Gość: #kasia
IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl
08.12.02, 20:55
Poniewaz moja obecna sytuacja "naukowa" wymogla na mnie przeprowadzanie wielu
statystyk i badan.. weszlo mi to niejako w krew.
Dzisiejsza statystyka jest na temat: "Jak spedziliscie weekend 6-8 grudnia
2002 roku.
prosze o szczere odpowiedzi :)