Witam!
Znalazlam sukienke, która bardzo mi się podoba. Niestety nie stac mnie na
nia. Moze ktoras z was ma taka do sprzedania? Czy myslicie,ze moznaby taka
uszyc? Jak to jest z tym szyciem wg projektu sukienki? Wychodza podobne? Boje
sie ryzyka

Podoba Wam sią taka sukienka:
slubne.pl/?pid=3&col=29&item_id=1147&cmd=show_item&gallery_id=&shift=2