Dodaj do ulubionych

przedszkole

IP: 212.122.206.* 11.08.03, 22:35
czy są tu jacys rodzice przedszkolaków chodzących do Jagódki lub Tęczy?
mój syn niedługo zostanie przedszkolakiem i chciałam zapytać o Wasze
doświadczenia i wrażenia
Obserwuj wątek
    • Gość: xcv Re: przedszkole IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.03, 19:05
      .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka