08.06.06, 20:44
Czy taka instytucja jak starostwo powiatowe spelnia swoje oczekiwania czy nie jest to potrajanie wladzy
mam na mysli miasto Radziejow gdzie rzadi Wójt , Burmistrz i Starosta ?
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • tabula-rasa1 Re: STAROSTWO 08.06.06, 21:26
      tojuż nie długo i mafia wywodząca z Topólki i ościennych wioch, bedzie w odtawce
      nowi zapowiadają czystkę, a nawetweryfikacjeposad,jak na przykład w straży,
      gdzie są tacy artyści co do woja nie nadawali się , a teraz oficery i
      wszystkie pociotki LUcjusza też będą pakować się i czerwone liberały też będą
      musieli sp-lać. Bułę mają ztrudnić za ciecia
    • soltysradziejowa Re: STAROSTWO 08.06.06, 23:06
      To jest po prostu podział obowiązków wynikających z ustawy.
      Jest to władza samorządowa i ma okreslone zadania- zaleznie od tego czy to jest
      Gmina, Powiat czy Starostwo.
      Osobiście sądzę iz Starostwo jest potrzebne, ale gmina i miasto powionny być
      połaczone administracyjnie- nawet w najbliższych wyborach.
      Jestem przekonany, iz nie tak bardzo by nasi radni się przemęczyli dostając
      nieco więcej obowiązków!
      Taki podobny system działa u naszych sąsiadów- Piotrków Kujawski i jak narazie
      bez problemów
      • radziejowiak Re: STAROSTWO 14.06.06, 19:27
        trzeba przeanalizowac koncepcje soltysa radziejowa i polaczyc gmine z miastem a powiat niec sobie rzadi sam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka