Gość: Tomek IP: *.chello.pl 04.10.05, 07:59 Waszym zdaniem ,jaki jest najpopularniejszy program do pisania????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pisacz Re: Program do pisania ???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.05, 12:04 Notepad Odpowiedz Link Zgłoś
ethanak Re: Program do pisania ???? 04.10.05, 12:47 Pewnie Word ale w związku z tym że Polska zaczyna powoli walczyć z piractwem komputerowym podejrzewam że mnóstwo ludzi zsainstaluje sobie Open Office... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karol Re: Program do pisania ???? IP: *.atr.bydgoszcz.pl 04.10.05, 12:48 Program I i II klasy szkoły podstawowej Odpowiedz Link Zgłoś