Gość: Jac
IP: *.tvgawex.pl
07.03.05, 17:17
Wystarczy ogolony łeb,troche postury i jedziemy za darmochę środkami
komunikacji miejskiej ,sam byłem dzisiaj swiadkiem jak malutki kontroler
prawie przeprosił gościa że, jedzie autobusem i nie ma biletu.Golę głowę , a
co tam ,mam słuszną posturę i niech mi ktoś podskoczy a co ...?!