Dodaj do ulubionych

Dlaczego atakujecie cygne??

12.11.03, 14:34
bo jest od was madra i kulturalna??? czyzby tutaj tolerowano tylko oslow??
Obserwuj wątek
    • Gość: [B]B Wlasnie! IP: *.avaya.com 12.11.03, 14:36
      • andrzej_osiol Re: Wlasnie! 12.11.03, 14:40
        "bo jest od nas mądra" ?????????????

        iha ha ha iha

        woooodzuuuuuuuuuuuuuuuu !
        pisz do mnie jeszcze !!


        iha ha ha ihaiha ha ha ihaiha ha ha ihaiha ha ha ihaiha ha ha iha


        aj em Osioł
        Andrzej Osioł

        Wstrząsniety, niewymieszany.
    • Gość: [B]B Re: Dlaczego atakujecie cygne?? IP: *.avaya.com 12.11.03, 14:42
      Ty faktycznie jestes walniety:-)
      A myslalem, ze to poza:-)
      :-))))
    • rhemek Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 14:42
      kazdemu moze sie zdarzyc literowka:)
      a ty i tak mnie nie sprowokujesz....
      nie wiem z jakiego bagna wylazles i czemu admin to toleruje, ale to nie moja
      sprawa..
      • andrzej_osiol Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 14:48

        To jeszcze mi napisz na odchodnym ( bo rozumiem,ze sobie idziesz), kto
        w związku radca-tyciarek jest kobietą.
        Cytuję twój zapis:

        "Wiecie wy dwoje chyba jestescie chyba ewenementem na cala polske:)
        zmuszacie wszystkich aby sluchali waszych wynurzen.
        dajcie sobie spokoj..."


        Taki ważny przekaz miał być. A wyszła kupa śmiechu.
        Literówka ?





        aj em Osioł
        Andrzej Osioł

        Wstrząsniety, niewymieszany.
        • rhemek Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 14:52
          Po pierwsze ty mozesz sobie isc jak chcesz, nikt cie tu nie trzyma.
          Po drugie to nie twoj prywatny folwark.
          Mozesz sobie kpic do woli.
          zycze wytrwalosci...
          Ja tu zostaje.
          • andrzej_osiol Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 14:56

            Jak sobie życzysz. Ty tu jestes teraz dominujący.
            Dbaj o nasze stado.Niech rosnie w siłę.

            aj em Osioł
            Andrzej Osioł

            Wstrząsniety, niewymieszany.
            • rhemek Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 14:59
              wiesz moge ci polecic dobrego psychitre....
              choc watpie czy nadajesz sie jeszcze do leczenia...
        • qczi Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 14:54
          ta kobita to chyba ja

          ale, ale
          ja jej nie atakuję
          tylko jej uświadamiam, jak sie zachowuje

          taka dobroduszna, niesubiektywna opinia...
          • andrzej_osiol Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 15:07
            Ze względu na specyfikę stada, trzeba będzie powołać stanowisko raczej rzadkie
            w przyrodzie- dominującą samicę.

            Rhemku jak chcesz mi pomóc, to coś do pielęgnacji sierści.
            Możesz coś polecić ? Czym pielęgnujesz swoją ?
            Czy jest zdrowa i błyszcząca ?
            Moja już trochę wypłowiała i widać łyse place.





            aj em Osioł
            Andrzej Osioł

            Wstrząsniety, niewymieszany.
            • rhemek Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 15:11
              to ty umiesz mowic??
              myslalem ze osly tego nie potrafia...
              • andrzej_osiol Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 15:14
                Skoro ty Dominujący potrafisz, to czemu ja eks- dominujący nie miałbym
                potrafić ?


                Dziwne pytanie. Czy te srodki do nabłyszczania sierści nie były aby zbyt
                toksyczne ?
                To ja nie chcę. Wole łazić wyleniały.


                iha ha iha ha ha





                aj em Osioł
                Andrzej Osioł

                Wstrząsniety, niewymieszany.
                • rhemek Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 15:18
                  wiesz milo wrocic na forum bydgoskie i przekonac sie, ze takich .... jak ty nie
                  znajdzie sie nigdzie w internecie...
                  powinni wziac cie pod ochrone gatunkowa....
                  • andrzej_osiol Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 15:31
                    rhemek napisał:

                    > wiesz milo wrocic na forum bydgoskie i przekonac sie, ze takich .... jak ty
                    nie
                    >
                    > znajdzie sie nigdzie w internecie...
                    > powinni wziac cie pod ochrone gatunkowa....

                    -Czyli nie masz nic ekologicznego na moje wyliniałe futerko ?

                    Ale i tak się cieszę,ze martwisz się o nasz gatunek.
                    Od razu widać,żeś zuch i będziesz lepszym Dominującym ode mnie.
                    Ustepuję bez żalu. Dla dobra stada.



                    aj em Osioł
                    Andrzej Osioł

                    Wstrząsniety, niewymieszany.
                  • andrzej_osiol Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 16:16
                    rhemek napisał:

                    > wiesz milo wrocic na forum bydgoskie i przekonac sie, ze takich .... jak ty
                    nie
                    >
                    > znajdzie sie nigdzie w internecie...



                    I po co ta niesmialosc ? Po co owijac w bawełne ? I tak wszyscy widzą.
                    Jesteśmy osłami.Ty Dominującym. Ja zaraz za tobą.





                    aj em Osioł
                    Andrzej Osioł

                    Wstrząsniety, niewymieszany.
              • Gość: LJane Re: Dlaczego atakujecie cygne?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.03, 15:27
                Shreka nie oglądałeś????
                ;)
                Mogą i to całkiem do rzeczy.
          • Gość: LJane Re: Dlaczego atakujecie cygne?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.03, 15:26
            Wiesz, qczi, cygne oczywiście mogła Tobie powiedzieć, że "zachowujesz się, jak
            idiotka", choć idiotką nie jesteś, ale to w tym "ptasim" świecie działa tylko w
            obie strony.
            (Rhemek nie zdążył na czas, by się o tym przekonać)
            Cóż, jak wszędzie są równi i równiejsi - co się dziwić? ;P
            I zawsze się znajdą obrońcy uciśnionych, choćby pozornie - ale uciśnionych ;)

            Pozdrawiam @ll
            • rhemek Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 15:33
              Nie bylo mnie troche i jesli rzeczywiscie cygne tak powiedziala... to
              nieladnie....
              • Gość: LJane To nie tak, Rhemek... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.03, 15:45
                Rhemek, jesteś dobrym, pokojowym człowiekiem, lubisz wszystko i wszystkich (no
                może z wyjątkiem osłów) ale naprawdę to foroom nie istnieje od dzisiaj.
                Szkoda, że nie odwiedzasz nas częściej.
                Może wtedy nie byłoby tego wątku, z którego pewnie sama cygne nie jest
                zadowolona.
                Pomijając już zupełnie fakt, że nikt Jej nie atakuje w sposób, który sugerujesz.
                Łabędzie z tego co wiem, nie są ani pod ochroną, ani tym bardziej (i może
                dzięki Bogu na wymarciu).
                Porozmawiać o nich można.
                Btw. co roku ubolewam nad naszymi łabędziami na bydgoskim Balatonie. Nie chce
                Im się odlatywać do ciepłych krajów (co jest wbrew naturze) i potem giną w
                sposób tak balalny, przymarzając do lodu...
                Tak to jest jak się je bezmyślnie "dokarmia" cały rok niszcząc w nich instynkt
                przetrwania.
                Biedne ptaszki ;(

                Pozdrawiam ciepło, choć na samą myśl o corocznej scence znad glinianki na
                Bartodziejach zrobiło mi się bardzo zimno ;(
                • rhemek Re: To nie tak, Rhemek... 12.11.03, 15:49
                  bede od dzis na stale.
                  A to ze forum jest stare to wiem, wszak jestem tu juz 3 lata...
                  Hejka
                • cygne Re: To nie tak, Rhemek... 12.11.03, 20:06
                  Gość portalu: LJane napisał(a):

                  > Może wtedy nie byłoby tego wątku, z którego pewnie sama cygne nie jest
                  > zadowolona.

                  Twoja troska jak zwykle przesadna Jane. Mam naprawdę powazniejsze problemy niż
                  forum i tak naprawde nie zależy mi na Twojej czy qczi sympatii, bo przeciez
                  gdyby tak było zachowywałabym sie inaczej.
                  • qczi Re: To nie tak, Rhemek... 12.11.03, 20:45
                    nie, cygne, nieeee
                    bede plakac!!
                    ach, nie spisuj mnie na straty

                    taka mila, madra, qlturalna cygne
                    a jakie ma poczucie humoru
                    a jaka skromna
                    no i jakie ma wazne problemy

                    chyba sie pochlastam, ominela mnie takafajna przyjazn...

                    jutro qpie metr linki
                    a nie, dwa, jeshcze dla LJane ;)
                  • Gość: LJane Re: To nie tak, Rhemek... IP: *.telsten.com / 10.22.5.* 12.11.03, 21:56
                    cygne napisała:

                    > Twoja troska jak zwykle przesadna Jane.

                    Czy ja wiem, czy to troska o Ciebie?
                    Raczej o TO, co jest powiedzmy DOBREM WSPÓLNYM. Myślę o tym foroom.

                    > naprawde nie zależy mi na Twojej czy qczi sympatii

                    Beznadziejna sprawa, Koleżanko.
                    Nie liczyłabym na wiele.

                    Na szczęście przeżyjemy. Obie.
                    Z qczi podejrzewam będzie podobnie.
                    Więc... spokojnego jeziorka ;)

                    Pozdrawiam.

              • cygne Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 20:02
                rhemek napisał:

                > Nie bylo mnie troche i jesli rzeczywiscie cygne tak powiedziala... to
                > nieladnie....

                Rhemku nieładnie zachowywac sie jak idiotka, a nie to powiedzieć.
                Przecież to nie moja wina, ze qczi tak własnie sie zachowywała.
            • qczi Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 15:38
              hihi
              elo, 7-ka rulezzzzzz!
    • radca ja podziwiam Cygne 12.11.03, 18:35
      rhemek napisał:

      > bo jest od was madra i kulturalna??? czyzby tutaj tolerowano tylko oslow??

      - ja bardzo szanuje Cygne, mam rowniez dla Niej wielki podziw za tzw.
      " wlasne i niezalezne zdanie" . Lubie czytac Cygne , w jej tekstach zawarta
      jest filozofia, analizy i psycholigiczne spojrzenia na wiele tematow.

      Przesylam bardzo serdeczne pozdrowienia dla Cygne

      radca
      • andrzej_osiol Re: ja podziwiam Cygne 12.11.03, 18:41
        ja bardzo szanuje Cygne, mam rowniez dla Niej wielki podziw za tzw. " wlasne i
        niezalezne zdanie" . Lubie czytac Cygne , w jej tekstach zawarta
        jest filozofia, analizy i psycholigiczne spojrzenia na wiele tematow.

        Przesylam bardzo serdeczne pozdrowienia dla Cygne

        iha ha iha




        aj em Osioł
        Andrzej Osioł

        Wstrząsniety, niewymieszany.
        • Gość: rhemek Re: ja podziwiam Cygne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.03, 18:56
          brak slow na niektorych.....
    • Gość: Ted® Re: Dlaczego atakujecie cygne?? IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 12.11.03, 19:02
      no dlaczego
      dlatego, ze jest madrzejsza? to mozliwe
      co do kultury, hmm, mam watpliwosci
      • cygne Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 19:57
        Gość portalu: Ted® napisał(a):

        > no dlaczego
        > dlatego, ze jest madrzejsza? to mozliwe
        > co do kultury, hmm, mam watpliwosci

        No dobrze Tedzie.
        Ja uważam, ze Ty w tej chwili jesteś żałosny, bardzo żałosny i Ty dobrze wiesz,
        ze mój sąd jest uzasadniony.
        Powiedz mi w takim razie jak to napisac, żeby wyszło kulturalnie? Oczywiście
        bez uzasadnienia, bo chyba nie chcesz żebym to uzasadniała, bo nie bardzo by Ci
        sie to spodobało, choćby miał byc to wersal w najczystszej postaci.

        • ted_zgred Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 20:04
          tak, jestem żałosny
          • rhemek Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 20:16
            zalosne jest to ze tutaj masa ludzi wystepuje pod kilkoma nckami...
            wiecie co to jest netetykieta?
            watpie...
        • qczi Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 20:16
          cygne napisała:
          jakies pierdoly o Tedzie, bo nie zaczal sie jej podlizywac
          niewarte przeczytania, a co dopiero powielania
          trza przemilczec ze wspolczuciem


          niektorzy wszak nie potrafia zniesc kostruktywnej krytyki i wyciagnac z niej
          wniosqw

          tym samym zachowuja sie nieqlturalnie
          • cygne Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 20:20
            qczi napisała:

            > cygne napisała:
            > jakies pierdoly o Tedzie, bo nie zaczal sie jej podlizywac
            > niewarte przeczytania, a co dopiero powielania
            > trza przemilczec ze wspolczuciem
            >
            >
            > niektorzy wszak nie potrafia zniesc kostruktywnej krytyki i wyciagnac z niej
            > wniosqw
            >
            > tym samym zachowuja sie nieqlturalnie

            Qczi Moja Droga poczekaj az Ted odpowie, bardzo proszę. Jeśli oczywiście bedzie
            taka Jego wola, co wcale nie jest takie pewne.

            • cygne Re: może nie zrozumiałas... 12.11.03, 20:27
              cygne napisała:

              > qczi napisała:
              >
              > > cygne napisała:
              > > jakies pierdoly o Tedzie, bo nie zaczal sie jej podlizywac
              > > niewarte przeczytania, a co dopiero powielania
              > > trza przemilczec ze wspolczuciem
              > >
              > >
              > > niektorzy wszak nie potrafia zniesc kostruktywnej krytyki i wyciagnac z ni
              > ej
              > > wniosqw
              > >
              > > tym samym zachowuja sie nieqlturalnie
              >
              > Qczi Moja Droga poczekaj az Ted odpowie, bardzo proszę. Jeśli oczywiście
              bedzie
              >
              > taka Jego wola, co wcale nie jest takie pewne.
              >

              Więc polece Twoim stylem.
              Nie napisze "qczi przestań sie wpieprzać między wódkę a zakaskę"
              bo to k...w niezgodne z netykietą
              Zrozumiałaś ?
              • cygne Re: może nie zrozumiałas...errata 12.11.03, 20:32
                cygne napisała:

                >
                >
                > Więc polece Twoim stylem.
                > Nie napisze "qczi przestań sie wpieprzać między wódkę a zakaskę"
                > bo to k...w niezgodne z netykietą
                > Zrozumiałaś ?

                jest k...w
                ma byc k...a

                sorry, ale pierwszy raz w życiu piszę tak wulgarny wyraz i pomyliłam się.

                pa
                • t.king Re: może nie zrozumiałas...errata 12.11.03, 20:34
                  cygne napisała:

                  > cygne napisała:
                  >
                  > >
                  > >
                  > > Więc polece Twoim stylem.
                  > > Nie napisze "qczi przestań sie wpieprzać między wódkę a zakaskę"
                  > > bo to k...w niezgodne z netykietą
                  > > Zrozumiałaś ?
                  >
                  > jest k...w
                  > ma byc k...a
                  >
                  > sorry, ale pierwszy raz w życiu piszę tak wulgarny wyraz i pomyliłam się.
                  >
                  > pa


                  cygne przestała być dziewicą!!!
                  teraz to się będzie dziać
                • qczi Re: może nie zrozumiałas...errata 12.11.03, 20:55
                  nawet kurwa nie potrafisz napisac poprawnie

                  a tak gwoli scislosci, to jestes wodka czy przystawka?
                  w koncu taki ze mnie umysl scisly
        • Gość: Ted® Re: Dlaczego atakujecie cygne?? IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 12.11.03, 21:15
          cygne napisała:

          > Gość portalu: Ted® napisał(a):
          >
          > > no dlaczego
          > > dlatego, ze jest madrzejsza? to mozliwe
          > > co do kultury, hmm, mam watpliwosci
          >
          > No dobrze Tedzie.
          > Ja uważam, ze Ty w tej chwili jesteś żałosny, bardzo żałosny i Ty dobrze wiesz,
          >
          > ze mój sąd jest uzasadniony.
          > Powiedz mi w takim razie jak to napisac, żeby wyszło kulturalnie? Oczywiście
          > bez uzasadnienia, bo chyba nie chcesz żebym to uzasadniała, bo nie bardzo by Ci
          >
          > sie to spodobało, choćby miał byc to wersal w najczystszej postaci.
          >

          cokolwiek napisze bedzie zle, przeciez wyrok juz zapadl
          rozumiem, ze komplement o madrosci pomijamy jako aksjomat

          a co do kultury, to Ciebie zwa miss elegancji wiec coz ja moge?
          ja tylko wyrazilem swoje skromne zdanie, ze mam watpliwosci
          bo wyzywanie innych od idiotow nie wydaje mi sie specjalnie kulturalne
          ale oczywiscie moge sie mylic

          jak zwykle unizony choc tym razem jakby zalosniej
          (znasz w ogole znaczenie tego slowa ktore tak ochoczo uzywasz?)
          • cygne Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 21:28
            Gość portalu: Ted® napisał(a):
            cokolwiek napisze bedzie zle, przeciez wyrok juz zapadl
            > rozumiem, ze komplement o madrosci pomijamy jako aksjomat
            >
            > a co do kultury, to Ciebie zwa miss elegancji wiec coz ja moge?
            > ja tylko wyrazilem swoje skromne zdanie, ze mam watpliwosci
            > bo wyzywanie innych od idiotow nie wydaje mi sie specjalnie kulturalne
            > ale oczywiscie moge sie mylic

            nikogo od idiotów nie wyzywałam. Zaznaczyłam wyraźnie : zacowujesz sie jak
            idiotka.
            A tak zachowywać się może nawet mędrzec .
            Wersal Ci daruję. Znam znaczenie tego słowa. Znaczenie innych słow również choc
            z ochotą ich nie używam.
            >
            > jak zwykle unizony choc tym razem jakby zalosniej
            > (znasz w ogole znaczenie tego slowa ktore tak ochoczo uzywasz?)

            nikogo od idiotów nie wyzywałam. Zaznaczyłam wyraźnie : zachowujesz sie jak
            idiotka.
            A tak zachowywać się może nawet mędrzec .
            Wersal Ci daruję. Znam znaczenie tego słowa. Znaczenie innych słow również,
            choc ich nie używam.


            • Gość: Ted® Re: Dlaczego atakujecie cygne?? IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 12.11.03, 21:37
              zachowujesz sie jak idiotka
              a logike Ci daruje, niech tam
              bóśka
              • cygne Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 21:39
                Gość portalu: Ted® napisał(a):

                > zachowujesz sie jak idiotka
                > a logike Ci daruje, niech tam
                > bóśka

                No, to juz cos
                I ja Ciebie też
                • cygne re 12.11.03, 21:42
                  cygne napisała:

                  > Gość portalu: Ted® napisał(a):
                  >
                  > > zachowujesz sie jak idiotka
                  > > a logike Ci daruje, niech tam
                  > > bóśka
                  >
                  > No, to juz cos
                  > I ja Ciebie też

                  o matko Ci, a nie ciebie ( bóśki rzecz jasna)
                  i to juz było moje ostatnie słowo, drugi kubek mi niepotrzebny

    • t.king Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 20:23
      ja jej nie atakuje
      nudziarzu
      • rhemek Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 20:38
        oczywiscie, ze nie...
        nudziarzu
        • cygne Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 20:40
          rhemek napisał:

          > oczywiscie, ze nie...
          > nudziarzu
          >

          A tak w ogóle to dzięki Rhemku za miłe słowa, widzisz sam jakie mam tu ciężkie
          zycie:)))
          pozdrawiam
          • rhemek Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 20:42
            Nie ma za co.
            Jestes fajna i w ogole w porzo, ale niestety to forum nie ma juz tego poziomu co dawniej.
            I szkoda ze wszyscy sie tu kloca.
            Tesknie za srarymi czasami.
            • qczi Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 21:04
              ale fajna literowka
              hihi
            • rhemek Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 21:06
              no nie znowu:)

              ja mam dzisiaj pecha do literowek:))
              • qczi Re: Dlaczego atakujecie cygne?? 12.11.03, 21:22
                nie licytuj, chlopie, ze mna ;)
              • Gość: cygne Re: Czy zasłużyłam na kubek?? IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 12.11.03, 21:23

                W jeden dzień chyba o sto postów mój skromny nick podniósł ogólna liczbę, to
                kubek się może juz należy?
                Jesli nie to może ktoś mi pożyczy, bo na najblizsze spotkanie , czy to pifko,
                czy kręgle zamierzam przyjśc. Czapke z gazety to mi syn zrobi, ale myśle, ze
                gdybym tak miała kubek i przypięłabym sobie do paska to by tak było dostojniej.
                A przyjśc muszę zeby uścisnąć jedna dłoń. Tylko jedną.
                qczi nie bój sie w twoja strone nawet nie spojrzę.
                Ale powiedz mi za to matematyczna głowko jak jest oś liczbowa , tzn taka kreska
                z numerkami to na środku jest zero? A w lewo to jak sie mówi? Minus 1,2,3..
                Tzn co, czy to jest mniej niz zero?
                ( o matko nie bierz tylko tego do siebie, poprosiłam Cie jako matematycznego
                eksperta...:))
                Nic poza tym
                Dobranoc
                Bóśka
                • andrzej_osiol Re: Czy zasłużyłam na kubek?? 12.11.03, 21:36
                  ql
                  Chyba za słabo w tyłek właziłem.
                  Wybrała rhemka.
                  Ten to potrafi.
                  W końcu jest Dominującym.
                  Znowu życie chłoszcze.



                  aj em Osioł
                  Andrzej Osioł

                  Wstrząsniety, niewymieszany.
                  • noe5 Re: Czy zasłużyłam na kubek?? 12.11.03, 21:44
                    Andrzej Osioł to; ATOMSKI/TYCIAREK/OSIOŁ>ten ostatni nick pasuje najbardziej :-)
                    • andrzej_osiol Re: Czy zasłużyłam na kubek?? 12.11.03, 22:06



                      aj em Osioł
                      Andrzej Osioł

                      Wstrząsniety, niewymieszany.
                      • agata.tyciarek Re: Czy zasłużyłam na kubek?? 12.11.03, 22:08
                        andrzej_osiol napisał:

                        >
                        >
                        >
                        > aj em Osioł
                        > Andrzej Osioł
                        >
                        > Wstrząsniety, niewymieszany.

                        - a widzisz atomski, ty juz slowa nie mozesz wydobyc
                        dali do dom
                • qczi Re: Czy zasłużyłam na kubek?? 12.11.03, 21:40
                  cygne wykwakala:

                  > qczi nie bój sie w twoja strone nawet nie spojrzę.

                  spojrzysz, spojrzysz

                  > Ale powiedz mi za to matematyczna głowko (...)
                  > Tzn co, czy to jest mniej niz zero?
                  > ( o matko nie bierz tylko tego do siebie, poprosiłam Cie jako matematycznego
                  > eksperta...:))

                  ofkors, kaczuszko
                  te wszystkie minuski itd to wlasnie te symbole, ktorymi mierzy sie wydajnosc
                  ptasich mozdzkow
                  i nie bierz tego za bardzo do siebie
                  zwracam sie do ciebie jako do specjalisty-orintologa

                  > Bóśka
                  dziubek
                • rhemek Re: Czy zasłużyłam na kubek?? 12.11.03, 21:40
                  A ja tego kubka do dzis nie odebralem:)
                  jakos nie bylo okazji...
                  Ciekawe czy jeszcze na mnie czeka...
                  • noe5 Re: Czy zasłużyłam na kubek?? 12.11.03, 21:46
                    rhemek napisał:

                    > A ja tego kubka do dzis nie odebralem:)
                    > jakos nie bylo okazji...
                    > Ciekawe czy jeszcze na mnie czeka...

                    Atomski odebrał go w Twoim imieniu.
                    • Gość: rhemek Re: Czy zasłużyłam na kubek?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.03, 21:48
                      ATOMSKI ZDRAJCO GDZIE BYC MOJ KUBEK!!!!!!!!!!!!!
                      • agata.tyciarek Re: Czy zasłużyłam na kubek?? 12.11.03, 21:52
                        Gość portalu: rhemek napisał(a):

                        > ATOMSKI ZDRAJCO GDZIE BYC MOJ KUBEK!!!!!!!!!!!!!

                        Łu nas na Brzechwy! Hahahahahahahahahah.
                        • Gość: rhemek Re: Czy zasłużyłam na kubek?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.03, 22:03
                          To ja prosic o przeslanie, ło key?
                          Oczywiscie za zaliczniem:)
                          • andrzej_osiol Re: Czy zasłużyłam na kubek?? 12.11.03, 22:10
                            Kubek kursuje między Austrią a siebą firmy thornmann (taka co handluje złomem
                            komputerowym).
                            Lubię w nim pić wódkę jak jeżdze swoim rozklekotanym Escortem.
                            Tutaj nikt mnie nie zaczepia bo mam austriackie tabice :-)

                            aj em Osioł
                            Andrzej Osioł

                            Wstrząsniety, niewymieszany.
                            • agata.tyciarek o mojem osle 12.11.03, 22:21
                              andrzej_osiol napisał:

                              > Kubek kursuje między Austrią a siebą firmy thornmann (taka co handluje złomem
                              > komputerowym).
                              > Lubię w nim pić wódkę jak jeżdze swoim rozklekotanym Escortem.
                              > Tutaj nikt mnie nie zaczepia bo mam austriackie tabice :-)
                              >
                              > aj em Osioł
                              > Andrzej Osioł
                              >
                              > Wstrząsniety, niewymieszany.

                              - Atum, toc ci juz calkim na ten dykel padlo cy co ? co ty tutej za fanaberryje
                              wypisywosz ? loj.. a jo znowu lo tych ryjach wspumniala (:
                              jo cie prosza atumski-tyciarek ty jeno znowu sie nie wdawej do bojki

                              ty wjisz co jo miala lostatnio z tobum

                              dali mi do chalupy ji przestun mi tu losla strugac, bo jo sie chwala na losiedlu
                              kolo Poczty,zes ty je prjiktant i kryslsz plany

                              a to taki osiel z ciebie ?
                              • andrzej_osiol Re: o mojem osle 12.11.03, 22:26
                                agata.tyciarek napisała:

                                > andrzej_osiol napisał:
                                >
                                > > Kubek kursuje między Austrią a siebą firmy thornmann (taka co handluje zło
                                > mem
                                > > komputerowym).
                                > > Lubię w nim pić wódkę jak jeżdze swoim rozklekotanym Escortem.
                                > > Tutaj nikt mnie nie zaczepia bo mam austriackie tabice :-)
                                > >
                                > > aj em Osioł
                                > > Andrzej Osioł
                                > >
                                > > Wstrząsniety, niewymieszany.
                                >
                                > - Atum, toc ci juz calkim na ten dykel padlo cy co ? co ty tutej za
                                fanaberryje
                                > wypisywosz ? loj.. a jo znowu lo tych ryjach wspumniala (:
                                > jo cie prosza atumski-tyciarek ty jeno znowu sie nie wdawej do bojki
                                >
                                > ty wjisz co jo miala lostatnio z tobum
                                >
                                > dali mi do chalupy ji przestun mi tu losla strugac, bo jo sie chwala na
                                losiedl
                                > u
                                > kolo Poczty,zes ty je prjiktant i kryslsz plany
                                >
                                > a to taki osiel z ciebie ?
                                • agata.tyciarek Re: o mojem osle 12.11.03, 22:35
                                  andrzej_osiol napisał:

                                  > agata.tyciarek napisała:
                                  >
                                  > > andrzej_osiol napisał:
                                  > >
                                  > > > Kubek kursuje między Austrią a siebą firmy thornmann (taka co handluj
                                  > e zło
                                  > > mem
                                  > > > komputerowym).
                                  > > > Lubię w nim pić wódkę jak jeżdze swoim rozklekotanym Escortem.
                                  > > > Tutaj nikt mnie nie zaczepia bo mam austriackie tabice :-)
                                  > > >
                                  > > > aj em Osioł
                                  > > > Andrzej Osioł
                                  > > >
                                  > > > Wstrząsniety, niewymieszany.
                                  > >
                                  > > - Atum, toc ci juz calkim na ten dykel padlo cy co ? co ty tutej za
                                  > fanaberryje
                                  > > wypisywosz ? loj.. a jo znowu lo tych ryjach wspumniala (:
                                  > > jo cie prosza atumski-tyciarek ty jeno znowu sie nie wdawej do bojki
                                  > >
                                  > > ty wjisz co jo miala lostatnio z tobum
                                  > >
                                  > > dali mi do chalupy ji przestun mi tu losla strugac, bo jo sie chwala na
                                  > losiedl
                                  > > u
                                  > > kolo Poczty,zes ty je prjiktant i kryslsz plany
                                  > >
                                  > > a to taki osiel z ciebie ?
                                  >
                                  >

                                  - ATUMSKI-TYCIORKU
                                  ze cie tak walnylo, wez se cos
    • Gość: LJane Reasumując... IP: *.telsten.com / 10.22.5.* 12.11.03, 22:13
      ... to dlaczego właściwie atakujecie cygne?!

      Proponuję trzymać się ustaleń sobotniego zjazdu Komitetu Nagonkowego.
      Lokator ma notatki ;P

      Pozdrawiam ;)



      • agata.tyciarek losielek 12.11.03, 22:23
        ty sie nie luspokoisz atumski co ?
        pardum, jo chciala powjiedzic - tyciorku
        • andrzej_osiol Re: losielek 12.11.03, 22:31
          Przepraszam. Znowu mi sie pomieszały byty.
          Wybaczcie osłu.


          aj em Osioł
          Andrzej Osioł

          Wstrząsniety, niewymieszany.
          • agata.tyciarek Re: losielek 12.11.03, 22:33
            andrzej_osiol napisał:

            > Przepraszam. Znowu mi sie pomieszały byty.
            > Wybaczcie osłu.
            >
            >
            > aj em Osioł
            > Andrzej Osioł
            >
            > Wstrząsniety, niewymieszany.

            - czekej czekej atumski- tyciorku
            ty juz tym oslem kcesz byc tak na stale ?
            • andrzej_osiol Re: losielek 12.11.03, 22:47



              aj em Osioł
              Andrzej Osioł

              Wstrząsniety, niewymieszany.
      • Gość: Ted® Re: Reasumując... IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 12.11.03, 22:31
        Gość portalu: LJane napisał(a):

        > ... to dlaczego właściwie atakujecie cygne?!
        >
        > Proponuję trzymać się ustaleń sobotniego zjazdu Komitetu Nagonkowego.
        > Lokator ma notatki ;P
        >

        Zuzia ma notatki, sama pisala
        • Gość: LJane Re: Reasumując... IP: *.telsten.com / 10.22.5.* 12.11.03, 23:08
          Gość portalu: Ted® napisał(a):

          > Zuzia ma notatki, sama pisala

          Dziecinada w rękach dziecka.
          Wszystko więc tak, jak Pan Bóg przykazał.

          Hasło: odzyskać notatki.
          Przekupimy "układem scalonym" ;P

          Pozdrawiam @ll
          • qczi Re: Reasumując... 13.11.03, 00:02
            ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka