krysmat
23.11.07, 17:31
Mam mieszane uczucia co do tego wywiadu.Musze pochwalic Dombrowicza
za to ze mowi jak chce cos robic to pelen wypas.NARESZCIE.natomiast
martwi mnie jego podejscie do srodmiescia i wydaje mi sie ze wode
leje jesli idzie o park przemyslowy.Dziennikarze dlaczego nie
spytaliscie sie co to za 4 kontrachetow stara sie o miejsce w parku
i niby kiedy ma powstac SSE?NO i oczywiscie co sie talo z 2
kontrachetami co to rury nie mieli w parku.Ogolnie nawet podoba mi
sie to co mowi to ze bedziemy startowac w konkursach o fundusze z
uni.Mam tylko nadzieje ze na slowach sie nie skonczy .Przynajmiej ja
bede pamietal ten wywiad i bede przypominal te zapowiedzi