Gość: stachenka IP: *.lub73.int.pl / 83.16.172.* 03.10.04, 03:29 No sorry, ale immatrykulacja, przynajmniej na moim wydziale UMCS, będzie w poniedziałek. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wypasiony Re: Początek roku akademickiego IP: 80.55.98.* 03.10.04, 09:32 pomylili UMCS z KUL Odpowiedz Link Zgłoś
dociek Re: Początek roku akademickiego 03.10.04, 10:11 Nikt niczego nie pomylił. Immatrykulacja na UMCS odbywa się w ciągu kilku kolejnych dni ze względu na ilość studentów przyjętych na I rok. Np. na WPiA trwała w piątek i sobotę. Cały ten KUL, to ilościowo jak jeden z tych większych wydziałów UMCS-u. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basia Re: Początek roku akademickiego IP: *.info 03.10.04, 18:56 Immatrykulacja naq Wyspie będzie 11.10, na UMCS od wielu lat odbywa się 23.10. To dzień powstania uczelni. Mam wrażenie że pomyliłeś immatrykulację z datą pierwszych zajęć. Odpowiedz Link Zgłoś
dociek Re: Początek roku akademickiego 04.10.04, 00:38 Basiu, pójdź Dziecię, ja Cię uczyć każę... Immatrykulacja to zaliczenie w poczet studentów wyższej uczelni, uroczystość przyjęcia nowych studentów na 1 rok studiów. Zaś 23.10 odbywa się corocznie tzw. uroczysta inauguracja roku akademickiego na UMCS. Inauguracja to jest z łaciny (uroczyste) otwarcie, zapoczątkowanie, rozpoczęcie czegoś. Poza tym WPiA to nie tzw. "Wyspa", mimo że i tam uczą ci sami pracownicy naukowi z Wydziału Prawa i Administracji (WPiA) UMCS. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basia Re: Początek roku akademickiego IP: *.info 04.10.04, 08:44 Immatrykulacja na UMCS odbywa się w czasie uroczystej inauguracji 23.10. Wtedy też wręczane są indeksy tym studentom któży najlepiej zdali egzamin. Każdy wydział organizuje swoją uroczystość,być może.Jak wyobrażasz sobie "obsłużenie" wszystkich studentów w czasie jednej uroczystości? A mój drogi, różnicę między WPiA a "Wyspą" rozumię, ty natomiast nie rozumiesz tego co czytasz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student Re: Początek roku akademickiego IP: *.ariadna.cd 03.10.04, 12:37 No tak, rok akademicki sie zaczal.W klubie mc zatrzesienie studentow.Jest tam beznadziejnie,ale znajomi mnie prosili,to poszedlem z nimi.I co?Jakis koles przy wejsciu kazal mi zdjac kurtke.Nie wiedzialem kto zacz, wiec poprosilem o identyfikator.Bylo to pytanie nie na miejscu chyba,bo zlapal mnie za gardlo i "na bezdechu" wyprowadzil (wyniosl) na zewnatrz klubu.Nie mialem juz szans wejsc do srodka,mimo ze zaplacilem wstep.Taka to oto kultura.Z taka kultura traktuje sie w lubelskim zajebistym klubie studentow.A zwiarzeta ktore maja prace jako "ochrona" sa roznoszone przez sterydy i wszyscy chca byc jak Segal i tluc gdzie popadnie i kogo popadnie.Za nic.Apeluje wiec do braci studenckiej:ZBOJKOTUJMY TEN KLUB!!!!!sa inne disca jak 5element,megido,hades etc.Tam chadzajmy, a nie do zoo.Zoo jest dla zwiarzat a nie dla studentow.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ceper_pepper Re: Początek roku akademickiego 03.10.04, 12:45 Gość portalu: student napisał(a): sa inne disca jak 5element,megido,hades > etc.Tam chadzajmy, a nie do zoo.Zoo jest dla zwiarzat a nie dla > studentow.Pozdrawiam 5 element klub studencki?? chyba tylko z nazwy...;) Odpowiedz Link Zgłoś
mrau Re: Początek roku akademickiego 03.10.04, 21:56 heh chadzajmy do johnnysa;))) zrobimy z johnnysa klub studencki...;))) Odpowiedz Link Zgłoś