lokinex
08.09.06, 01:04
czy demokracja to jest dyktatura??chyba tak ....kto by ją chciał gdyby wiedział...
no ale teraz sa pełne półki w sklepach tyletylko ze 70% obywateli ogląda
tylko towary, albo bierze kredycik ....,zbiera smieci.itp...,w tym kraju
niedba sie o zwykłego obywatela...np zarobki sa smieszne.słuzba zdrowia...moze
ktos by obliczył ile w ciagu zycia człowiekowi zabiera panstwo???.i co mu daje.
>>>ale pojawiło sie swiatełko w tunelu-----ludzie uciekaja a społeczenstwo sie
starzeje,a jakis polityk mówi o patriotyzmie,hehe