Dodaj do ulubionych

Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicza ...

10.08.06, 21:57
Nagonka na Dombrowicza przerada się w małą histerie. Jakos Wybiórcza jak i inne agzety nie wspominają o nadwyżce budżetowej za poprzedni rok. Na sam widok pani Krzyżanowskiej i pana Jasiakiewicza robi mi się nie dobrze
Obserwuj wątek
    • a_creep Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 10.08.06, 22:42
      Ciekawe, czy kiedyś dziennikarz Wyborczej dotrwa do końca, o którym pisze. No i może posłucha
      dokładniej, o czym mówił Dombrowicz. ;-)

      Dziwi, że nie napisali nic o teatrze, chodnikach, śmieciach albo chociaż o psich kupach.
      • piss_an_pis Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 10.08.06, 22:48
        a_creep napisał:

        > Ciekawe, czy kiedyś dziennikarz Wyborczej dotrwa do końca, o którym pisze. No
        i
        > może posłucha
        > dokładniej, o czym mówił Dombrowicz. ;-)
        >
        > Dziwi, że nie napisali nic o teatrze, chodnikach, śmieciach albo chociaż o
        psic
        > h kupach.

        bredzisz
        • a_creep Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 10.08.06, 23:00
          > bredzisz

          Możesz rozwinąć swoją myśl? :)
      • ivica Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 10.08.06, 23:14
        Ha ja to zauwazam juz od 39 spotkan :)

        szkoda za nie zostales by zobaczyc jak L. tlumaczyla schabowi iz pole golfowe
        sciagnie inwestorow :)
        • lusia74 Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 10.08.06, 23:16
          ivica napisał:

          > Ha ja to zauwazam juz od 39 spotkan :)
          >
          > szkoda za nie zostales by zobaczyc jak L. tlumaczyla schabowi iz pole golfowe
          > sciagnie inwestorow :)

          bylam i co ? i nic
        • a_creep Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 10.08.06, 23:16
          > szkoda za nie zostales by zobaczyc jak L. tlumaczyla schabowi iz pole golfowe
          > sciagnie inwestorow :)

          Wystarczająco dużo mam stresów, żeby mnie jeszcze jakaś #$%^#%$ denerwowała. Za to pole golfowe
          przekonam kilka dodatkowych osób, żeby nie głosowały na KD. :P
          • ivica Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 10.08.06, 23:18
            sam na niego zaglosujesz :)
            • a_creep Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 10.08.06, 23:22
              > sam na niego zaglosujesz :)

              Wyślę Krzyżanowskiej jego program i napiszę, że 90% nie zrealizował i nawet nie próbował. :P
          • rozmowyrolowane Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 11.08.06, 10:35
            > przekonam kilka dodatkowych osób, żeby nie głosowały na KD. :P

            Jak narazie to jedyna Twoja mądra wypowiedź.....
        • piss_an_pis Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 11.08.06, 00:14
          ivica napisał:

          > Ha ja to zauwazam juz od 39 spotkan :)

          przygotowujesz te spotkania osobiscie ? dlatego je tak chwalisz ?
    • schabzkoscia Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 10.08.06, 22:47
      Aladowicz przyszedl kilkanascie minut przed koncem spotkania, Mackowski godzine
      po rozpoczeciu. Zaden z nich nie slyszal tego, o czym pisza. I to jest dopiero
      hipokryzja... :/
      A czepianie sie tych spotkan to kpina.
      • piss_an_pis Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 10.08.06, 22:49
        schabzkoscia napisał:

        > Aladowicz przyszedl kilkanascie minut przed koncem spotkania, Mackowski
        godzine
        > po rozpoczeciu. Zaden z nich nie slyszal tego, o czym pisza. I to jest dopiero
        > hipokryzja... :/
        > A czepianie sie tych spotkan to kpina.

        byles i widziales klakierze ?
        • kanton2 Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 10.08.06, 22:58
          Pawełek to narazie mały synek znanego ojca.Sam jeszcze nic pożytecznego do tej
          pory nie zrobił. Powinien być bardziej powściągliwy w wypowiedziach.
          P. Dombrowicza można krytykować za niektóre posunięcia np.poparcie fuzji AMB z
          toruńską uczelnią ale nie za spotkania z mieszkańcami miasta.
      • piss_an_pis Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 10.08.06, 22:54
        schabzkoscia napisał:

        > Aladowicz przyszedl kilkanascie minut przed koncem spotkania, Mackowski
        godzine
        > po rozpoczeciu.

        co klamiesz ?
      • ivica Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 10.08.06, 23:16
        i tak najlepszy był Dominik Kubalewski ktory wyzwal wszytkie bydgoskie gazety a
        GW nazwa wybiórczą :)
        • piss_an_pis Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 11.08.06, 00:13
          ivica napisał:

          > i tak najlepszy był Dominik Kubalewski ktory wyzwal wszytkie bydgoskie gazety
          a
          > GW nazwa wybiórczą :)

          ty wyzywales tez ?
    • schabzkoscia Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 10.08.06, 22:57
      Ka_zet, mam nadzieje, ze nie ma tu miejsca na takie wypowiedzi jak piss_an_pis'a.

      BTW Z Aladowiczem przesadzilem, przyszedl pol godziny przed koncem, ale do
      zakonczenia nie poczekal.
      • piss_an_pis Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 10.08.06, 23:07
        schabzkoscia napisał:

        > Ka_zet, mam nadzieje, ze nie ma tu miejsca na takie wypowiedzi jak
        piss_an_pis'
        > a.

        a na jakie wypowiedzi tutaj jest miejsce ? na twoje klamstwa i obraze
        dziennikarzy ?

        > BTW Z Aladowiczem przesadzilem, przyszedl pol godziny przed koncem, ale do
        > zakonczenia nie poczekal.

        a wiec sklamales i jeszcze na dodatek obrzasz dziennikarzy
      • ka_zet Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 10.08.06, 23:48
        schabzkoscia napisał:

        > Ka_zet, mam nadzieje, ze nie ma tu miejsca na takie wypowiedzi jak piss_an_pis'
        > a.

        Jest. Buractwo uprawia, ale w tym akurat miejscu jeszcze po tej stronie granicy.
        • ivica Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 10.08.06, 23:55
          co ciekawe jest to podszywka orginalnego ktory pisze sie jako piss_on_pis a nie
          an_pis
          • piss_an_pis Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 11.08.06, 00:10
            ivica napisał:

            > co ciekawe jest to podszywka orginalnego ktory pisze sie jako piss_on_pis a
            nie
            > an_pis

            pierwsze slysze
        • piss_an_pis Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 11.08.06, 00:16
          ka_zet napisał:

          > schabzkoscia napisał:
          >
          > > Ka_zet, mam nadzieje, ze nie ma tu miejsca na takie wypowiedzi jak piss_a
          > n_pis'
          > > a.
          >
          > Jest. Buractwo uprawia, ale w tym akurat miejscu jeszcze po tej stronie
          granicy

          jak to rozumiec ? jaka jest granica gdy sie zaczyna uprawiac buractwo ?
          czy uzywanie slow obelzywych czy krytykowanie ?
    • stef111 Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 10.08.06, 23:07
      Panem Pawłem Olszewskim infantylnie pokrzykującym nie ma się co przejmować.
      Bydgoszczanie są rozsądni i Olszewskiego puszczą w skarpetkach wraz z PO.
    • a_creep Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 10.08.06, 23:21
      Z ciekawostek, Dombrowicz POCHWALIŁ SIĘ, że za jego kadencji NIE PODJĘTO ŻADNYCH działań, by
      usunąć to paskudztwo z Rynku. Dopuszcza jednak, że mogą tam stanąć tam mierne budynki. :-(
      • ivica Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 10.08.06, 23:28
        oj tendencyjne tendencyjne

        ja zauwazylem iz zwrocil uwage iz na dzien dzisiejszy nie ma jeszcze
        rozstrzygniecia co do tego jak bedzie wygladal teren Rynku i pomnika i ze
        najprawdopodobniej rozstrzyga to ludzie w czasie konsultacji spolecznych
        • a_creep Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 10.08.06, 23:34
          > najprawdopodobniej rozstrzyga to ludzie w czasie konsultacji spolecznych

          Oj chyba na innym spotkaniu byliśmy. Na moim powiedział z dumą, że za jego kadencji pomysłu ruszenia
          pomnika i szańca nie było, a w przyszłości można odbudować (!) mierną pierzeję, o co można spytać
          mieszkańców. :P

          Może prezydent się przestraszył, że oszołom go pyta i bał się powiedzieć szczerze, że potwora trzeba
          wywalić, a potem ładny szklany budynek postawić. ;)
          • mac_bakos Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 10.08.06, 23:47
            "mierną" to nadinterpretacja swiadkow ;)
        • schabzkoscia Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 10.08.06, 23:35
          Powiedzial to z nieukrywana radoscia. Chwalil sie wrecz ludziom, ze pomnik jest
          nietykalny, a on nie pozwoli go skrzywdzic...
          • ivica Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 10.08.06, 23:47
            no to faktycznie na jakims innym spotkaniu byliscie :)
            • piss_an_pis Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 11.08.06, 00:11
              ivica napisał:

              > no to faktycznie na jakims innym spotkaniu byliscie :)

              na tym samym bylismy :}
        • piss_an_pis Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 11.08.06, 00:12
          ivica napisał:

          > oj tendencyjne tendencyjne

          a ty jestes tendencyjny ?
    • ka_zet "rewolucyjny projekt" 10.08.06, 23:52
      Czy któraś z osób, które były na spotkaniu może potwierdzić że miłościwie nam panujący rzeczywiście
      tak powiedział? Bo jeżeli tak, to obawiam się że czas się szykować do walki z kolejnymi poronionymi
      pomysłami na komunikację...

      (oczywiście, mogę zostać zaskoczony jeżeli to koncepcja np. Kowalczyka a nie Dombrowicza)
      • schabzkoscia Re: "rewolucyjny projekt" 10.08.06, 23:56
        Nie potwierdzam. Dombrowicz powiedzial tylko, ze ta jedna rzecz mu sie nie
        udala, ale do konca kadencji jeszcze pol roku i bedzie dalej probowal.
        • tlss Re: "rewolucyjny projekt" 11.08.06, 00:22
          Tak sobie myślę że panowie z PO, PIS, SLD itd z Bydgoszczy zamiast ciągle
          ujadac na prezydenta któremu niewiele zostało już do końca kadencji lepiej
          wzieli by się za sprawę cargo i tego co się wyprawia w tej sprawie w toruniu.
          Bo to jest istotne dla bydgoszczy itd., a nie ciągłe połajanki.
          Jakoś niepamiętam żeby Pan poseł z PO coś ostatnio zdział dla Bydgoszczy.
          Także do roboty panowie z lewej i prawej.
          • piss_an_pis Re: "rewolucyjny projekt" 11.08.06, 00:24
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=43739436&a=43739436
            • piss_an_pis Re: "rewolucyjny projekt" 11.08.06, 00:26
              serwisy.gazeta.pl/metroon/1,0,3397063.html
              • piss_an_pis Re: "rewolucyjny projekt" 11.08.06, 00:31
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=37021749&a=37021749
                • piss_an_pis Re: "rewolucyjny projekt" 11.08.06, 00:40
                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=26954789&a=26954789
                  • piss_an_pis " to jest głupkiem " ? 11.08.06, 00:49
                    www.express.bydgoski.pl/look/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=2&NrIssue=313&NrSection=1&NrArticle=33505

                    ' Jeżeli prezydent nie ma świadomości, z kim współpracuje, to jest głupkiem -
                    mówił na konferencji poseł Markowski. - Jeżeli wie, z kim ma do czynienia, to
                    ja pytam: czy ta firma będzie brała udział w jego kampanii wyborczej? '
                    • piss_an_pis " to jest głupkiem " ? - wg posla Markowskiego 11.08.06, 00:55
                      serwisy.gazeta.pl/metroon/1,0,2867785.html
                      • pawellic Smarkacz Olszewski zaczyba przeginać... 11.08.06, 02:21
                        piss_an_pis to jakiś dureń który nie ma co robić i cytując wszystkich znajduje
                        zawsze odpowiedź na wszystko byleby KD udupić... wypisuje jakieś bzdety któeych
                        już mi się nie chce czytać... A ten smarkacz Olszewski ostatnio przegina...
    • pawellic Smarkacz Olczewski zaczyna przeginać... 11.08.06, 02:23
      piss_an_pis to jakiś dureń który nie ma co robić i cytując wszystkich znajduje
      zawsze odpowiedź na wszystko byleby KD udupić... wypisuje jakieś bzdety któeych
      już mi się nie chce czytać... A ten smarkacz Olszewski ostatnio przegina...
      • dypsoman Re: Smarkacz Olczewski zaczyna przeginać... 13.08.06, 09:53
        Piss_on_pis wel Benjeek to zboczeniec z kompleksem Edypa oraz zaawansowaną
        koprolalią! Przeczytajcie jego posty a sami się porzekonacie i wyobraźcie sobie
        co mógł napisać jeszcze w tych usuniętych! To jest jednostka chorobowa! Jemu
        tylko psychiatra może pomóc!
        • piss_on_pis tobie matkopenetratorze nawet weterynarz nie jest 16.08.06, 22:29
          w stanie pomóc. W końcu to ty sypiasz z własną matką, a już w gimnazjum tłumaczą
          historyjkę o Edypie.
        • unidfg Re: Smarkacz Olczewski zaczyna przeginać... 16.08.06, 22:39
          Witaj dypsomanie!
          Nie wiem, czy wiesz ale dypsomania to okresowe nałogowe picie na umór. Alkoholik
          o typie alkoholizmu dypsomanicznego wykazuję trzeźwość przez parę, paręnaście
          miesięcy. Potem nałóg (niepohamowany przymus) doprowadza do ciągu alkoholowego,
          powiedzmy przez dwa tygodnie. Taki alkoholik pije dotąd, aż się całkiem
          zeszmaci. Potem znów jest trzeźwy. I znów się zeszmaci. Proces zeszmacenia u
          dypsomaniaków to naprawdę sięgnięcie dna, dna absolutnego. Często u takich
          akoholików pojawią się zespół Korsakowa (psychoza alkoholowa), charakterystyczne
          dla nich są silne konfabulacje. Poza tm proces zeszmacenia wieńczy dopiero
          drżączak porażenna (delirium tremens). Ty jak widzę, jesteś właśnie podczas
          takiego ciągu. Naprawdę żal mi Ciebie a jescze bardziej Twojej rodziny. Niemniej
          jednak dobrze, że się przyznałeś do swojej choroby!! Ufam, że kiedyś z tego
          wyjdziesz i przestaniesz mieć zaburzenia osobowości i napady ostrej psychozy
          alkoholowej.
          Życzę powrotu do zdrowia ludzka szmato



          dypsoman napisał:

          > Piss_on_pis wel Benjeek to zboczeniec z kompleksem Edypa oraz zaawansowaną
          > koprolalią! Przeczytajcie jego posty a sami się porzekonacie i wyobraźcie sobie
          >
          > co mógł napisać jeszcze w tych usuniętych! To jest jednostka chorobowa! Jemu
          > tylko psychiatra może pomóc!
          • piss_on_pis zaraz kupoman zacznie pisać że ty to ja a ja to ty 16.08.06, 22:47
            no ale to z przyzwyczajenia. Sam się obdarza nas swoim kretynizmem pod kilkoma
            nickami, więc myśli że wszyscy tak muszą.
            • unidfg Re: zaraz kupoman zacznie pisać że ty to ja a ja 16.08.06, 23:08
              Spadaj!! Ja To nie Ty!!!! Ale ten kutafon dypsoman wygląda mi na rokomana....Mhmmm

              piss_on_pis napisał:

              > no ale to z przyzwyczajenia. Sam się obdarza nas swoim kretynizmem pod kilkoma
              > nickami, więc myśli że wszyscy tak muszą.
              • piss_on_pis Re: zaraz kupoman zacznie pisać że ty to ja a ja 16.08.06, 23:15
                Może ty to ty, a ja to ja, ale i tak wkręci ci wyznanie handlowe i zacznie ci
                Aaronić, intensywnie się przy tym masturbując.
                • unidfg Re: zaraz kupoman zacznie pisać że ty to ja a ja 16.08.06, 23:20
                  Rotfl, fakt on wygląda na nałogowego onanistę z mocno nabrzmiałą rączką...

                  piss_on_pis napisał:

                  > Może ty to ty, a ja to ja, ale i tak wkręci ci wyznanie handlowe i zacznie ci
                  > Aaronić, intensywnie się przy tym masturbując.
                  • dypsoman Re: zaraz kupoman zacznie pisać że ty to ja a ja 17.08.06, 08:03
                    Ha,ha,ha,ha!Na jakikolwiek temat piszecie to zawsze sprowadzacie wszystko do
                    dupy - piss_on_pis vel Beenjek oraz ten drugi, a może sam siebie wspomagasz pod
                    drugim nickiem, rozdwojenie jaźni?. I kto tutaj ma obsesje, a Benjeek to cały
                    czas tyko mame i mame! Człowieku poczytaj swoje posty i porównaj z moimi to
                    zobaczysz, że ja nigdy nie wskakuję na twoje ulubione tematy! Jesteś zaślepiony
                    obsesją seksualną ZBOCZEŃCZE - lecz sie! Chociaż nie wiem czy ci jeszcze coś
                    pomoże!
                    • unidfg Re: zaraz kupoman zacznie pisać że ty to ja a ja 17.08.06, 08:11
                      Dypsoman. normalnie nie zdarza mi sie obrzucać inwektywami innych ludzi.
                      Krytykuję ich zachowania, poglądy, raczej nie ludzi. Ale Ty jesteś zwykły
                      katolicki trep podczas napadu ostrej psychozy alkoholowej. idź do psychiatry!!!

                      dypsoman napisał:

                      > Ha,ha,ha,ha!Na jakikolwiek temat piszecie to zawsze sprowadzacie wszystko do
                      > dupy - piss_on_pis vel Beenjek oraz ten drugi, a może sam siebie wspomagasz pod
                      >
                      > drugim nickiem, rozdwojenie jaźni?. I kto tutaj ma obsesje, a Benjeek to cały
                      > czas tyko mame i mame! Człowieku poczytaj swoje posty i porównaj z moimi to
                      > zobaczysz, że ja nigdy nie wskakuję na twoje ulubione tematy! Jesteś zaślepiony
                      >
                      > obsesją seksualną ZBOCZEŃCZE - lecz sie! Chociaż nie wiem czy ci jeszcze coś
                      > pomoże!
                    • unidfg Re: zaraz kupoman zacznie pisać że ty to ja a ja 17.08.06, 08:17
                      No cóż zaczynam rozumieć pissonpis dlaczego Ciebie ciągle obrzuca inwektywami.
                      Nawet ja się wczoraj dołączyłem. No ale jak ja widzę te Twoje posty, pozbawione
                      merytorycznych argumentów, pełne sloganów partyjnych z okresu łupanego kaczyzmu,
                      to robi mi się niedobrze. Pozdrawiam i ufam, ze kiedyś uda ci się wydorośleć i
                      pokonać nałóg alkoholowy. Jeśli chcesz dyskutować, to prosze bardzo. Zrezygnuj
                      jednak z języka sloganów i pejoratywnych określeń wobec wszystkich o odmiennych
                      poglądach. Zobaczysz wtedy, że Inni zaczną Cię szanować. Nie szanując Siebie ,
                      nie szanujesz innych. Inni więc też Ciebie nie szanują.

                      dypsoman napisał:

                      > Ha,ha,ha,ha!Na jakikolwiek temat piszecie to zawsze sprowadzacie wszystko do
                      > dupy - piss_on_pis vel Beenjek oraz ten drugi, a może sam siebie wspomagasz pod
                      >
                      > drugim nickiem, rozdwojenie jaźni?. I kto tutaj ma obsesje, a Benjeek to cały
                      > czas tyko mame i mame! Człowieku poczytaj swoje posty i porównaj z moimi to
                      > zobaczysz, że ja nigdy nie wskakuję na twoje ulubione tematy! Jesteś zaślepiony
                      >
                      > obsesją seksualną ZBOCZEŃCZE - lecz sie! Chociaż nie wiem czy ci jeszcze coś
                      > pomoże!
                      • dypsoman Re: zaraz kupoman zacznie pisać że ty to ja a ja 17.08.06, 08:30
                        Ciekawe! Teraz mówisz o ludzkim języku, braku inwektyw w twoich postach, walce
                        na argumenty! O bogowie! A od czego zacząłeś? Sugerując się tylko moim nickiem,
                        określiłeś mnie jako alkoholika i ludzką szmatę, trepa katolickiego itp. Znasz
                        mnie? Czy telepatycznie już wiesz kim jestem? Nie rażą ciebie ohydne posty
                        piss_on_pis jego rynsztokowy język tylko moje wypowiedzi, które są o niebo
                        łagodniejsze od jego postów? Gdzie widzisz w jego postach argumenty albo próby
                        logicznego myślenia? Ja widzę tylko zaciekły antypolonizm wsparty plugawym
                        językiem i obsesyjnymi zboczonymi myślami na temat seksu, przypisywanymi swoim
                        przeciwnikom w dyskusji?
                        • unidfg Re: zaraz kupoman zacznie pisać że ty to ja a ja 17.08.06, 09:05
                          No cóż, ktoś kto posługuję się takim nickiem, sam prosi się o prztyczka w nos.
                          Aczkolwiek tu po prostu pewnie ujawniła się Twoja niewiedza, bo nie sądze, że
                          jesteś na tyle ograniczony, że mając świadomość, co do znaczenia terminu
                          dypsomanii, świadomie użyłeś tego jako nicka. A co dypsomanii, to możemy na ten
                          temat jeszcze odyskutować. Pytasz dlaczego określam Ciebie, jako katolickiego
                          trepa? Ciągle piszesz o bogu (dzisiejszych bogów pomijaja, jako nie powinieneś
                          miec bogów cudzych nad żydowskim), mimo że w imię miłości katolickiej, ciągle
                          piszesz o czerwonej hołocie. To mnie akurat obraża. Mam lewicowe poglądy i nie
                          wstydzę się ich i za hołotę też się nie uważam. Obrzuciłeś mnie już kilkoma
                          inwektywami, więc nie pozostałem Ci dłużny. Trep, czy głąb, to ograniczony
                          człowiek. Nie wiem, czy wiesz, ale obrzucanie błotem i pejoratywnymi
                          określeniami przeciwników, jest grzechem, co dla ludzi Twojego pokroju powinno
                          mieć znaczenie. Skoro obrzucasz wulgaryzmami i tak bronisz Kościoła, to twoja
                          wiara jest bez wartości a sam zachowujesz się jak trep (co nie oznacza, ze nim
                          jesteś; zachowujesz się jak on). Znam piss_on_pis osobiście, faktycznie czasami
                          lubi nadużywać wulgaryzmów. Przyznasz jednak, że sam nie byłeś bez winy. Jeśli
                          nadal czujesz się obrażony moimi postami, to przepraszam. Nie sądź jednak, to
                          będzie Ci bezkarnie uchodziło obrzucanie etosu lewicy błotem. Wynaturzenia były,
                          tak na lewej stronie, tak na prawej. I Hitler i Stalin nie byli bez winy.
                          Wszelkie ekstrema są z reguły niebezpieczne, ale to jeszcze nie powód, żeby
                          generalizować.
                          Pozdrawiam
                          P.S. Jestem patriotą i nie widzę u siebie nijak poglądów modo antypolonizm?
                          Skoro stawiasz taki zarzut, to podaj łaskawie przykład...

                          dypsoman napisał:

                          > Ciekawe! Teraz mówisz o ludzkim języku, braku inwektyw w twoich postach, walce
                          > na argumenty! O bogowie! A od czego zacząłeś? Sugerując się tylko moim nickiem,
                          >
                          > określiłeś mnie jako alkoholika i ludzką szmatę, trepa katolickiego itp. Znasz
                          > mnie? Czy telepatycznie już wiesz kim jestem? Nie rażą ciebie ohydne posty
                          > piss_on_pis jego rynsztokowy język tylko moje wypowiedzi, które są o niebo
                          > łagodniejsze od jego postów? Gdzie widzisz w jego postach argumenty albo próby
                          > logicznego myślenia? Ja widzę tylko zaciekły antypolonizm wsparty plugawym
                          > językiem i obsesyjnymi zboczonymi myślami na temat seksu, przypisywanymi swoim
                          > przeciwnikom w dyskusji?
                          • dypsoman Re: zaraz kupoman zacznie pisać że ty to ja a ja 17.08.06, 09:39
                            Nicka użyłem z całą premedytacją ale czy jest to powód aby twierdzić,że
                            używający go jest alkoholikiem i szmatą, bo tak naspisałeś, prawda?Masz wysokie
                            mniemanie o sobie sadząc, ze znajomość nietypowych i obcych słów jest tobie
                            przypisana, inni natomiast sa tak głupi, że nie wiedzą co mówią lub piszą.
                            Uważaj bo ten egocentryzm moze skończyć sie na solipsyźmie a to już jest
                            niebezpieczne.No, dosyć odniesień osobistych, wskaż mi w jakim momencie byłem
                            takim gorącym obrońcą jakiegokolwiek kościoła lub wiary bo ja tego nie
                            zauważam! Jeżeli ktoś, widząc ogrom zbrodni komunistycznych, większy niż
                            faszystowskich, krytykuje czerwonych to musi być prawicowcem, zwolennikiem
                            kościoła katolickiego i faszystą z Wszechpolaków? Przecież to nie ma żadnego
                            przełożenia, przynajmniej w moim przypadku! Ty natomist stosujesz bardzo chytrą
                            sztuczkę komunistów, znając obecną sytuację i historię, wracasz do decyzji
                            sprzed 60 lat i przypisujesz głupotę i niewiedzę ludziom, którzy wtedy
                            istnieli, że nie znając tego co ty teraz podjęli, według ciebie, błędne
                            decyzje! Przecież to jest perfidne! Przemyśl to!
                            • unidfg Re: zaraz kupoman zacznie pisać że ty to ja a ja 17.08.06, 12:35
                              Do Dypsomana...
                              Skoro nicka użyłeś,jak twierdzisz, z premedytacją. to dlaczego dopiero teraz to
                              wyjasniasz, a nie wtedy, gdy po raz pierwszy Ci to zarzuciłem?? Czyżbyś szukał
                              po podręczniki toksykologii, czy na pewno dypsomania to opisana, przeze mnie,
                              forma alkoholizmu? Napisałem, że dyspomaniak pije, aż do całkowitego
                              zeszmacenia. Faktycznie, przeprszam za kolokwializm. chodziło mi o to, że pije
                              i będzie pił dotąd, dopóki nie sięgnie dna. I jest to prawda, zresztą napad
                              cięgu dypsomaniaka przerywa dopiero jakieś traumatyczne zdarzenie, po którym
                              czuje on do siebie wstręt. Gdybyś, przykładowo, na końcu swojego postu dodał
                              jakiś element sugerujący, że wybór nicka nie mna związku z rzeczywistością, to z
                              pewnością nie implikowałoby to u mnie takich skojarzeń. Brak czegoś takiego u
                              Ciebie. Większość ludzi, dobierając nicka, określa pośrednio lub bezpośrednio
                              swoje cech. Przyznasz zatem, że mogłem odnieść wrażanie, że jesteś alkoholikiem.
                              Moje subiektywne wrażenie nie przkładają się jednak na pogląd, że tylko ja mam
                              rację, że tylko ja mogę dyskutować, cały świat li tylko ja moge objąć i poznać.
                              Dyskusja jest właśnie dlatego możliwa, że nie wykazują cech filozofii solipsyzmu
                              . W żadnym miejscu, o ile mi wiadomo, nie zarzuciłem Ci, nie wiesz co mówisz,
                              czy piszesz. Ja nie z formacji posiłkującej się pomrocznością jasną, nie ta
                              opcja. Jeżeli uważasz inaczej, podaj prosże przykład. Ogrom zbrodni
                              komunistycznych jest niezaprzeczalny, robisz jednak błąd rozpatrując zbrodnie
                              prawicy, tylko w kontekście Hitlera, nie zapominajmy o Inkwizycji i innych
                              zbrodniczych organizacjach kościelnych.
                              Okarżasz mnie o egocentryzm i solipsyzm, sam jednak w swoich ocenach
                              antysemickich prezentujeszpostawy,które krytykujesz
                              (forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=62&w=46410376&a=46460089 ). To,że
                              krytykujesz lewię nie musi oznaczać, że jesteś "prawicowcem, zwolennikiem
                              > kościoła katolickiego i faszystą z Wszechpolaków". Ja jednak nie porównywałbym
                              Polaków wyznania Mojżeszowego i mniejszości Żydowskiej, jak Ty to zrobiłeś do
                              tasiemców (helminty, pasożyty wewnetrzne). To było żałosne, nietolerancyjne i
                              głosiło nienawiśc rasową. Również nie lubię Żydów, ale nie obrzucam ich błotem i
                              odróżniam o od społeczności wyznawców religii mojżeszowej.
                              A propos Twojego rzekomego antykatolicyzmu:
                              na post forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=45995711&a=46121103 i
                              późniejsze z tego wątku odpisywałeś, raczej jak katolik, ksenofob, niż
                              racjonalny dyskutant.
                              Twierdzisz, ze mam przemyśleć swoją postawę. No cóż zrobię to dla Ciebie.
                              Powiedz mi tylko, dlaczego można oceniać tylko komunistów, rozpatrywać ich
                              czyny, napiętnować ale nigdy nie wolno tego czynić w stosunku do prawicy? Istotą
                              historii jest również ocena kontekstu wydarzeń nie tylko samego wydarzenia.
                              Pozdrawiam

                              dypsoman napisał:

                              > Nicka użyłem z całą premedytacją ale czy jest to powód aby twierdzić,że
                              > używający go jest alkoholikiem i szmatą, bo tak naspisałeś, prawda?Masz wysokie
                              >
                              > mniemanie o sobie sadząc, ze znajomość nietypowych i obcych słów jest tobie
                              > przypisana, inni natomiast sa tak głupi, że nie wiedzą co mówią lub piszą.
                              > Uważaj bo ten egocentryzm moze skończyć sie na solipsyźmie a to już jest
                              > niebezpieczne.No, dosyć odniesień osobistych, wskaż mi w jakim momencie byłem
                              > takim gorącym obrońcą jakiegokolwiek kościoła lub wiary bo ja tego nie
                              > zauważam! Jeżeli ktoś, widząc ogrom zbrodni komunistycznych, większy niż
                              > faszystowskich, krytykuje czerwonych to musi być prawicowcem, zwolennikiem
                              > kościoła katolickiego i faszystą z Wszechpolaków? Przecież to nie ma żadnego
                              > przełożenia, przynajmniej w moim przypadku! Ty natomist stosujesz bardzo chytrą
                              >
                              > sztuczkę komunistów, znając obecną sytuację i historię, wracasz do decyzji
                              > sprzed 60 lat i przypisujesz głupotę i niewiedzę ludziom, którzy wtedy
                              > istnieli, że nie znając tego co ty teraz podjęli, według ciebie, błędne
                              > decyzje! Przecież to jest perfidne! Przemyśl to!
                              • dypsoman Re: zaraz kupoman zacznie pisać że ty to ja a ja 17.08.06, 16:36
                                Nie kłam!Przecież ja pierwszy wyjaśniałem ci znaczenie słowa dypsomania, tobie
                                to znaczy piss_on_pis który teraz podpisujesz się innym nickiem! Sprawdź posty,
                                to najprostsza droga do prawdy!Kochany!Ilość ofiar swiętej inkwizycji to
                                pryszcz na parszywym ciele komunistów i nie ma porównania, przynajmniej
                                ilościowego! Twoja teoria na temat wybierania nicka i związku jego z osobą
                                korespondującą jest charakterystyczna dla twego obsesyjnego myślenia. Uważasz,
                                że postępowanie twoje i twoje wybory są charakterystyczne i typowe dla
                                wszystkich ludzi, nic bardziej błędnego!Jesteś łatwy do manipulowania ponieważ
                                myślisz stereotypowo!!Masz obsesję na punkcie kościoła katolickiego
                                charakterystyczną dla katolików, którzy podchodzą do kościoła jak do instytucji
                                lub budynków, majątków , a nie do zgromadzenia wiernych!Czy nie zauważasz, że
                                charakterystyczną rzeczą jest plucie na Polske przez ludzi wyznania
                                Mojżeszowego lub komunistycznego co na jedno wychodzi patrz:Urban,
                                Michnik,Geremek, Miłosz /wczesne teksty skrzętnie ukrywane/, Gross? Mnie nie
                                wolno pluć na nich a im tak? Święte krowy!
                                • unidfg Re: zaraz kupoman zacznie pisać że ty to ja a ja 17.08.06, 17:39
                                  Cięzki trepie, ile mam razy Ci głąbie powtarzać, że piss_on_pis to nie ja!!! To
                                  mój kumpel,a le nie ja. On debilu jest z Bydgoszczy a ja spod Torunia bezmózgowiu!!!
                                • unidfg Re: zaraz kupoman zacznie pisać że ty to ja a ja 17.08.06, 17:42
                                  Fakt mam obsesję na punkcie pewnej, żydowskiej sekty.Fakt. Ale dlaczego ją mam?
                                  Bo żaden zabór nie przyniósł Polsce tyle strat, co ten tysiącletni. Idź
                                  dypsomanie, rokomanie, czy jakiego tam nicka jeszcze używasz i zalej się
                                  wreszcie w trupa, będzie Ci wreszcie dobrze. W przecwienstwie do Ciebie nie
                                  potrzebuję innych nicków, żeby wyrazić swoje poglądy.

