Dodaj do ulubionych

Golmy głowy?!

IP: *.tvgawex.pl 07.03.05, 17:17
Wystarczy ogolony łeb,troche postury i jedziemy za darmochę środkami
komunikacji miejskiej ,sam byłem dzisiaj swiadkiem jak malutki kontroler
prawie przeprosił gościa że, jedzie autobusem i nie ma biletu.Golę głowę , a
co tam ,mam słuszną posturę i niech mi ktoś podskoczy a co ...?!
Obserwuj wątek
    • Gość: torunianka Re: Golmy głowy?! IP: *.petrus.com.pl 07.03.05, 17:23
      na taką pogodę? przeziębienie gotowe;)
      • Gość: jac Re: Golmy głowy?! IP: *.tvgawex.pl 07.03.05, 18:04
        W autobusie będę ściągał czapkę..dla indorów...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka