Dodaj do ulubionych

CO KUPIĆ CHŁOPAKOWI NA ŚWIETA

IP: 81.210.32.* 26.11.05, 16:41
Pomóżcie mi co kupić chłopakowi na święta.
Obserwuj wątek
    • ethanak Re: CO KUPIĆ CHŁOPAKOWI NA ŚWIETA 26.11.05, 22:22
      Perfumy , Playstation 2 , Mini Morris , Audi A8...Wybieraj...
    • Gość: IconaWypasu Re: CO KUPIĆ CHŁOPAKOWI NA ŚWIETA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.05, 22:24
      Quo Vadis... :)
    • a_weirdo Re: CO KUPIĆ CHŁOPAKOWI NA ŚWIETA 26.11.05, 22:40
      Chateaux Margaux? 1996?
      • mozilla.org Re: CO KUPIĆ CHŁOPAKOWI NA ŚWIETA 26.11.05, 22:42
        ja bym sie ucieszyl z albumu "bydgoszcz piekna i romantyczna" ;)
        • a_weirdo Re: CO KUPIĆ CHŁOPAKOWI NA ŚWIETA 26.11.05, 22:47
          > ja bym sie ucieszyl z albumu "bydgoszcz piekna i romantyczna" ;)

          Jeszcze "Pamiętnik Gapia" może sprawić wiele radości, jeśli uda się zdobyć...
          • Gość: pistol Re: CO KUPIĆ CHŁOPAKOWI NA ŚWIETA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.05, 23:14
            gacie w kropki a dla siebie majteczki w groszki,
            krawat w pasy od leppera niech go jasna cholera,

            moherowy beret na zimowe chłody a na deser dwie szkalnki wody dla ochłody...
    • kell99 Re: CO KUPIĆ CHŁOPAKOWI NA ŚWIETA 27.11.05, 02:43
      www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=2919

      tylko, ze wtedy moze znalesc sobie ciekawsze zajecie od Ciebie;)
    • Gość: muniek Re: CO KUPIĆ CHŁOPAKOWI NA ŚWIETA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 03:26
      szkoda ze nie napisalas ile ma lat bo wtedy bym wiedzial ale jesli ma jakis
      ulubiony zespol to plytka bedzie dobrym pomyslem tylko ze wtedy masz go
      namiesiac z glowy bo bedzie ze sluchal jako rokowiec polecam Kult, T LOVE; i
      oczywiscie SKUNK ANANSIE ze wzgledu na to ze klimatycznych kawlkow tam nie
      brakuje a chyba wlasnie oto chodi w zwiazku:)
    • Gość: pilek Re: CO KUPIĆ CHŁOPAKOWI NA ŚWIETA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.05, 10:42
      szczotke elektryczna do zebow- na pewno ma zółte- faceci nie myja zebow czesto.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka