Dodaj do ulubionych

12 XI 2010

12.11.06, 22:10
Ciekawe jak na koniec następnej kadencji będzie wyglądać nasze miasto... Czy w
rozkładzie jazdy pojawi się tramwaj na Fordon (i oby nie jak zwykle raz na 4
lata - najrzadziej kursująca linia w kraju). Czy na lotnisku będzie większy
ruch, jakie będzie bezrobocie, ilu bydgoszczan znów wybierze Londyn, a może
wrócą? I czy na rondach będą nadal rosły te piękne kwiatki. a jak nic nie
wyjdzie, to kto będzie winny? Radni? Rząd? Unia Europejska? I ciekawe czy ktoś
z nas tu wróci i zobaczy na co dziś liczymy...
Obserwuj wątek
    • a_creep Re: 12 XI 2010 12.11.06, 22:15
      > Czy w rozkładzie jazdy pojawi się tramwaj na Fordon

      Nie.

      > Czy na lotnisku będzie większy ruch,

      Tak.

      > jakie będzie bezrobocie,

      7.3%.

      > ilu bydgoszczan znów wybierze Londyn,

      22 tysiące.

      > a może wrócą?

      Nie.

      > I czy na rondach będą nadal rosły te piękne kwiatki.

      Tak.

      > a jak nic nie wyjdzie, to kto będzie winny?

      Wszyscy, tylko nie prezydent.

      > I ciekawe czy ktoś z nas tu wróci i zobaczy na co dziś liczymy...

      Ktoś pewnie tak.
      • patriota_lokalny Re: 12 XI 2010 12.11.06, 22:16
        Nie dołuj ludzi!
      • ethanak Pierdoła. 12.11.06, 22:20
        :D
        • a_creep Re: Pierdoła. 12.11.06, 22:25
          Mniejsze bezrobocie, czy więcej lotów ci się nie podoba? A może kwiatów na rondzie nie lubisz? Już tyle
          nie marudź, Ethanaku. :)
          • ethanak Re: Pierdoła. 12.11.06, 22:28
            O jaśnie światły wiadrze , wszystko mi się podoba.
            • a_creep Re: Pierdoła. 12.11.06, 22:29
              > wszystko mi się podoba.

              A co powiesz o watępnych wynikach wyborów? Spodziewałeś się?
              • ethanak Re: Pierdoła. 12.11.06, 22:31
                Szczerze to nie wiem co myśleć - każda sytuacja ma swoje plusy.Doszło do mnie
                że po prostu jestem optymistą.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka