03.06.07, 21:24
czesc kobietkismile
miałyscie usg 4D? ja mialam i jestem pod wrazeniemsmilewspaniale przezyciesmile
Nie dosc ze bardzo wazne, poniewaz lekarz sprawdza ogolny stan dzieci i
patrzy czy nie maja rozszczepow na pleckach,czy maja prawidlowe kregoslupy,
wszystkie parametry itd. to oczywiscie jest to fantastyczny widok. Pytalam
lekarza czy moje dzieci maja ze soba jakis kontakt, w sensie dotyku-poniewaz
mam blizniaki dwujajowe i skoro sa w dwoch workach owodniowych i przedzielone
blona to myslalam ze nie moga sie dotykac-powiedzial ze sama zobacze i
faktycznie nie musialam dlugo czekac- widzialam jak moja coreczka kopie
swojego braciszka a on w zamian.... daje jej caluska w glowke-myslalam,ze sie
zaraz rozkleje, taki slodki to byl widok-a lekarz stwierdzil-jak sie spytalam
czy ja mam przywidzenia czy co?- no co dostala buziaczkasmile mamy zdjecia
naszych maluchow w trojwymiarze (widac nawet ze maja dziurke w brodce po
mamusi)oraz plyte, na ktorej jest nagrane cale badaniesmile dzieci beda mogly po
latach zobaczyc jak wygladaly bedac jeszcze w brzuszku u mamysmile u mnie akurat
wszystko jest o.k. ale u kilku dziewczyn wykryto wady i ich dzieciatka mialy
operacje przez brzuch mamy i teraz wszystko jest o.k. ps. wszyscy ,ktorzy
ogladali nasze zdjecia nie mogli sie nadziwic, ze sa one takie wyrazne, a
podobno dzieci po urodzeniu sa prawie identyczne jak na tych zdjeciach, wiec
mam juz wyobrazenie jak moje maluszki beda wygladac i juz wiem ze Oliwier to
caly tatus a Nadia podobna jest do mamy. polecam wszystkim goracosmilesmilesmile
Obserwuj wątek
    • niunia200505 Re: USG 4D 05.06.07, 16:50
      ja też miałam USG 4D i zgadzam się z Tobą że jest to niesamowite przeżycie- móc
      zobaczyć jak sie poruszają i nawiązują kontakt między sobą. Ja co prawda miałam
      szczęście zobaczyć tylko buźkę jednego bo drugi maluch obrócił sie tyłem. Ale i
      tak z mężem byliśmy bardzo wzruszeni, podobnie jak przyszli dziadkowie. Polecam
      również to badanie chociaż zdaję sobie sprawę że nie wszystkich stać na taki
      wydatek. W Poznaniu kosztuje 250 zł w przypadku bliźniaków - 300 zł.
      • nati_m Re: USG 4D 06.06.07, 01:13
        w Lesznie kosztuje 200 zł ale i tak sądzę ,że warto je wydać żeby sprawdzić czy
        maluchy sa zdrowe i prawidłowo sie rozwijają nie mowiac juz o pamiatce na cale
        zyciesmile moj lekarz sie smial,ze w przypadku blizniat chyba powinien podwojnie
        kasowac, ale to byl oczywiscie zartsmilesmilesmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka