Dodaj do ulubionych

depresja a prognozy pogody

30.03.06, 14:07
każdy wie , że trudno oszacować pogodę na przyszłość .
raz można tę temperaturę zawyżyć w prognozie , a raz
zaniżyć .

może się zdarzyć , że w prognoza poda , że jakiś dzień
będzie słoneczny a zadarzy się , że faktycznie jest pochmurny
albo na odwrót .

od ponad miesięca zauważyłem jednak na onet.pl , że tempretury
przewidywane na kilka dni w przód są niższe od aktualnych a i ciagle
zapowiadają duże zachmurzenie a jak się okazuje , mamy słoneczne
dni .

przypadek ? dlaczego zacząłem zatem obserwować tę prognozę od ponad
miesiąca - otóż około miesiąc temu rzopowszechiono w mediach , że
wiosny i lata nie będzie - sąsiedzi wydawali mi się przygnębieni
przekazując tę informację włącznie z jakimś wstrząsającym faktem
straty kilkoro dzieci przez pewną matkę .

wiosna i lato będą a ci którzy podają takie informacje mają w tym
jakiś cel - bezmylnie podają w prognozach zaniżone temperatury i
nieprzychylne dla samopoczucia warunki pogody na najbliższe dni - mają być
wszystkie pochmurne wg tych prognoz . jaki jest cel takich prognoz ?
Obserwuj wątek
    • unsatisfied6 no i jak zapowiadali , zrobiło się pochmurnie 30.03.06, 18:53
      ale zobaczymy , czy cały tydzień będzie pochmurny :((
    • unsatisfied6 idzie zima 31.03.06, 08:09
      pogoda.onet.pl/0,888,miasto.html
      6.04 przewidywana temperatura max +4
      7.04 przewidywana temperatura min -4

      codziennie zachmurznie duże z przelotnymi opadami deszczu :(((
    • unsatisfied6 mnisi egispcy 14.04.06, 15:36
      jak widać po prognozach pogody , nasi specjaliści nie są w stanie jej
      przewidzieć na kilka dni naprzód .

      ktoś jednak był w stanie przewidzieć , że wiosny nie będzie i wielki
      brat otrzymał tą informację od ufoludów , którzy przewidzieć tej pogody
      nie mogą ale mogą zmieniać warunki kształtujące tę pogodę .

      za kilkanaście lat , okaże się , że rządzą nami ufoludy , ba
      może nawet będziemy mieli z nimi kontakt -na świecie powstanie
      nowy ład na starych znanych metodach mnichów egispkich , którzy
      pośredniczyli w negocjacjach z ufoludami .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka