Forum   dokumentacją

dokumentacją

(7 wyników)
  • Ogólnie przyjętym zwyczajem jest przedstawianie dokumentu poświadczającego najwyższe wykształcenie. Mając dyplom studiów magisterskich - nie muszę przedstawiać licencjackich, matury i może podstawówki. Ale czy to jest gdzieś zapisane. Może jednak niegdzie tego nie ma i jak się ktoś uprze to będę musiał zbierać i dyplomy ukończenia przedszkola?
  • Jak wam idzie porządowanie całej, zgromadzonej w różnych szafach,segregatorach dokumentacji, która będzie przygotowana po uporządkowaniu dla o-łu głównego ( wg księgi)? Wyrobicie się z porządkowaniem do końca kwietnia 2008r.? Chyba bez sobót się nie obędzie. I jeszcze musi być to zgodne z inwentarzem, macie na to czas??
  • Szukam informacji dot. pracy w OSG Zarządzanie Dokumentacją. Jeśli ktoś może coś napisać o pracy dla studentów to bardzo proszę o jakieś info. Interesują mnie zarobki, a także ogólne informację o OSG. Dzięki.
  • czy juz przejeliscie ? u nas duza niewiadoma - nie ma powierzchni na to , nie ma ludzi ... Koncepcja co chwile sie znienia i chyba czekamy na cud i az samo cos sie rozwiaze. Balagan jak kula sniegowa pedzi juz w dol ciekawe kogo po drodze zmiecie :(
  • isłusznie że ic złapali złodziejstwo takie też trzeba piętnować w końcu to poprzedni pracodawca zapłacił impensje i zlecał pracę TO Sąnormalni złodzieje tyle że dyplomowani
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się