                                  dypsoman napisał:

                                  > Nie kłam!Przecież ja pierwszy wyjaśniałem ci znaczenie słowa dypsomania, tobie
                                  > to znaczy piss_on_pis który teraz podpisujesz się innym nickiem! Sprawdź posty,
                                  >
                                  > to najprostsza droga do prawdy!Kochany!Ilość ofiar swiętej inkwizycji to
                                  > pryszcz na parszywym ciele komunistów i nie ma porównania, przynajmniej
                                  > ilościowego! Twoja teoria na temat wybierania nicka i związku jego z osobą
                                  > korespondującą jest charakterystyczna dla twego obsesyjnego myślenia. Uważasz,
                                  > że postępowanie twoje i twoje wybory są charakterystyczne i typowe dla
                                  > wszystkich ludzi, nic bardziej błędnego!Jesteś łatwy do manipulowania ponieważ
                                  > myślisz stereotypowo!!Masz obsesję na punkcie kościoła katolickiego
                                  > charakterystyczną dla katolików, którzy podchodzą do kościoła jak do instytucji
                                  >
                                  > lub budynków, majątków , a nie do zgromadzenia wiernych!Czy nie zauważasz, że
                                  > charakterystyczną rzeczą jest plucie na Polske przez ludzi wyznania
                                  > Mojżeszowego lub komunistycznego co na jedno wychodzi patrz:Urban,
                                  > Michnik,Geremek, Miłosz /wczesne teksty skrzętnie ukrywane/, Gross? Mnie nie
                                  > wolno pluć na nich a im tak? Święte krowy!
        • piss_on_pis poza tym matkopenetratorze naucz się czytać-między 16.08.06, 22:44
          piss_on_pis a piss_an_pis jest zasadnicza różnica, optyczno-intelektualna
          niedołęgo z brzydkimi przyzwyczajeniami.
    • bzalk Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 11.08.06, 08:35
      A moze by się tak ratusz zabrał za rewitalizacje Śródmieścia i Bocianowa? Za
      wymiane chodnikow, po których sie nie chodzi obecnie a potyka, że o zieleni nie
      wspomne. Tak wiele starej zabudowy w Śródmieściu i tak bardzo zaniedbanej co z
      tym Panie KD? Mam nadzieje ze panski czas dobiega konca. Życząc wepniecia na
      zasranych chodnikach Śródmieścia nie pozdrawiam.
      • ivica Re: Paweł Olszewski nazwał Konstantego Dombrowicz 11.08.06, 08:41
        gdybys byl na spotkaniu to bys sie dowiedzial iz wlasnie chodniki to akurat beda
        wymieniane oraz zielen bedzie sadzona, a takze kiedy
        • mozilla.org inwestorzy zaniepokojeni heh 11.08.06, 09:17
          zupelnie zapomnieliscie o ciekawym watku, w ktorym KD staral sie wykazac, ze
          protesty pisowcow (i innych) przeciwko budowie ch astoria odstraszaja
          inwestorow. ponoc ostatnio delegacja z tajwanu pytala sie, czy jak wybuduja w
          bydgoszczy fabryke to tez beda protesty?

          ;)
          • a_creep Re: inwestorzy zaniepokojeni heh 11.08.06, 19:02
            > odstraszaja inwestorow

            Zdaniem naszych władz jest jeszcze jeden powód, dlaczego u nas nikt nie inwestuje - brak poletka
            golfowego, którego właścicielem jest miasto. Dopóki tacy ludzie rządzą, nie może być dobrze.
    • devilkind Re: Paweł Olszewski jest śmieszny 11.08.06, 09:44
      hipokrytą nazywa innych, smiechu warte, do pracy by się wziął gó..arz, bo pokrzyczeć to zawsze można, żadna trudność, gadać może każdy, a co on zrobił dla miasta?? no właśnie..do roboty, do gadania jest wielu...
      • unsatisfied6 każdy robi dla miasta tyle co może w ramach powie 11.08.06, 09:54
        devilkind napisał:

        > hipokrytą nazywa innych, smiechu warte, do pracy by się wziął gó..arz, bo
        pokrz
        > yczeć to zawsze można, żadna trudność, gadać może każdy, a co on zrobił dla
        mia
        > sta?? no właśnie..do roboty, do gadania jest wielu...

        każdy robi dla miasta tyle co może i potrafi w ramach powierzonych mu
        obowiązków - całokształt aktywności wszystkich w mieście jest oceną
        tego co potrafi grupa decydentów i liderzy miasta .
        • unsatisfied6 Re: każdy robi dla miasta tyle co może w ramach p 11.08.06, 10:07
          unsatisfied6 napisał:

          > każdy robi dla miasta tyle co może i potrafi w ramach powierzonych mu
          > obowiązków - całokształt aktywności wszystkich w mieście jest oceną
          > tego co potrafi grupa decydentów i liderzy miasta .
          >
          >
          przykłady wielu liderów w naszym kraju wskazują , że funcje decydenckie może
          piastować każdy - i problem nie polega na tym co zrobili dla reszty w
          porównaniu z innymi mając znacznie większe możliwości pełniąc funkcje
          decydenckie , ale czego nie zrobili - czy spadek bezrobocia nie wynika z fali
          emigracji zarobkowej ? czy nie wynika z mniejszej ilości zarejestrowanych ? czy
          ilość miejsc pracy nie zwiększyła się z powodu inwestycji ze źródel unijnych ?
          czy zwiększyła się rentowność inwestowanych środków ?

          czy prezydent podjął przemyślaną decyzję w przypadku likwidacji szkoły nr osiem
          w Bydgoszczy ? ja na niego nie będę głosował .
          • unsatisfied6 na nikogo , kto optował za likwidacją szkoły 11.08.06, 10:14
            unsatisfied6 napisał:

            > przykłady wielu liderów w naszym kraju wskazują , że funcje decydenckie może
            > piastować każdy - i problem nie polega na tym co zrobili dla reszty w
            > porównaniu z innymi mając znacznie większe możliwości pełniąc funkcje
            > decydenckie , ale czego nie zrobili - czy spadek bezrobocia nie wynika z fali
            > emigracji zarobkowej ? czy nie wynika z mniejszej ilości zarejestrowanych ?
            czy
            >
            > ilość miejsc pracy nie zwiększyła się z powodu inwestycji ze źródel
            unijnych ?
            > czy zwiększyła się rentowność inwestowanych środków ?
            >
            > czy prezydent podjął przemyślaną decyzję w przypadku likwidacji szkoły nr
            osiem
            >
            > w Bydgoszczy ? ja na niego nie będę głosował .
            >
            na nikogo nie będę głosował , kto optował za likwidacją szkoły , po której
            pozostał pustostan z wysokimi ksztami utrzymania za ochronę przekazanymi
            administracji ADM kosztem najbiedniejszych obywateli w Bydgoszczy , którzy
            podwójnie ucierpieli w skutek tej decyzji - zabraono im szkołą i obarczono
            kosztami utrzymania pustostanu .

            nie będę głosował na człowieka , który tłumaczy wydatki na prywatne wycieczki do
            Watykanu słowami "na płaczące matki mam wydać ? "
            • lolla12 A co zrobił Paweł O. jako poseł? 11.08.06, 11:31
              Pawełek O. to typowy smarkacz który swoje stanowisko zawdzięcza wyłącznie
              poparciu tatusia (z zawodu dyrektora). Tata na lewicy, synek na prawicy -
              obojętnie jaka opcja zawsze przy korycie.

              Co zrobił Pawełek O. jako poseł?
              - apelacja
              - strefa ekonomiczna
              - cargo na lotnisku
              Co zrobił w tych sprawach? Nic.



              • unsatisfied6 no więc kto ? 11.08.06, 12:49
                lolla12 napisała:

                > Pawełek O. to typowy smarkacz który swoje stanowisko zawdzięcza wyłącznie
                > poparciu tatusia (z zawodu dyrektora). Tata na lewicy, synek na prawicy -
                > obojętnie jaka opcja zawsze przy korycie.
                >
                > Co zrobił Pawełek O. jako poseł?
                > - apelacja
                > - strefa ekonomiczna
                > - cargo na lotnisku
                > Co zrobił w tych sprawach? Nic.
                >
                >
                >

                jeden nic , drugi nie zasługuje na uzanie , więc kto ?
            • lusia74 Re: na nikogo , kto optował za likwidacją szkoły 12.08.06, 23:37
              szkoda szkoly
    • bromberg1 Dombrowicz swym zachowaniem ośmiesza Bydgoszcz 11.08.06, 14:13
      śmiech mnie bierze na obłudę jaką reprezentuje ten człowiek.
      • slavik222 Dombrowicz ośmiesza prymitywne baby 13.08.06, 20:06
        Nie wiem,czy D. jest dobrym prezydentem.Znalem go ,kiedy byl niezlym
        dziennikarzem i dobrym czlowiekiem.Pewnie nie potrafi rozpychacsie łokciami jak
        te pyskate,cwane baby.
        Solą w ich prymitywnych oczkach jest fakt,ze prezydent spotyka sie z
        mieszkancami.A co,ma pytac,kogo?
        • rozmowyrolowane Re: Dombrowicz ośmiesza prymitywne baby 17.08.06, 10:19
          slavik222 napisał:

          > Nie wiem,czy D. jest dobrym prezydentem.

          Jak nie wiesz, to nie zabieraj głosu w tej sprawie!!!

          Znalem go ,kiedy byl niezlym
          > dziennikarzem i dobrym czlowiekiem.


          Rzeczywiście to bylo juz tak dawno, że nieprawda !!!!

          Pewnie nie potrafi rozpychacsie łokciami jak
          >
          > te pyskate,cwane baby.

          O jakie baby Ci chodzi????


          > Solą w ich prymitywnych oczkach jest fakt,ze prezydent spotyka sie z
          > mieszkancami.A co,ma pytac,kogo?

          A właśnie ma pytać mieszkańców, bo jest dla nich!!!!!
          • ivica Re: Dombrowicz ośmiesza prymitywne baby 17.08.06, 11:50
            A nie lepiej jak mu sami miezkancy mowia co ich boli i gdzie widza problemy ... ??
            • bebiko13 Re: Dombrowicz ośmiesza prymitywne baby 17.08.06, 11:53
              ivica napisał:

              > A nie lepiej jak mu sami miezkancy mowia co ich boli i gdzie widza
              problemy ...
              > ??

              Owszem, tylko , że nasz prezyduncio jedynie udaje, że słucha tych problemów, bo
              tak naprawde to ma to wszystko w .....
              • rokoman Siła argumentów - argument siły 22.08.06, 07:15
                Witaj dypsomanie! Właśnie znalazłem czas i zapoznałem się z z Twoją "dyskusją"
                na Forum w temacie: " Paweł Olszowski nazwał Konstantego Dombrowicza " z
                piszącymi pod nickami unidfg i piss-on-piss. Ponieważ kilkakrotnie zostałem
                wspomniany, a nawet identyfikowano mnie z Tobą zabieram głos. Podpisuję się
                obiema rękoma pod Twoimi wypowiedziami. Przyznaję się do prawicowych poglądów ,
                wiary katolickiej i walki z komunistycznym reżimem, który narzucony przez
                sowietów grabił i niszczył nasz kraj Polskę przez półwiecze. Szereg razy
                odnosiłem się do wspomnianych " forumowiczów ",którym Polska jawi się obecnie
                jako kaczoland, katoland, itp.Wulgarny język, kojarzenie wszystkiego i
                wszystkich z fiutem, kopulacją, pedofilią itp, itd, to język powszedni panów
                unidfg i piss-on-pisss. Sam na szacunek odpowiadam szacunkiem, na chamstwo
                chamstwem. Po niewczasie stwierdziłem jednak, że " szkoda czasu i atłasu ". Jak
                sam widzisz, dyskusja na tym poziomie i z takimi osobami nic nie wnosi. Mamy 50
                lat zaległości do odrobienia w gospodarce, infrastrukturze, poziomie życia
                dzięki totalitarnym rządom lewactwa. Początek zrobiony, zostali odsunięci od
                koryta! Pzdr.
                • piss_on_pis szacunek? do ciebie? inkwizytorze-lecz się 31.08.06, 11:47
                  na cokolwiek, może kaczyzm uda się wypukać (nie wypłukać) z twojej popsutej
                  dyńki. Może też przestaniesz w końcu jak radca dyskutować sam ze sobą.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka