unsatisfied6
30.03.06, 14:07
każdy wie , że trudno oszacować pogodę na przyszłość .
raz można tę temperaturę zawyżyć w prognozie , a raz
zaniżyć .
może się zdarzyć , że w prognoza poda , że jakiś dzień
będzie słoneczny a zadarzy się , że faktycznie jest pochmurny
albo na odwrót .
od ponad miesięca zauważyłem jednak na onet.pl , że tempretury
przewidywane na kilka dni w przód są niższe od aktualnych a i ciagle
zapowiadają duże zachmurzenie a jak się okazuje , mamy słoneczne
dni .
przypadek ? dlaczego zacząłem zatem obserwować tę prognozę od ponad
miesiąca - otóż około miesiąc temu rzopowszechiono w mediach , że
wiosny i lata nie będzie - sąsiedzi wydawali mi się przygnębieni
przekazując tę informację włącznie z jakimś wstrząsającym faktem
straty kilkoro dzieci przez pewną matkę .
wiosna i lato będą a ci którzy podają takie informacje mają w tym
jakiś cel - bezmylnie podają w prognozach zaniżone temperatury i
nieprzychylne dla samopoczucia warunki pogody na najbliższe dni - mają być
wszystkie pochmurne wg tych prognoz . jaki jest cel takich prognoz ?