Dodaj do ulubionych

Słynna Szkoła Orląt nie będzie Akademią Lotniczą

20.08.11, 00:26
prezydend Komorowski to demontaz wojska polskiego szczególnie lotnitstwa. w D ĘBLINIE Oby to Weto odbijało mu się do konca Życia .Pytam w panstwach patriotycznych -prezydend niszczy lotników POLSKI nie pozawla zdobywac autorytetów lotnika .Obyś latał na drzwiach od stodoły .Jaki prezydend takie szkoły nie umiacy napisac poprawnie kilka wyrazów.Jak mozna szanować takiego prezydenta -rozgoryczony mieszkaniec Poznania
Obserwuj wątek
    • Gość: Paweł Ale o co chodzi? IP: *.finemedia.pl 20.08.11, 10:11
      Z tego co słyszałem nasza armia ma:

      1. Wyższą kadrę dowódczą, która jest wystarczająco liczna by dowodzić 300 000 armią
      2. Sporo niepotrzebnego w obecnej sytuacji majątku
      3. Kapelanów, kościoły, orkiestry i bóg jeden wie co jeszcze
      4. Kilka "uczelni" wojskowych.
      5. Prowadzi ambitne, ale skandalicznie źle realizowane projekty typu korweta "Gawron".

      Utrzymanie tak rozbudowanej "otoczki" sporo kosztuje, co przy ograniczonych funduszach jest szczególnie bolesne. Obecna sytuacja gospodarki o budżecie państwa nie wspominając jest kiepska, w najbliższym czasie będzie dużo gorzej i co za tym idzie środki przeznaczone na obronność będą jeszcze niższe. Trzeba ciąć wydatki na bzdury, w miarę możliwości sprzedawać zbędny majątek (grunty, nieruchomości, nadmiar sprzętu....) i skupiać się na tym, co najważniejsze...
      W takiej sytuacji tworzenie nowych, niepotrzebnych struktur, tworzenie dodatkowych etatów to kryminał, populizm lub zwykła głupota. Bardzo dobrze, że Komorowski to zawetował.
      • tajnos.agentos Re: Ale o co chodzi? 20.08.11, 11:08
        Popieram.:)
    • Gość: ktuś leonossie... IP: *.dynamic.chello.pl 20.08.11, 19:15
      jesteś idealnym kandydatem na prezydenta... Próbuj klecic zdania w innym języku, może wyjdzie lepiej:)
      • Gość: Esterka Re: leonossie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.11, 20:58
        Popieram "ktusia"
        a propos Dęblina. Gdyby Komorowski nie zawetował, to nie mielibysmy ani Szkoły Orląt, ani porzadnych "drzwi od stodoły", bo lepsze jest wrogiem dobrego. Trzeba zrobić porzadek w kształceniu pilotów, a w zasadzie w armii, a nie tworzyć kolejny "byt" o statusie wyższej uczelni, gdzie będzie sie inwestowało w przyszłych bezrobotnych studiujacych europeistykę, stosunki międzynarodowe itp.
        • Gość: bosman zasadnicze pytanie, Esterko brzmi: IP: *.centertel.pl 22.08.11, 10:58
          Czy Szkoła Orlat ocaleje? Srał pies "Akademię Medyczno Lotniczą", oby Orleta pozostały. A z tymi ciulami posłami nigdy nie wiadomo, mogą np. wymyślić kształcenie pilotów w "hameryce" i co wtedy? Na pojebów trzeba mieć oko.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka