patriota_lokalny
12.11.06, 22:10
Ciekawe jak na koniec następnej kadencji będzie wyglądać nasze miasto... Czy w
rozkładzie jazdy pojawi się tramwaj na Fordon (i oby nie jak zwykle raz na 4
lata - najrzadziej kursująca linia w kraju). Czy na lotnisku będzie większy
ruch, jakie będzie bezrobocie, ilu bydgoszczan znów wybierze Londyn, a może
wrócą? I czy na rondach będą nadal rosły te piękne kwiatki. a jak nic nie
wyjdzie, to kto będzie winny? Radni? Rząd? Unia Europejska? I ciekawe czy ktoś
z nas tu wróci i zobaczy na co dziś liczymy...