dorotka.marcelek
12.07.04, 11:00
Czytam tu czasem i żadko znajduje pochwalne posty. A ja chce się pochwalić
swoim mężem. jetseśmy prawie 1,6 roku po ślubie a po domku grasuję nam
dwuosobowa banda smyków( prawie 3letni i prawie roczna). Mój mąż jest
wspaniały, ma pracę w której prawie zawsze zostake po godzinach czasem jest
to praca od 7 rano do 21ej. Ale zawsze ma czas dla nas, jak wraca po południu
to zawsze chce iść z nami na spacer albo prawie cały czas bawimy się z
maluchami, Jak jest weekend to zawsze razem robimy większe pożądki i razem
spacerujemy. Zdaża się tak że wraca jak maluchy już śpią to wtedy zanim się
położy to dogląda czy są przykryte lub starszaka wysadza na nocnik. Wiem że
to brzmi może mało realnie, ale tak jest MÓJ MĄŻ TO ZŁOTY CZŁOWIEK