bogna74
22.08.05, 14:51
Wlasnie odebralam wynik krwi 17 mc synka no i jak zwykle -podwyzszony enzym
watrobowy 56.0 AST-norma do 37.0 dodam ze ten enzym skacze -w lutym wynosil
36.0 Synek mial robione usg watroby -wyszlo ok .Wrozmazie krwi kwasochlonne
8% -czyli podwyzszone Dodam ze syn jest niski i maly stad te badania O czy
moga swiadczyc te wyniki? Dodam ze chce zrobic mu kompleksowe badanie kalu -
poradzcie co jeszcze?
Dziekuje.