IP: 212.122.215.* 22.05.04, 11:24
do poogladania,
aczkolwiek duzo do ogladania nie ma
sceny walki nie sa zbyt realistyczne i spektakularne, ani efektowne [z
wyjatkiem podskokow Bradzia]
muzyka taka sobie
kunszt aktorski tez bez rewelacji
generalnie, [pozwole sobie zacytowac anonima] ten film to jedna wielk apieta
Achillesowa
przydlogawy
koles z wladcy pierscieni wyglada idiotycznie ze swoim zaroscikiem
ale na Bradzia z przyjemnoscia sie patrzy, jesli sie troche fonie wyciszy
Obserwuj wątek
    • madziara_pl Re: Troja 22.05.04, 13:19
      Gość portalu: #kasia napisał(a):

      > do poogladania,
      > aczkolwiek duzo do ogladania nie ma
      > sceny walki nie sa zbyt realistyczne i spektakularne, ani efektowne [z
      > wyjatkiem podskokow Bradzia]
      > muzyka taka sobie
      > kunszt aktorski tez bez rewelacji
      > generalnie, [pozwole sobie zacytowac anonima] ten film to jedna wielk apieta
      > Achillesowa
      > przydlogawy
      > koles z wladcy pierscieni wyglada idiotycznie ze swoim zaroscikiem
      > ale na Bradzia z przyjemnoscia sie patrzy, jesli sie troche fonie wyciszy

      nic specjalnego - szkoda :(
      ale idzie obejrzec
      do gustu przypadl mi Hektor (eric bana) - sympatyczny był
      muza oki, zwłaszcza piosenka z koncowych napisów - bodajże 'Remember' - za
      chiny nie moge jej zdobyc

      co nastepne? Aleksander Wielki? chyba juz niedlugo
      • Gość: #kasia Re: Troja IP: 212.122.215.* 22.05.04, 13:32
        Harry Potter -04.06
        Pojutrze [w niektorych kregach zwanae Nazajutrz] -27.05

        kobieta z perla zapowidada sie interesujaco, juz w kianch
        • nortia Re: Troja 23.05.04, 23:38
          Byla "Troja".
          I nie ma..

          Generalnie film jak kazdy inny.
          Typowe sceny, mnostwo przesadyzmu i przerostow ponad mozliwosci.
          Momentami byl zenujaco smieszny.
          Czasem nawet zaskakiwal.
          Zaden z aktorow nie powinien otrzymac pochwal, choc jakby glebiej spojrzec, to
          na male oklaski zasluzyl Brad Pitt - nameczyl sie chlopak niemilosiernie przed
          filmem, podejrzewam. W kazdym razie, w jego wypadku, to sie bardzo oplacalo,
          jakby nie patrzec zagral najbardziej realnie, barwnie i na miare mozliwosci
          samego Achillesa.

          W samym filmie zas pominieto kilka interesujacych watkow, w zasadzie szkoda, bo
          po pewnym czasie film zrobil sie tandetnie monotonny.

          Po muzyce spodziewalam sie naprawde czegos duzo lepszego..Sluchalam, bodajze
          w "Trojce" calej plyty - tam mi sie nawet podobala, sadzilam, ze w filmie mnie
          bardziej zauroczy - wrecz przeciwnie, nawet nie pamietam czy byla.

          Film dobry jest na niedzielne popoludnie z rodzina, tylko na wygodnym miekkim
          lozku z oparciem..
          • Gość: #kasia koniecznie trzeba zobaczyc IP: 212.122.215.* 25.05.04, 18:15
            bo rewelacyjny film i panna sobie 60-cioma zdaniami zasluzyla na oskara!!

            Dziewczyna z perla-pasjonujace
    • Gość: Gall Re: Troja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.04, 10:20
      Nadrobiłem zaległość, choć można się było obyć.

      Po zwiastunach oczekiwałem niezłej batalistyki, a to kulało (za kamerą trzeba
      było zaangażować jakiegoś polaka ;-)).

      Podsumowując, film dał mi

      oczekiwanie

      na

      moment

      kiedy

      Brad

      zacznie

      rapować.


      Nie doczekałem się.

      Pozdrawiam

      Gall
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka