IP: 82.146.225.* 05.06.05, 22:09
IVD rocznik 83 dawno nie było żadnego spotkania
Obserwuj wątek
    • Gość: wilczek Re: I LO IP: 193.29.205.* 16.06.05, 11:57
      IV E rocznik 83 chyba tez... Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka