krotoss
26.10.04, 23:40
hm czekam z wielką niecierpliwością na premierę - to już 4 listopada.
Dotychczas byłem wielce zadowolony..
zajawki mroczne mało pokazane, prawie nic nie powiedziane. No i stało sie
ostanio byłem w kinie na 'Życiu którego nie było' i poszedł trailer.. na
pozcątku myślałem, że to zupełnie inny film. Potem sie okazało, że to AvP i
już znam prawie pół filmu :/ Pójdę i tak ale przez pierwsze 20-30 będe
prawwdopodobnie siedział i sie nudził ech.. czas by skończyć z tymi debilnymi
zajawkami w stylu TVN gdzi eprzed filmem reklamując go streszcza sie
większość fabuły bleh!