Dodaj do ulubionych

Klub Zentrum

IP: 195.117.239.* 10.02.03, 16:23
Jak wam sie podoba w nowym klubie?
Moje wrażenia są nastęujące. Wejście super stoi 2,3 bramkarzy, kulturka,
wystrój w środku fajny, zupełnie inny niż w pozostałych klubach, choć po 3
godz. siedzenia na kanapach troche bolały mnie plecy. Muzyka mnie zaskoczyła
rzeczywiscie są trzy różne style puszczane jednocześnie i nikomu to nie
przeszkadza, muzyka sie nie miesza. Jest tylko jedno ale, właściwie dwa.
Pierwsze muzyka, która leciała w sali z kanapami była o wiele lepsza od
muzyki w sali do tańca. A drugie ale to ludzie, spodziewałam się raczej ekipy
normalnych bywalców klubów a tam z małymi wyjątkami widziałam tylko stałych
bywalców dyskotek. (Mozna ich bardzo łatwo poznać :)). Ale cóż żyję nadzieją
ze Zentrum szybko im sie znudzi i wrócą do Savoya tudzież Brava.
:-)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka