Gość: #kasia
IP: 212.122.215.*
22.05.04, 11:24
do poogladania,
aczkolwiek duzo do ogladania nie ma
sceny walki nie sa zbyt realistyczne i spektakularne, ani efektowne [z
wyjatkiem podskokow Bradzia]
muzyka taka sobie
kunszt aktorski tez bez rewelacji
generalnie, [pozwole sobie zacytowac anonima] ten film to jedna wielk apieta
Achillesowa
przydlogawy
koles z wladcy pierscieni wyglada idiotycznie ze swoim zaroscikiem
ale na Bradzia z przyjemnoscia sie patrzy, jesli sie troche fonie wyciszy