vipera-berus 10.12.07, 11:55 Chodzi mi o pierwsze piątki miesiąca. Syn w listopadzie nie poszedł do spowiedzi w pierwszy piątek, ale nie mając grzechu ciężkiego przystąpił do komunii. Czy musi od nowa obchodzić 9 pierwszych piątków czy nie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
majmajka Re: Pytanie do katoliczek 10.12.07, 11:57 Pewnie nie, ale pytanie raczej skierowalabym do ksiedza. Odpowiedz Link Zgłoś
vipera-berus Re: Pytanie do katoliczek 10.12.07, 12:02 Wiem, że jest tu duzo kobiet, które znaja prawo kanonicze i przepisy. Na Www nie mam wstępu, tam by ktos odpowiedział na pewno. Odpowiedz Link Zgłoś
jowita771 Re: Pytanie do katoliczek 10.12.07, 12:03 liczy się przystapienie do Komunii. Odpowiedz Link Zgłoś
vipera-berus Re: Pytanie do katoliczek 10.12.07, 12:05 Tak mi się zdawało. Dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś