Dodaj do ulubionych

Akcja na giełdzie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 19:53
No wreszcie policjanci zamiast legitymować,spisywać i kontrolować studentów
wzięli się za jakąś akcje.Ciekawe tylko czy to czasem nie pod publiczkę w
związku z ostatnią krytyką policjii.
Obserwuj wątek
    • Gość: plissken Re: Akcja na giełdzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 23:59
      Nareszcie.Moze w koncu ukrucą tą patologie na naszych gieldach.
    • Gość: szeregowiec Re: Akcja na giełdzie IP: *.tvgawex.pl 23.05.05, 08:09
      Brawo POLICJA !!! Szkoda,że dopiero teraz ale jestem pełen uznania.
      • Gość: iks Re: Akcja na giełdzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.05, 08:19
        BRAWO!!! Wielki sukces w malej sprawie. A moze by tak raz w roku zabrac sie za
        cos, co bedzie mialo wymiar i prawdziwa korzysc spoleczna?
    • Gość: majual Re: Akcja na giełdzie IP: *.telsten.com / *.telsten.com 23.05.05, 09:06
      No prosze, jak sie chce to się zrobi.Demokracja nie polega na panoszeniu sie
      samowoli.To również reżim jak każdy inny ustrój.
      • Gość: ja Gang w Komendzie Głownej Policji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.05, 09:47
        Ja bym sie nie cieszył tak.Zobaczcie to

        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2724411.html
        • Gość: Robert Re: Gang w Komendzie Głownej Policji IP: *.net / *.net 23.05.05, 11:14
          Jest to rowniez skrywanie afer w Urzędzie ćelnyk w Bydgoszczy,ale niedlugo
          polecą łby i uklady.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka