Dodaj do ulubionych

PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ

17.11.04, 09:48
Witam wszystkich od paru miesiecy, tygodni nurtuje mnie jedno pytanie: co
czuje facet i co rozumie przez " łaczy nas wielka, przyjaźń, lub " jesteś
moja najlepszą bardzo dobrą koleżanką. Na pytanie ile ma takich kolezanek
odpowiada zadnej oprocz ciebie przy kazdym spotkaniu caluje tak cudownie,
przytula gdy chce odejsc nie pozwala mi ... ostatnio powiedzial ze milosc
musi sie narodzic to co to wszystko co robi mowi znaczy jak to nie milosc to
co przyjazn, to jaki to ma sens Podobno nie chce mnie stracic a co robi zeby
bylo dobrze nic nic kompletnie boi sie zaangazowac?? czy moze jestem dla
niego tylko milostka na zjazdy (studiujemy razem) osoba do ktorej moze sie
raz na jakis czas przytulic.jak mu to mowie to twierdzi ze ja go zle odbieram
ze go nierozumię to dlaczego nie chce mi wyjasnic tegoDlaczego boi sie mowic
o uczuciach jezeli sa. co prawda dzieli nas pare km ale w dzisiejszych
czasach to nie problem. jego kolega powiedzial ze on nie wierzy kobietom i
boi sie zaangazowac to co on mysli ze ja bede zyla w takiej niepewnosci przez
nastepne pare miesiecy, zakochuje sie coraz bardziej ale czy to ma sens jak
on mnie nie traktuje powaznie bo jak to mozna nazwac takie zachowanie. chce
sie ze mna przespac ja tez chce , choc on twierdzi ze nie chce mnie
skrzywdzic co znaczy nie chce mnie skrzywidzic jak to odebrac, probowalam z
nim ten temat porozmawiac bo ja to odebralam tak ze przespie sie z toba i
dowiedzenia on twierdzi ze sie myle i ze to nie tak. jak z niego wyciagnac
cala prawde. pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • qqbek Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ 17.11.04, 11:43
      Miłość odróżnić od zauroczenia to sztuka.
      Powiedzieć zaś "kocham" słabej płci chyba najtrudniej ze wszystkich rzeczy.
      Zwłaszcza, że im starszy człowiek, tym bardziej jednak stara się analizować
      swoje uczucia miast dawać się im ponieść.
      A to, że nie chce tego powiedzieć nie znaczy od razu, że zależy mu na Tobie
      tylko jeżeli chodzi "o to"... może po prostu miał jakieś wcześniejsze przykre
      doświadczenia i boi się zaangażować, lub po prostu nie jest jeszcze pewny tego
      co czuje.
      Najgorsze zaś jest mu to wypominać i dopytywać się... może się przez to
      poczuć "zaganiany w kozi róg", w punkt bez wyjścia, gdzie pozbawi się go "jego
      wolności".
      Cierpliwości trochę :)
      No i powodzenia :)
      • Gość: Barska Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ IP: *.lublin.mm.pl 17.11.04, 11:46
        Chyba jeszcze nie doszliscie nawet "w tym temacie" do przedszkola!
        • wwiktoriaf Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ 17.11.04, 11:48
          mozesz napisac dokladnie o jaiki temat ci chodzi.
      • wwiktoriaf Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ 17.11.04, 11:48
        moze i sie boi ale ile mozna czekac ja juz czekam od stycznia prawie a tak na
        powaznie to od czerwca. boje sie ze ja sie bede angazowac a on mi kiedys powie
        ze to przeciez nie mialo sensu ze on zawsze traktowal mniejak kolezanke i
        tyle .pozdrawiam wszystkich niezdecydowanych
        • wierna_rzeka Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ 17.11.04, 12:11
          Przeciez facet Ci wyraznie powiedzial, ze jestes dla niego kolezanka,
          przyjaciolka, wiec nie doszukuj sie w tym tego, czego nie powiedzial, a co
          chcialabys, zeby bylo.
          Ludzi trzeba brac takimi jakimi sa, a nie takimi, jakimi chcielibysmy ich
          widziec.
          • wwiktoriaf Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ 17.11.04, 12:16
            to po co jak ja mu mowilam ze mnie nic poza czystym uczuciem nie interesuje po
            co to dalej ciagnie po co caluje jest zazdrosny nie pozwala odejsc. jajak nic
            do nikogo nie czuje to nie mowie tego co on mi i nie robie tego co on robi.
            niewiem jestem chyba staroswiecka
            • wierna_rzeka Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ 17.11.04, 12:18
              Facet Ci wysyla sprzeczne komunikaty, nie widzisz tego ?
              Nie wiem jak Ty, ale ja lubie jasne sytuacje.
              • wwiktoriaf Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ 17.11.04, 12:24
                masz racje ale ja o to ciagle sie go pytam tez lubie miec jasne sytuacje to on
                mi po tym jak mu mowie ze jestem przecie zjego kolezanka i zeby dal mi spokoj i
                traktowal jak inne to on ze ja tego nie rozumiem i zle wszystko odbieram. ale
                masz racje trzeba dac sobie z nim spokoj
                • Gość: Barska Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ IP: *.lublin.mm.pl 17.11.04, 12:28
                  Znajdz sobie byle jakiego chlopaka,ale przystojniaka i udawaj publicznie ze Cie
                  on interesuje,wtedy najlepiej sprawdzisz tego,na ktorym Ci zalezy.Czas
                  internetu,a błędy takie same.
                  • wierna_rzeka Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ 17.11.04, 12:35
                    Nie zgadzam sie z tym Barska, facet moze byc zazdrosny, ale to wcale nie musi
                    znaczyc, ze kocha.
                    Ot po prostu zwykla meska proznosc, czy urazona duma.
    • wwiktoriaf Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ 17.11.04, 12:32
      Własnie przez tego obecnego rozpadl sie moj poprzedni 4 letni zwiazek tzn moze
      nie przez niego bo psulo sie od dawna ale on sie do tego przyczynil i mial
      pretensje ze wracalam do amtego i ciagle walczyl zabiegal a teraz gdy juz moze
      mnie miec cos kreci . pozdraiwam



      ----------------------------
      Przyjaciele są jak Anioły
      ---------------------------
      • wierna_rzeka Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ 17.11.04, 12:36
        Ludzie juz maja taki charakter, ze najbardziej pociaga ich to, czego nie maja.
        Nie o to chodzi, by zdobyc kroliczka, ale by gonic go...

        Na szczescie sa wyjatki :).
        • wierna_rzeka Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ 17.11.04, 12:41
          sorki, musze cos dopowiedziec, mianowicie, ze ludzi najbardziej pociaga to,
          czego miec nie moga, tak mialo to dokladnie brzmiec :)
      • wwiktoriaf Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ 17.11.04, 12:41
        tak teraz ja sie pobawie z nim w kotka i myszkę :))))
        • wierna_rzeka Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ 17.11.04, 12:52
          I co Ci to da ?
          Satysfakcje ?
          Nie szkoda Ci czasu i energii ?
          Jesli moge Ci cos radzic, to porozmawiaj z nim po raz ostatni, spokojnie,
          powiedz mu jak Ty sobie wyobrazasz zwiazek z mim, dokladnie to sprecyzuj i
          spytaj go, co z tego mu odpowiada, a co nie. Tylko nie daj mu sie wymigac od
          odpowiedzi, jesli bedzie to robil nadal, to usmiechnij sie ladnie i zycz mu
          udanej dalszej czesci dnia, wykrec sie na piecie i powiedz: pa :).
          • wwiktoriaf Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ 17.11.04, 13:00
            Masz racje ta rozmowa powinna sie odbyc juz dawno zrobie to przy najblizszej
            okazji. jak mu to nie odpowieada to nie ma co marnowac czasu na dalsza taka
            znajomosc. dzieki


            ----------------------------
            Przyjaciele są jak Anioły
            ----------------------------
        • Gość: Barska Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ IP: *.lublin.mm.pl 17.11.04, 12:53
          Wiec jak to jest - miałas meża i mialas kochanka,czy czy cos zapowiadajacego
          sie na kochanka? Odeszlas od meza a kochanek kluczy i mowi o przyjazni
          tylko.Przeciez to samo zycie! Przepraszam,trudno mi sledzic wszystkie
          wątki,wiec moze sie myle. Kazdy ma dosc własnych spraw na glowie,tu siada,aby
          sie odprezyc i siłą rzeczy wpada w klopoty innych.
          • wwiktoriaf Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ 17.11.04, 13:03
            to nie byl moj maz tylko chlopak z ktorym bylam 4 lata . ale nam sie od dawna
            juz nie ukladalo. i wtedy poznalam go i sie jakos tak potoczylo.

            ---------------------------
            Przyjaciele są jak Anioły
            ---------------------------
    • Gość: Mado Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ IP: *.net.pulawy.pl 17.11.04, 13:01
      A ja poradzę Ci tak - zwróć się do guru Forum Towarzyskiego - Szefu13, świetnie
      gada ten gość.

