Dodaj do ulubionych

Balsam - 2 producentow???

25.01.07, 14:58
Pomozcie zorientowac sie w sytuacji. Chcialam zamowic tel balsam u Kapucynow
w Krakowie - nie wysylaja za granice, problemem jest poczta polska. Na
pytanie czy w internecie na Alegro kupie ich balsam, uslyszalam, ze oni w
internecie nie sprzedaja. Chyba, ze ktos kupil i teraz sprzedaje. sad(((
Sama widzialam strone internetowa. No nie rozumiem. Rozjasnijcie prosze
sytuacje. Jest to ten sam balsam czy nie? Kupil ktos moze z wysylka za
granice?
Obserwuj wątek
    • janusia Re: Balsam - 2 producentow??? 25.01.07, 15:22
      Sprawdziłam na Allegro! To ten sam balsam - czyli od Kapucynów! Sprawa jest
      prosta - Sprzedawcy na Allegro kupują u Kapucynów. ew. w aptece a potem
      sprzedają. Nawet zdjęcia ściągnięte ze strony kapucynów....
      • arim28 Re: Balsam - 2 producentow??? 25.01.07, 15:41
        Na ile mozna wierzyc sprzedajacemu na alegro??? Etykiety, butelki, strona ta
        sama a zawartosc - nie mamy mozliwosci sprawdzic.
        Czy ktos uzywal zarowno jeden jak i drugi balsam?
        Gdzies czytalam, ze smakowo sa rozne, ponoc wplyw zawartosci alkoholu. Balsam
        chce dac memu 23 m-cznemu dziecku i chcialabym wiedziec co daje.
        Mam dylematsad((
        • konkubinka Re: Balsam - 2 producentow??? 25.01.07, 16:09
          arim jak chcesz to kupie ci i wysle.Juz jednej forumowiczce pomogłam.Kupuje u
          Kapucynów w Warszawie.Mozna wziac max 4 sztuki wiec chyba obawiaja sie
          handlarzy.
          • sweet.joan Konkubinko! 25.01.07, 17:04
            Gdzie dokładnie jest ten balsam w Warszawie? Mogłabyś podać adres? I w jakich
            godzinach można tam to nabyć?
            Z góry dziękuję
            • konkubinka Re: Konkubinko! 25.01.07, 18:38
              Na Miodowej u Kapucynow (tam gdzie ruchoma szopka i zupka kuroniówka),
              wchodzisz od kapucynskiej (to ten slimak z trasy WZ na gore) na furte, pukasz w
              okienko i prosisz.Nie wiem w jakich godzinach ale podobno w niedziele sa
              problemy a w inne dni raczej nie.Ja zwykle bywam w ciagu dnia.
              • sweet.joan Re: Konkubinko! 26.01.07, 08:45
                Dziękuję smile
          • arim28 Re: Balsam - 2 producentow??? 25.01.07, 20:51
            Konkubinko, bardzo Ci dziekuje za propozycje pomocy. Chetnie bym z niej
            skorzystala, jezeli oczywiscie nie mialas na mysli przesylki za pobraniem -
            odpada. Jesli nasz inny pomysl, prosze napisz.
    • kerstink Re: Balsam - 2 producentow??? 25.01.07, 16:15
      Dlaczego poczta robi problem ? Bo moze Konkubina mialaby taki sam problem.
      • kruffa Re: Balsam - 2 producentow??? 25.01.07, 16:20
        Nie tyle pewnie poczta, ale koszt wysyłki. Ostatnio doznałam szoku, gdy
        dowiedziałam się, że za zwykłą paczkę do 1kg do Anglii trzeba zapłacic prawie
        60 pln.

        Kruffa
        • konkubinka Re: Balsam - 2 producentow??? 25.01.07, 16:28
          takie sa koszty, mysle ze autorka o tym wie.Wysyłka za granice jest kosztowna i
          bardziej ryzykowna a oni wysylaja chyba za pobraniem.
          Mysle ze balsam mozna wrzucic w list w kopercie z babelkami , moze wyjdzie
          taniej.
          • arim28 Re: Balsam - 2 producentow??? 25.01.07, 20:46
            Tak, wiem koszt wysylki za granice jest dosc wysoki. Poczta nie przyjmuje
            przesylek za granice z poleceniem zaplaty przy odbiorze. Nie zglebialam
            problemu, nie wiem dlaczego.
            Znajomi szukali w Polsce balsami w Szczecinie i na Mazurach. Nie do zdobycia!!!
            Dlatego tez probowalam zamowic bezposrednio u Kapucynow. Niestety nie wysylaja.
            Kupic na Alegro - troche sie obawiam. W ktoras z mam pisala, ze balsamy roznia
            sie smakiem, tlumaczono to zawartoscia alkoholu. Nie pamietam skad byly te
            balsamy.
            • dziunia_f Balsam w Szczecinie 25.01.07, 22:10
              W Szczecinie balsam jest jak najbardziej do zdobyciasmile W samym centrum, przy
              parafii Najswietszego Serca Pana Jezusa, na tylach kosciola jest nowo wybudowana
              ksiegarnia - w niej wlasnie mozna kupic balsamsmile

              -------
              Everything comes to one who waits!
              • arim28 Re: Balsam w Szczecinie 25.01.07, 22:26
                Dziunia dzieki za inf. pomolestuje znajomych aby zadzwonili do rodziny, oni
                sami wrocili z informacja, ze nie masad(((
              • arim28 dziunia_f 28.01.07, 13:50
                balsam w Szczecinie byl ale od dluzszego czasu juz go tam nie maja.
                Jezeli wiesz o innym miejscu daj znac prosze.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka