26.07.04, 16:57
Siedzą w gów... dwa robaki, tatuś i synek. synek pyta:
- Tato, tyle lat mieszkamy już tutaj, w tym gów... A powiedz tato, moglibyśmy
mieszkać w jabłuszku?
- Tak synku, moglibyśmy.
- A moglibyśmy mieszkać w gruszeczce?
- Tak synku, w gruszeczce tez.
- A w brzoskwince?
- W brzoskwince tez.
- A na przykład... w winogronku?
- W winogronku tez byśmy mogli.
- To, czemu ciągle mieszkamy w tym gów...?
- Bo, widzisz synu, jest takie pojęcie: Ojczyzna!
Obserwuj wątek
    • madziara_pl ;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 26.07.04, 16:59
      W konfesjonale:
      - Mam już 92 lata, moja żona ma 85, mamy dzieci, wnuki i prawnuki, a mimo to,
      gdy podwoziłem wczoraj trzy 13tki, nie zdzierżyłem i uprawiałem seks z nimi
      wszystkimi.
      - To wielki grzech mój synu.
      - Jaki grzech?
      - Jako katolik...
      - Nie jestem katolikiem, jestem Żydem.
      - Więc czemu pan mi to opowiada?
      - Każdemu opowiadam!!!
      • incognitto Re: ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 26.07.04, 17:34
        madziara_pl napisała:

        To, czemu ciągle mieszkamy w tym gów...?
        - jest takie pojęcie: Ojczyzna!
        ----------------------------------------

        > trzy 13-tki, uprawiałem seks z nimi
        > wszystkimi.


        :)))))))))))))))))))))) ??????
        • Gość: milutki Pani Magdo ! IP: *.int.elnet.pl / 195.85.209.* 26.07.04, 21:43
          pani się puknie w pustą główkę!
          nie pozdrawiam
          • madziara_pl Re: Pani Magdo ! 26.07.04, 22:14
            Gość portalu: milutki napisał(a):

            > pani się puknie w pustą główkę!


            to juz - nadstawiaj swoja!

            > nie pozdrawiam

            porażające
            • millutki Re: Pani Magdo ! 27.07.04, 07:15
              pani SIĘ nauczy czytać;
              najlepiej od razu iść na głęboką wodę
              i nauczyć SIĘ czytać ze zrozumieniem
              nie pozdrawiam
    • Gość: FOX Re: ojczyzna IP: 83.221.192.* 26.07.04, 22:09
      Madziara na litosc boska. A jak to jakies dziecko przeczyta? A gdzie husaria,
      flagi na wietrze, konskie kopyta, mjr Sucharski i Monte Cassino!??
      • madziara_pl Re: ojczyzna 26.07.04, 22:13
        Gość portalu: FOX napisał(a):

        > Madziara na litosc boska. A jak to jakies dziecko przeczyta?

        DAJ SPOKOJ!

        gorsze rzeczy tu ludzie wypisywali

        • trond Re: ojczyzna 27.07.04, 09:29
          madziara_pl napisała:

          > Gość portalu: FOX napisał(a):
          >
          > > Madziara na litosc boska. A jak to jakies dziecko przeczyta?
          >
          > DAJ SPOKOJ!
          >
          > gorsze rzeczy tu ludzie wypisywali
          >
          oj,czy zna?czy zna?p.s.Madziu!pozdrawiam.i wiesz:wygraj!:)))
      • vviosna Re: ojczyzna 26.07.04, 22:23
        Gość portalu: FOX napisał(a):

        > Madziara na litosc boska. A jak to jakies dziecko przeczyta? A gdzie husaria,
        > flagi na wietrze, konskie kopyta, mjr Sucharski i Monte Cassino!??

        :))))
        teraz, zauwaz, mamy inny zestaw, moze dlatego :)
        pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka