lewus12 08.06.06, 20:44 Czy taka instytucja jak starostwo powiatowe spelnia swoje oczekiwania czy nie jest to potrajanie wladzy mam na mysli miasto Radziejow gdzie rzadi Wójt , Burmistrz i Starosta ? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tabula-rasa1 Re: STAROSTWO 08.06.06, 21:26 tojuż nie długo i mafia wywodząca z Topólki i ościennych wioch, bedzie w odtawce nowi zapowiadają czystkę, a nawetweryfikacjeposad,jak na przykład w straży, gdzie są tacy artyści co do woja nie nadawali się , a teraz oficery i wszystkie pociotki LUcjusza też będą pakować się i czerwone liberały też będą musieli sp-lać. Bułę mają ztrudnić za ciecia Odpowiedz Link Zgłoś
soltysradziejowa Re: STAROSTWO 08.06.06, 23:06 To jest po prostu podział obowiązków wynikających z ustawy. Jest to władza samorządowa i ma okreslone zadania- zaleznie od tego czy to jest Gmina, Powiat czy Starostwo. Osobiście sądzę iz Starostwo jest potrzebne, ale gmina i miasto powionny być połaczone administracyjnie- nawet w najbliższych wyborach. Jestem przekonany, iz nie tak bardzo by nasi radni się przemęczyli dostając nieco więcej obowiązków! Taki podobny system działa u naszych sąsiadów- Piotrków Kujawski i jak narazie bez problemów Odpowiedz Link Zgłoś
radziejowiak Re: STAROSTWO 14.06.06, 19:27 trzeba przeanalizowac koncepcje soltysa radziejowa i polaczyc gmine z miastem a powiat niec sobie rzadi sam Odpowiedz Link Zgłoś