Dodaj do ulubionych

ADAŚ SKŁADA ŻYCZENIA

IP: *.wielkopole.sdi.tpnet.pl 22.12.02, 20:04
Już właściwie godziny dzielą nas od Świąt, zatem postanowiłem juz dziś
przekazać życzenia wszystkim forumowiczom. I tak życzę:
MOUSETOWI - "177" jako linii magistralnej obsługiwanej przegubami i jeżdżącej
w obydwie strony al. 29 Listopada, gdzieś przez Centrum i dalej na południe
Krakowa, a także niezmienionego poczucia humoru
MERPHY'EMU - "15" obsługiwanej składami 2x105Na jeżdżącej al. Pokoju oraz GT6
na wszystkich "7"
LOCUTUSOWI - "13" wyłącznie UFIASTEJ i większej ilość BOMB na "3"
KUBIE 203 - "23" przez cały tydzień, obsługiwanej jedynie dwuskładami i
częstszych kursów autobusów z New Bieżanów
PAVLAKOWI - lepszego rozkładu jazdy i komfortowego taboru na "129" i może
też "148" na Medweckiego (może się kiedyś przyda)
MTQ - "2" co 10 minut obsadzanej GT6 lub 2x105Na i dużej frekwencji, ale bez
ścisku w środku
MAŁOPOLANINOWI - sukcesu z petycją w sprawie reorganizacji komunikacji na
Dąbiu ...

... a także całej reszcie (YZB, TOMKOWIW74, CLINTOWI, YASIOWI i innym stałym
forumowiczom, których nie wymieniłem), aby spełniły ich się komunikacyjne
marzenia ...

... ADASIOWI natomiast - tego co wszystkiego co powyżej, no i rzecz jasna
widoku czterech składów 2x105Na na Basztowej z tablicami "12", gdzie non stop
nie widać drugiej strony wozu, bo jest zasłonięta pasażerami w środku.

Poza tym: ZDROWIA, KTÓREGO MŁODZI NIE DOCENIAJĄ, CHOĆ TO JEST NAJWIĘKSZA
WARTOŚĆ (wiem co piszę, bo od miesiąca mnie jakiś wirus w środku okupuje),
MIŁOŚCI, RADOŚCI I SPOKOJU, SPEŁNIENIA MARZEŃ, KTÓRYCH TRZEBA MIEĆ JAK
NAJWIĘCEJ, A W NOWYM ROKU NIECH KAŻDY DZIEŃ BĘDZIE CO RAZ LEPSZY, A TAKŻE
GŁOWY PEŁNEJ POMYSŁÓW, BO TYLKO TAK SIĘ MOŻEMY ROZWIJAĆ I DOSKONALIĆ

Z całego serca
ADAŚ

P.S.
A obecnemu Zarządowi MPK, spokojnej emerytury. Ciotce Filce mnóstwa wnucząt,
którym będzie musiała odpowiadać: "No dobrze - opowiem Ci bajkę, choć wiesz,
że ... NIE MA TABORU !!!!"(hihihihi). A tak na serio, wszystkiego dobrego i
dla nich wszystkich.
Obserwuj wątek
    • Gość: mouset Re: ADAŚ SKŁADA ŻYCZENIA IP: morfeusz:* / 192.168.5.* 22.12.02, 20:11
      Dzięki wielkie!! WIELKIE!!!!!!!!!!!!
      Ja Tobie życzę abyś w te święta nie czekał długo na przystankach, a w Nowym
      roku zobaczył tramwaj z tablicami o numerze "12", może niekoniecznie na starej
      (ale jarej) trasie ale żeby jechał
      Życzę Ci też wyrozumiałości bo czasy ciężkie idą i co będzie jak naprawde nie
      będzie taboru??????,.........
      • Gość: merphy Re: ADAŚ SKŁADA ŻYCZENIA IP: *.krakow.tdci.pl 22.12.02, 22:16
        Dziękuje bardzo za życzonka:) ja Wam złoże i dołącze w osobnym wątku :) .. ale
        później .. bo jak wiecie lista życzeń zawsze jest dłuuuga :D pozdrawiam Was ..
        • pavlack Re: ADAŚ SKŁADA ŻYCZENIA 23.12.02, 09:43
          Gość portalu: merphy napisał(a):

          > Dziękuje bardzo za życzonka:) ja Wam złoże i dołącze w osobnym wątku :) ..
          ale
          > później .. bo jak wiecie lista życzeń zawsze jest dłuuuga :D pozdrawiam
          Was ..

          Ja też się dołączam, moje życzenia też będą w osobnym wątku ;-)
    • Gość: mtq Re: ADAŚ SKŁADA ŻYCZENIA IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 23.12.02, 13:09
      Dzięki!! Wszystkim :-))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka