leonoss
20.08.11, 00:26
prezydend Komorowski to demontaz wojska polskiego szczególnie lotnitstwa. w D ĘBLINIE Oby to Weto odbijało mu się do konca Życia .Pytam w panstwach patriotycznych -prezydend niszczy lotników POLSKI nie pozawla zdobywac autorytetów lotnika .Obyś latał na drzwiach od stodoły .Jaki prezydend takie szkoły nie umiacy napisac poprawnie kilka wyrazów.Jak mozna szanować takiego prezydenta -rozgoryczony mieszkaniec Poznania