Gość: sunrise IP: 212.122.206.* 11.08.03, 22:35 czy są tu jacys rodzice przedszkolaków chodzących do Jagódki lub Tęczy? mój syn niedługo zostanie przedszkolakiem i chciałam zapytać o Wasze doświadczenia i wrażenia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj