qczi 28.12.03, 00:20 jesli mielibyscie wybrac jakiekolwiek miejsce na ziemi, w ktorm mielibyscie zamieszkac przez najblizsze kilka(nascie,dziesiat) lat, gdzie by to bylo? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
radca Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? 28.12.03, 00:22 qczi napisała: > jesli mielibyscie wybrac jakiekolwiek miejsce na ziemi, w ktorm mielibyscie > zamieszkac przez najblizsze kilka(nascie,dziesiat) lat, gdzie by to bylo? - FORDON radca Odpowiedz Link Zgłoś
ivica Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? 28.12.03, 00:24 ehhhh od 75 cos mi sie wydaje ze Fordon=dzielnica Bydgoszczy. ale co tam ja "wierzacy" kmiot moge wiedziec Odpowiedz Link Zgłoś
radca Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? 28.12.03, 00:29 ivica napisał: > > ehhhh od 75 cos mi sie wydaje ze Fordon=dzielnica Bydgoszczy. ale co tam ja "wi > erzacy" kmiot moge wiedziec - przestan juz Ivica mialem nadzieje,ze od Nowego Roku bedzie juz spokojnie,ale jednak nie wytrzymales (: a wracajac do tego FORDONU.... oczywiscie,ze jest to juz dzielnica Bydgoszczy i doskonale pamietam ten okres przylaczenia sie Bydgoszczy do Fordonu :) Piszac FORDON.... mialem na mysli ten stary FORDON nad Wisla, ale to juz nie jest to miasteczko, juz nie ten klimat, juz nie Ci ludzie i juz jest calkiem inne " piekno" tego dawnego miasteczka nad Wisla. radca Odpowiedz Link Zgłoś
ivica Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? 28.12.03, 00:31 ja tylko powtarzam twoje slowa z przed godziny. Juz ich nie pamietasz?? Odpowiedz Link Zgłoś
radca Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? 28.12.03, 00:35 ivica napisał: > ja tylko powtarzam twoje slowa z przed godziny. Juz ich nie pamietasz?? - a ja tylko dopasowuje sie do ciebie czysbys zapomnial swoje pierwsze popisy ? teraz od czasu do czasu atakujesz w ramach solidarnosci,wiec co ? nie ustepujesz " wierzacy" ??? atakujesz dalej ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MMM Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? IP: *.w81-51.abo.wanadoo.fr 02.01.04, 21:24 PRAWDA Odpowiedz Link Zgłoś
ivica Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? 28.12.03, 00:22 Wellington, Oakland lub gdziekolwiek indziej w tamtym kraju Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rhemek Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.03, 01:28 Warszawa Naprawde ladne miasto i w przeciwienstwie do bydgoszczy wolne od Q... Odpowiedz Link Zgłoś
qczi Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? 28.12.03, 01:57 wroble cwierkaly, ze 'warszawa to piekne miasto, pod warunkiem, ze sie tam nie mieszka' :) Odpowiedz Link Zgłoś
rhemek Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? 28.12.03, 08:59 to bylo zanim poznalem ciebie;))) Odpowiedz Link Zgłoś
nortia Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? 28.12.03, 11:22 Jesli chodzi o miasto w Polsce to: -Krakow Miasto poza granicami kraju: -Budapesz A jesli to nie mialoby byc miasto, to chcialabym malenki domek na gorze, okryty sciana lasu swierkowego, pozbawiony w promieniu 10km ludzkiego oka - i tak byloby pieknie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ted® Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 28.12.03, 22:33 bieszczady, najblizsza wies min. 3km zycie tam plynie 2x wolniej Odpowiedz Link Zgłoś
lokator Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? 02.01.04, 16:09 Gość portalu: Ted® napisał(a): > bieszczady, najblizsza wies min. 3km > zycie tam plynie 2x wolniej A jaki tam jest kod pocztowy? Odpowiedz Link Zgłoś
genuine44 Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? 30.12.03, 01:29 W kolejnosci: Barcelona - za szalone noce, cudowne kobiety i fantastyczny klimat Paryz - za Montmartre, za Moneta, Piacassa i innych New York - za wielkomiejskosc :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 07(Janek Błąd) Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO TORUŃ IP: 80.48.189.* 02.01.04, 15:39 Nie przejmujcie się gulony, z Toruniem nie zginiecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kochanek Nataszy Rzym albo Krym albo..6 tygodni w Reno ( NT) IP: 212.122.214.* 02.01.04, 21:34 Odpowiedz Link Zgłoś