Dodaj do ulubionych

Radco I atomski

11.12.03, 20:20
Kipcie sobie karabiny i postrzelajcie do siebie. Bo to na forum staje sie
nudne..
Kazdy wie jak sie nienawidzicie.
Ale oszczedzcie tego wszystkim, ok??
Obserwuj wątek
    • t.king Re: Radco I atomski 11.12.03, 20:22

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka