Dodaj do ulubionych

Pytanie do katoliczek

10.12.07, 11:55
Chodzi mi o pierwsze piątki miesiąca.

Syn w listopadzie nie poszedł do spowiedzi w pierwszy piątek,
ale nie mając grzechu ciężkiego przystąpił do komunii.
Czy musi od nowa obchodzić 9 pierwszych piątków czy nie?
Obserwuj wątek
    • majmajka Re: Pytanie do katoliczek 10.12.07, 11:57
      Pewnie nie, ale pytanie raczej skierowalabym do ksiedza.
      • vipera-berus Re: Pytanie do katoliczek 10.12.07, 12:02

        Wiem, że jest tu duzo kobiet, które znaja prawo kanonicze
        i przepisy. Na Www nie mam wstępu, tam by ktos odpowiedział na pewno.
        • jowita771 Re: Pytanie do katoliczek 10.12.07, 12:03
          liczy się przystapienie do Komunii.
          • vipera-berus Re: Pytanie do katoliczek 10.12.07, 12:05
            Tak mi się zdawało. Dziękuję.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka