anna.belle
29.11.08, 19:51
Witam, mam pytanie dotyczące prania wózka. Chodzi mi konkretnie o Maclarena.
Mam Twin Techno i nie wiem jak wyprać siedziska, okrycia na nogi. W instrukcji
napisane jest, żeby zastosować się do tego co jest na wszywkach. A ja żadnej
wszywki nie znalazłam. Czy ktoś prał te elementy? W pralce? Ręcznie? W jakiej
temperaturze?
Będę wdzięczna za pomoc, bo wózek już brudny okropnie...