Jak poseł cukrownię Żnin ratował 28.04.04, 09:06 Cóż ja już chyba żadnemu politykowi nie uwierzę- no chyba że będzie to Izabela Jaruga-Nowacka lub "zieloni" bo chyba inne alternatywy nie mam polityka powinna być uczciwa, mimo że moje poglądy szczególnie ekonomiczne są ukierunkowane na liberalizm, ale ... no i chodzi właśnie o to ale Pozdrawiam wszystkich czytelników Maciej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Joris Re: Jak poseł cukrownię Żnin ratował IP: *.dsl.support.nl 28.04.04, 09:43 Zapisanie sie do Partii w 1980 swiadczy o nim. Jest to najwiekszy lgarz Rzeczpospolitej obdarzony melodyjnym kaznodziejskim glosem. Jest to jeden z przedstawicieli "Tryumfu klamstwa " w dzisiejszej Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
santiago78 DO OBURZONYCH! A KTO GŁOSOWAŁ NA BANDYTÓW Z SLD? 28.04.04, 09:44 Teraz wszyscy mądrzy, ale kilka lat temu to kto popierał Millera i jego czerwoną mafię? kto się ślinił i jeszcze się nawet ślini na widok Kwaśniewskiego? byli komuniści to fachowcy, odpoiwedzialni za państwo, profesjonalisci, nie to co inni amatorzy...teraz nie ma winnych... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Qba Re: Jak poseł cukrownię Żnin ratował IP: *.motorola.com 28.04.04, 10:06 To mowie JA, Prezes Banku Zbozowego, Nikodem Dyzma ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mlx Panie Wenderlich,rzygać się chce! IP: *.echostar.pl 28.04.04, 10:09 Zawsze był dla mnie przykładem bezczelnego, sldowskiego aparatczyka, ale przesadził... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ex Re: Panie Wenderlich,rzygać się chce! IP: 217.98.64.* 28.04.04, 10:35 Czy ta ciemnota nigdy nie zrozumie że bolszewikowi NIGDY ALE TO NIGDY nie można wierzyć? Przecież oni już inaczej nie umieją Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jakub Re: Wybiórcza atakuj IP: *.gorzow.mm.pl 28.04.04, 10:40 ja pamietam usmiechniętą buźkę Donalda Tuska na wielkich blibordach, kiedy obiecywał milion nowych miejsc paracy. Tak obiecywał, ,że milony Polakow stracilo pracę. Tylko wówczas zas...ny etos z wybiórczej o tym nie pisał. To przeciez swojak. Teraz pod obcasy wźięli Wenderlicha. Trzeba przeciez wyrok sądu w sprawie Rywina odreagować. A propos. Jak jak tam braciszek, Stefan ze Szwecji. Wybiera się do Polski. Jeżeli tak, to czeka go uroczyste powitanie, panie Michnik! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jina Re: Jak poseł cukrownię Żnin ratował IP: *.pila.sdi.tpnet.pl 28.04.04, 10:48 A co to za figura " Ja,poseł SLD " cudotwórca? czy wszechwładny jako, że przy Millerze? Aż się chce kląć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myślący we wreśniu 1980 zapisał się do PZPR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.04, 11:06 Jeśli ktoś, w czasie kiedy wszyscy mający resztki przyzwoitości rzucali legitymacje PZPR, zapisał się do partii, to musi być wyjątkowo cyniczną kanalią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: torton Re:SLD to mafia oszustow!!! IP: *.proxy.aol.com 28.04.04, 12:11 Ta BANDA CZERWONYCH OSZUSTOW,OSZUKIWALI CIEMNY NAROD ZA KOMUNY I TERAZ OSZUKUJA.TEPOTA GLOSOWALA NA ZLODZIEJI,I TERAZ MAJA SKUTKI RZADOW CZERWONEJ MAFI.SLD TO ZARAZA KTORA TRZEBA WYPLEWIC Z NARODU.ZDRAJCY RZADZA NASZYM KRAJEM I ODDAJA WSZYSTKO ROSLI(ORLEN,)TRZEBA TERAZ ROZLICZYC CZERWONYCH OSZUSTOW,CO NAKRADLI.ONI SIE BOGACA A NAROD GLODUJE!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ww Re:SLD to mafia oszustow!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.04, 12:52 złotousty wenderlich w swoich śpiewnych mowach przypomina mi nerona. tak samo jak on rzym, tak kanalia wenderlich pozostawia po sobie w Polsce pogorzelisko. O rany jak ja bym chciał aby na zawsze!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kika Re: Jak poseł cukrownię Żnin ratował IP: *.mohan / *.mohan.net.pl 28.04.04, 13:36 Wygąd nie świadczy o człowieku ale ten Pan wygląda jak gość spod budki z piwem w jakiej by nie był partii możę pracvować tylko "na zapleczu" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciej Re: Jak poseł cukrownię Żnin ratował IP: 62.244.137.* 28.04.04, 15:06 A czego spodziewaliscie sie po absolwencie kierunku kultularno-wychowawczego WSP.To facet dobry jako wodzirej na imprezki zakrapiane, a nie na ministerialne pokoje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Banan Teraz cukrownikow oszuka Lepper IP: *.wroclaw.mm.pl 28.04.04, 15:34 Bo zaglosuja na niego. "Czemus biedny, bos glupi. Czemus glupi, bos biedny" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Re: Jak poseł cukrownię Żnin ratował IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.04, 15:36 S - sukinsyny L - lachociągi D - dupodajki i tyle Odpowiedz Link Zgłoś