Dodaj do ulubionych

Ślub Toruń

04.01.17, 10:34
Witam.
Planujemy ślub sierpień 2017
Czy są tu dziewczyny które brały ślub w kościele w Lubiczu Dolnym?,
chodzi o księdza bo nie należy do zbyt miłych smile , bym wolała brać ślub w innym kościele np. myślałam o Kaszczorku, Złotoria lub centrum tylko jaki wybrać i jak to załatwić?
Może doradzicie czy wybrać Rytkówke Obrowo czy Pieprz i Wanilie? chodzi mi o lokal w którym jest hotel no i dobre jedzenie, robimy przyjęcie na 20 osób, może doradzicie fotografa (przystępne ceny), no i suknia gdzie najlepiej się udać aby nie przepłacić. Może ktoś doradzi smilePozdrawiam
Obserwuj wątek
  • kaga9 Re: Ślub Toruń 04.01.17, 22:13
   Na temat Torunia nie doradzę, bo znam tylko ze zwiedzania, a Lubicz z wjazdu na A1wink Ale ślub w obcej parafii zaczynasz od zaklepania tam terminu, potem idziesz do swojej i pogodnie oznajmiasz, że planujesz wziąć ślub tu-i-tu. Jeśli nie chcesz mówić rodzimemu księdzu wprost, ze jest burakiem (odrobina dyplomacji zrozumiała), na pytanie "A dlaczego nie w parafii?" odpowiadasz, że z tamtym kościołem jesteś związana emocjonalnie, bo np. mama i tata, bla bla bla. Iść do niego musisz, bo on wydaje licencję na Wasz ślub. Cyrk papierkowy odbywa się na trzy miesiące przed ślubem, zresztą w wybranym kościele wszystko Ci powiedzą.
   • alinaa30 Re: Ślub Toruń 04.01.17, 22:39
    Dzięki za odpowiedz smile mało osób tu zagląda, może ktoś jeszcze coś podpowie doradzi?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka