Forum   magistrów

magistrów

(51 wyników)
 • jest jeszcze praca w Gdańsku dla magistrów ekonomii?bo zaczynam w to watpić:/
 • To smutne, ze do tego dopuscilismy. A scislej - dopuscilo do tego panstwo polskie.
 • zewszad slyszy sie stwierdzenia, jakoby obecnie tytul magistra rownoznaczny byl ze swiadectwem maturalnym na poczatku lat 90'tych chcialbym Was zapytac czy naprawde uwazacie, ze magister zdewaluowal sie AZ TAK BARDZO ?
 • pracuje w hamburgerowni i jestem po marketingu...... na prestizowej uczelni iiiii szef jest po zawodówce -dorobił sie małej sieci tego typu barów w latach 90-tych robiąc niezłe wałki -straszny buc wyśmiewa się ze mnie . mówią na mnie magister kebab . dlaczego polska edukacja tak nagle i szybko zdechła?? czy to przez uczelnie prywatne czy studia są po prostu już nieważne?szukam normalnej pracy już ponad pół roku
 • Bez sensu. Znam paru takich, którym 1 kierunek nie wystarczał, chcieli być "ambitni" (a przynajmniej za takich uchodzić), więc złożyli na drugi. Najczęściej były to socjologia lub...bibliotekoznawstwo!
 • nie trzeba magistra gdy tata zalatwia prace :)
 • Studia to nie jest szkoła zawodowa... Czy ktoś dzisiaj jeszcze to rozumie? Po zawód idzie się do szkoły zawodowej lub uczy się go w praktyce już w pracy. Studia to wiedza. Jak ktoś na studiach nie zdobył wiedzy to nie ma nic. 90% absolwentów studiów jest właśnie w takiej sytuacji.
 • po znanych renomowanych uniwersytetach których nie stać na własne mieszkanie i mieszkają w wieku np 30 lat z rodzicami?
 • Słyszałam różne opinie na ten temat więc zapytam tutaj: Czy ktoś z Was jest w stanie udzielić mi informacji, czy kodeks pracy reguluje w jakiś sposób podwyżkę pensji po obronieniu tytyłu magistra?? Szczerze mówiąc nie wierze w to, a to że pracodawca podnosi kasę to chyba wyłącznie jego dobra wola, jednak od znajomych słyszę zupełnie co innego. Czy jesteście w stanie powiedzieć mi naprawde jak jest?
 • ten tytuł na polskim rynku pracy znaczy tyle co zeszłoroczny śnieg
 • Mam pytanie:czy za wyższe wykształcenie należy się w administracji publicznej jakiś dodatek do wynagrodzenia??? A teraz będzie dramatycznie: czy to mozliwe, żeby w/w zarobił w urzędzie państwowym 960 zł. na rękę????
 • Dlaczego sie wszelkiej maści magistrom w głowach pokreciło,że za SAM FAKT posiadania tytułu żądają od pracodawcy bajonskich sum na starcie? Widzę na forum sporo fochów i achów,że 23-tnia panienka która NIC nieumie,chciałaby zarabiać ,,na dzień dobry,, przynajmniej z 2500 netto.I tylko zato że ma dyplom ,,czegos tam,,....No ale myślę że życie wszystkich takich nauczy pokory,gdy dowiedzą się że ROK W ROK na polskim rynku pracy przybywa jakieś 350 000 ludzi z dyplomami,od licencjata ...
 • Do ludzi po studiach, ktorzy nie pracuja w zawodzie, ale sa byle kim. Wpiszcie kierunek studiow i wykonywany zawod. Np. mgr filozofii, spawacz itd.
 • [i]"turystyka uznawana jest za branżę przyszłościową"[/i] Taa.. jak szłam na studia z ochrony środowiska, to też się mówiło, że to branża "przyszłościowa". To chyba ładny termin na powiedzenie "bezużyteczne studia dla naiwnych, gwarantujące bezrobocie".
 • Może ktoś mnie pocieszy.. Dowiedziałem się, że moja pani dyrektor(ma 24 lata- matura, słaby angielski- zarządza 70 osobowym oddziałem firmy) chce sobie kupić magistra, by w jej mniemaniu podnieść swój "prestiż" w firmie. W firmie niestety(a nie jest to polska firma)obowiązuje maksyma trochę rodem z PRL-u ;) "Nie magister, a chęć szczera zrobi z ciebie managera". Teraz dopiszą chyba również "Magistra" do maksymy.
 • Czy podjelibyście pracę w sklepie z ubraniami lub z obuwiem?? Czy darowalibyście sobie tego typu pracę, bo wstyd że mgr pracuje jako sprzedawca? Proszę o odpiwiedzi - to ważne
 • W ubiegłym roku skończyłem studia (kierunek: zarządzanie i marketing) i uzyskałem tytuł magistra. Mieszkam z rodzicami na wsi, gdzie poza urzędem gminy, w którym odbyłem przygotowanie do zawodu, nie ma w okolicy większych zakładów pracy, poza jakimiś sklepami lub tartakami. Szukam pracy w najbliższym mieście oddalonym o ok 20 km, tam kończyłem liceum, dojazd w tym kierunku pasuje, ale w przeciwnym już nie, a nie posiadam jeszcze prawa jazdy. Efekty poszukiwania pracy, nie konieczn...
 • to do takiej smiesznej roboty trzeba miec magistra buahahahahah. To chyba tylko tak w Polsce jest. Od babek klozetowych tez wymagaja dyplomu wyzszej uczelni? buahahahah
 • Wobec problemów ludzi, którzy o pójściu na studia nawet nie mają co marzyć z powodu finansów, to jest ich braku. W szkole nic nie uczą przydatnego obecnie na rynku pracy, a jedynie jakieś przestarzałe zagadnienia. Niektórzy nie mają dostępu do komputerów i pieniędzy na kurs językowy i pieniędzy na bilet miesięczny do miejscowości, gdzie dostaliby pracę za najniższą krajową. Niektórym rodzice nie mogą pomóc. Mości magistrowie, praca nie kończy się na PR i managerstwie ani sekretars...
 • Politycy są jak pijacy używają statystyki jak latarni nie po to by doznać oświecenia ale by się nią podeprzeć
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się