Dodaj do ulubionych

Cube 2 - hypercube

08.07.04, 00:40
Cos jakby odnosnik do pierwowzoru.
Film kinowo dobry, tresciowo nieco gorszy i przekolorowany od swojego
starszego brata.
W porownaniu do pierwszej czesci filmu, posiada wiekszy worek efektow
specjalnych i nieco mniej ambitne zagrania.

Generalnie wieje ameryka.
Proste, chaotyczne watki, zadnych zagadek, tragiczne zakonczenie (wymgajace
zastanowienia sie czy plakac czy ryczec, ale ze smiechu), a do tego zle
dobrani aktorzy, po ktorych z gory widac, jaka role beda grali w produkcji.

Z drugiej zas strony, jesli komus spodobala sie "Jedynka", to poniekad
polecam (nie wiedziec czemu).
Choc moze bilet weekendowy (18zl) to juz byla lekka przesada ;))

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • vviosna Re: Cube 2 - hypercube 29.07.04, 19:04
      denne zakonczenie jak w xfiles

      --
      forum webmasterow
      Tylko dla idiotów!
      • polynomial Re: Cube 2 - hypercube 31.07.04, 23:41
        vviosna napisała:

        > denne zakonczenie jak w xfiles

        Łapy precz od "X-Files"!

        Polynomial-C
        • vviosna Re: Cube 2 - hypercube 05.08.04, 22:17
          lubie xfiles, ale nie lubie wtornosci - a cube sciaga z orygnalu ;)
        • krotoss Re: Cube 2 - hypercube 06.08.04, 10:57
          faktycznie jakby porównać to przypomina X-files, choć efekty lepsze no i raczej
          sceneria :) Reszta tak samo mdła jak kolejne odcinki Xa w 10 sezonie :] Zdjęcia
          i reżyseria robione przez Polaka i to obydwie rzeczy przez tego samego ;)
          Raczej nie zwojuje holywoodu tym filmem, ale na początek może być.

          Pozdrawiam wierny kibic X-files kiedyś.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka