Gość: ADAŚ
IP: *.wielkopole.sdi.tpnet.pl
22.12.02, 20:04
Już właściwie godziny dzielą nas od Świąt, zatem postanowiłem juz dziś
przekazać życzenia wszystkim forumowiczom. I tak życzę:
MOUSETOWI - "177" jako linii magistralnej obsługiwanej przegubami i jeżdżącej
w obydwie strony al. 29 Listopada, gdzieś przez Centrum i dalej na południe
Krakowa, a także niezmienionego poczucia humoru
MERPHY'EMU - "15" obsługiwanej składami 2x105Na jeżdżącej al. Pokoju oraz GT6
na wszystkich "7"
LOCUTUSOWI - "13" wyłącznie UFIASTEJ i większej ilość BOMB na "3"
KUBIE 203 - "23" przez cały tydzień, obsługiwanej jedynie dwuskładami i
częstszych kursów autobusów z New Bieżanów
PAVLAKOWI - lepszego rozkładu jazdy i komfortowego taboru na "129" i może
też "148" na Medweckiego (może się kiedyś przyda)
MTQ - "2" co 10 minut obsadzanej GT6 lub 2x105Na i dużej frekwencji, ale bez
ścisku w środku
MAŁOPOLANINOWI - sukcesu z petycją w sprawie reorganizacji komunikacji na
Dąbiu ...
... a także całej reszcie (YZB, TOMKOWIW74, CLINTOWI, YASIOWI i innym stałym
forumowiczom, których nie wymieniłem), aby spełniły ich się komunikacyjne
marzenia ...
... ADASIOWI natomiast - tego co wszystkiego co powyżej, no i rzecz jasna
widoku czterech składów 2x105Na na Basztowej z tablicami "12", gdzie non stop
nie widać drugiej strony wozu, bo jest zasłonięta pasażerami w środku.
Poza tym: ZDROWIA, KTÓREGO MŁODZI NIE DOCENIAJĄ, CHOĆ TO JEST NAJWIĘKSZA
WARTOŚĆ (wiem co piszę, bo od miesiąca mnie jakiś wirus w środku okupuje),
MIŁOŚCI, RADOŚCI I SPOKOJU, SPEŁNIENIA MARZEŃ, KTÓRYCH TRZEBA MIEĆ JAK
NAJWIĘCEJ, A W NOWYM ROKU NIECH KAŻDY DZIEŃ BĘDZIE CO RAZ LEPSZY, A TAKŻE
GŁOWY PEŁNEJ POMYSŁÓW, BO TYLKO TAK SIĘ MOŻEMY ROZWIJAĆ I DOSKONALIĆ
Z całego serca
ADAŚ
P.S.
A obecnemu Zarządowi MPK, spokojnej emerytury. Ciotce Filce mnóstwa wnucząt,
którym będzie musiała odpowiadać: "No dobrze - opowiem Ci bajkę, choć wiesz,
że ... NIE MA TABORU !!!!"(hihihihi). A tak na serio, wszystkiego dobrego i
dla nich wszystkich.