rhemek 11.12.03, 20:20 Kipcie sobie karabiny i postrzelajcie do siebie. Bo to na forum staje sie nudne.. Kazdy wie jak sie nienawidzicie. Ale oszczedzcie tego wszystkim, ok?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj