22.08.05, 14:51
Wlasnie odebralam wynik krwi 17 mc synka no i jak zwykle -podwyzszony enzym
watrobowy 56.0 AST-norma do 37.0 dodam ze ten enzym skacze -w lutym wynosil
36.0 Synek mial robione usg watroby -wyszlo ok .Wrozmazie krwi kwasochlonne
8% -czyli podwyzszone Dodam ze syn jest niski i maly stad te badania O czy
moga swiadczyc te wyniki? Dodam ze chce zrobic mu kompleksowe badanie kalu -
poradzcie co jeszcze?
Dziekuje.
Obserwuj wątek
    • noemip Re: Wyniki 23.08.05, 10:45
      Tez jestem ciekawa. Mnie samej wyszly w badaniach podwyzszone enzymy watrobowe
      w zeszlym roku. Bylam na ostrej diecie eliminacyjnej i mialam (mam) alergie.
      Alergolog, a potem gastrolog mowili, ze to nic nie znaczy. Ciekawa jestem, co
      powie nasza obecna lekarka, ktorej pozyczylam wyniki (dlatego tez nie wiem,
      jakie byly dokladnie).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka