Dodaj do ulubionych

pranie wózka

29.11.08, 19:51
Witam, mam pytanie dotyczące prania wózka. Chodzi mi konkretnie o Maclarena.
Mam Twin Techno i nie wiem jak wyprać siedziska, okrycia na nogi. W instrukcji
napisane jest, żeby zastosować się do tego co jest na wszywkach. A ja żadnej
wszywki nie znalazłam. Czy ktoś prał te elementy? W pralce? Ręcznie? W jakiej
temperaturze?
Będę wdzięczna za pomoc, bo wózek już brudny okropnie...
Obserwuj wątek
    • anna_sla Re: pranie wózka 30.11.08, 13:25
      ja nie wiem o czym piszesz, ale ja swój wózek prałam ręcznie (zarówno elementy
      ściągane jak i nie ściągane), tylko jeżeli musisz cokolwiek wyprać co znajduje
      się przymocowane do wózka trwale to nie używaj wody z proszkiem.. Moim zdaniem
      temp. wody powinna być ok. 40st.
    • agnieszka_i_dzieci Re: pranie wózka 30.11.08, 19:58
      Ja elementy odczepiane od wózka prałam w pralce (40st) a nie odczepiane przy
      pomocy mydła, szczotki i szlaucha tongue_out
      • agnieszka_i_dzieci Re: pranie wózka 30.11.08, 19:58
        aha, wózek to był mikado,ale one chyba wszystkie z grubsza z tego samego
        materiału...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka