Gość: ququczka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 19:53 No wreszcie policjanci zamiast legitymować,spisywać i kontrolować studentów wzięli się za jakąś akcje.Ciekawe tylko czy to czasem nie pod publiczkę w związku z ostatnią krytyką policjii. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: plissken Re: Akcja na giełdzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 23:59 Nareszcie.Moze w koncu ukrucą tą patologie na naszych gieldach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szeregowiec Re: Akcja na giełdzie IP: *.tvgawex.pl 23.05.05, 08:09 Brawo POLICJA !!! Szkoda,że dopiero teraz ale jestem pełen uznania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iks Re: Akcja na giełdzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.05, 08:19 BRAWO!!! Wielki sukces w malej sprawie. A moze by tak raz w roku zabrac sie za cos, co bedzie mialo wymiar i prawdziwa korzysc spoleczna? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majual Re: Akcja na giełdzie IP: *.telsten.com / *.telsten.com 23.05.05, 09:06 No prosze, jak sie chce to się zrobi.Demokracja nie polega na panoszeniu sie samowoli.To również reżim jak każdy inny ustrój. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Gang w Komendzie Głownej Policji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.05, 09:47 Ja bym sie nie cieszył tak.Zobaczcie to wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2724411.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robert Re: Gang w Komendzie Głownej Policji IP: *.net / *.net 23.05.05, 11:14 Jest to rowniez skrywanie afer w Urzędzie ćelnyk w Bydgoszczy,ale niedlugo polecą łby i uklady. Odpowiedz Link Zgłoś