Forum   zaburzenia miesiączkowania

zaburzenia miesiączkowania

(10 wyników)
  • Cierpię na powracające epizody depresyjne( depresja endogenna). Mam bardzo skape miesiączki- czy ktoraś z Was też tak miała, że depresja powodowała bardzo znikome krwawienie. Ja tak mam od 3 lat. A leki dopiero teraz zaczęłam zazywać.
  • - mam 22 lata, miesiączkuję od około 6 lat, przeważnie były to mniej lub bardziej regularne, umarkowanie obfite i krótkie okresy - od około trzech lat bardzo mocno się rozregulowałam, bywał czas, że przez kilka miesięcy nie miałam okresu - dwa razy wywoływałam miesiączkę: raz luteiną, raz duphastonem - nigdy nie używałam antykoncepcji hormonoalnej - niedawno odebrałam wyniki badań: PRL - 22,33 przy normie 5-35 TSH - 1,12 przy normie 0,25 - 5 - lekarz nie widzi żadnych przyczyn fizycznyc...
  • Czy też macie problemy z prawidłową miesiączką? Odkąd biore leki okres jest nieregularnie i jakiś taki skąpy-prawie go nie ma. Do tego przed i w pierwszym dniu mam straszliwe bóle głowy i ciśnięcie na wyskości splotu słonecznego. Czuję jakby objawy bb w tym czasie sie nasilały. Czy ktoś mądry mógłby coś napisać w tym temacie. Dlaczego tak sie dzieje? Czy to wpływ choroby czy leków? Czy po leczeniu wszystko wróci do normy?
  • kochane, Czy któraś z Was leczyła się w tym temacie?? jeśli tak to napiszcie prosze jakimi meyodami. czy hormonalnie. Jeśli tak to czy przy takiej kuracji się tyje? Jak to wygląda. Dodam że mam rzadko. Nigdy nie miałam nadwagi. Boję się tego troszkę. Dlatego pytam. Pomóżcie!!
  • PRZEZ DWA MIESIĄCE BRAŁAM luteine po jej odstawieniu mam bardzo nieregularne cykle-zazwyczaj były co 29-33 dni ostatnio po 50 dniach i teraz równiez nie dostałam okresu a jest 50 dzień?Lekarz przepisął mi TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE harmonet -maja wyregulować cykl i ułatwić zajscie w ciąze.
  • WLasnie wrócilam od lekarza ktory orzekł diagnozę pcos!Co to wlasciwie jest ? jak sie to leczy ?
  • Jakie mogą być skutki podwyższonego estradiolu?? (progesteron, testosteron, prolaktyna w normie)
  • Byćmoże nikt mi nie odpowie, bo mam dziwne pytanie. Czy któraś z was miała zaburzenia miesiączkowania, albo dodatkowe krwawienia w wyniku brania TEGRETOLU ? Ja jestem od wielu lat na antykoncepcji hormonalnej i mój ogranizm reaguje na nią bradzo ładnie - "okres" dostaje od daaaawna jak w zegarku. a tu nagle klops- dziś miałam krótkie, ale jednak krwawienie (a jestem w trakcie przyjmowania hormonów) i nie mam pojęcia co może być przyczyna, tymbardziej, ze na takiej antykoncepcji tak na ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się