      Pozdrawiam.
      • wwiktoriaf Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ 17.11.04, 13:04
        dzieki zaraz sie przeloguje
        • Gość: Barska Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ IP: *.lublin.mm.pl 17.11.04, 13:13
          "Serdeuszko pika w rytmie czacza?" Jak ktos prosi o pomoc w tej materii wydaje
          mi sie,ze robi sobie tzw. jaja z nas.Ale czuję,ze ten watek rozwinie sie,dajmy
          sobie jednak spokój z tą, ktorą odesłano na inne forum.
          • wwiktoriaf Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ 17.11.04, 13:16
            ja ciagle tu jestem :))
          • wwiktoriaf Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ 17.11.04, 13:17
            i nie robie sobie z nikogo "JAJ".
    • Gość: Abel Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.04, 14:08
      A lepsza i wartosciowsza jet taka kolejnosc MILOSC SEX PRZYJAZN
      na starsze lata!
      • Gość: Klaudiusz Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ IP: *.lublin.mm.pl 17.11.04, 14:13
        SEX,a potem sie zobaczy...
        • wierna_rzeka Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ 17.11.04, 15:41
          Klaudiusz tez ma wlasciwie niezly patent, bo po sie rozdrazniac, jak pozniej w
          seksie bedzie kicha ? :)
      • wierna_rzeka Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ 17.11.04, 15:39
        Abel, czy musi byc koniecznie kolejnosc ?
        Czy te trzy elementy nie moga zaistniec jednoczesnie ?
        Czyz wtedy nie byla by pelnia szczescia ? :)
    • Gość: gość22 Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ IP: *.238.68.195.adsl.inetia.pl 17.11.04, 23:56
      Właściwie to należałoby zapytać, co macie wspólnego poza nieporozumieniami co
      do uczuć i zamiarów i jeszcze wspólnym studiowaniem. Przyjaźń (i miłośc)
      rzeczywiście wymagają czasu, aby się rozwinąć i umocnić. Z tego co napisałaś,
      to ani to przyjaźń, ani miłość, a jedynie jakieś zafascynowanie i zauroczenie.
      I wydaje mi sie, że jesli ten facet (sam jestem facet dla wyjasnienia) nie
      potrafi Ci powiedzieć o co chodzi to albo sam nie wie, albo nie potrafi tego
      wyartukułować - choć coś tam mówi, więc raczej to pierwsze. tyle co do
      rozumienia facetów, co się pod tym kryje itp. Jeśli zatem nie wie czego chce, a
      gada i robi Ci nadzieje, to ciapa nie facet i daj sobie spokój z angażowaniem,
      dopóki gość nie dorośnie i sam nie rozpozna, co w nim siedzi.
      • Gość: Barska Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ IP: *.lublin.mm.pl 18.11.04, 00:12
        Kurcze,ten "Gosc 22" mysli tak jak ja i to po raz drugi. Cos w tym jest!
    • Gość: abel Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.04, 00:48
      Wierna takie jest przykazanie w kolejnosci ale smaczek polega na
      tym ze My wiemy jak i kiedy . Inaczej definicja grzechu stala by
      sie pusta.
    • Gość: DPP Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.04, 09:28
      Wiele ludzi pyta, czy może być przyjaźń między kobieta a męzczyzną. 99%
      odpowiada ,ze to nie możliwe, gdyż wszyscy ,wszedzie widzą sex. Mam kumpelę ,
      super przyjaciółkę od 13453451346246lat , dla niej zrobiłbym wszystko Ona dla
      mnie też, ale nigdy ale to nigdy nie pomyślałem o sexsie z Nią. Ona dla mnie
      jest jak najpiękniejszej róży pąk jak najpiękniejsza tęcza na niebie. A Twój
      Pan Cię przytula, obiecuje, tylko co? W Twoim przypadku TO nie jest przyjaźń
      ani miłośc..............
      • wierna_rzeka Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ 18.11.04, 13:22
        70% informacji przekazujemy sobie pozawerbalnie.
        Spotykasz sie z nim, masz wiec mozliwosc obierac te pozawerbalne przekazy,
        zastanow sie, co z nich wynika.
        Slowa nic nie kosztuja, powiedziec nawet kocham, to zaden problem, lecz jak za
        tymi slowami nie kryje sie dzialanie potwierdzajace te slowa, to slowa staja
        sie bez pokrycia, czyli sa bezwartosciowe.
        Sama wyciagnij odpowiednie wnioski.
      • Gość: Abel Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.04, 13:01
        Pieknie napisane o tej przyjazni od13453451346246 roku . To w
        takim razie faceci rozumie was ze w przyjazni nie mozna uzywac
        seksu wiec seksujecie z darami lasu no.............. z
        krowkami ciagutkami . Dla mnie tez przyjazn to wielka sprawa,
        przyznam jednak ze prawdziwych przyjaciol juz mniej i mniej.
    • wwiktoriaf PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ 22.11.04, 09:43
      Witam wszystkich i dziekuje za nowe wypowiedzi. macie racje to nie milosc a nie
      nie przyjazn tylko co? chyba rzeczywiscie zauroczenie. a co do wypoweidzi
      wiernej_rzeki to rzeczywidscie wszystko mozna powiedziec nawet kocham jak sie
      nie kocha. Facet jest młodszy odemnie o rok i z kazdym spotkaniem widze ze to
      jeszcze gó..iarz nie myslacy powaznie o zyciu i nie wiedzacy co chce.
      • Gość: James Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ IP: *.pronet.lublin.pl 23.11.04, 12:39
        a na facetów, którzy jeszcze nie dorośli i nie wiedzą, czego chcą:od życia, od
        związku etc. - szkoda tracic czas. Mówię to jako facet. Yaka relacja wykancza
        obie strony. Zwróc uwagę, ze oprócz możliwości, że gość jest zielony i sam nie
        wie, o co chodzi, jest i druga - chodzi mu tylko o seks.
        Kilku moich kumpli ma takie "dobre znajome od seksu".Ale podobno im się to też
        podoba;/
        • Gość: JOKER Re: PRZYJAŹŃ, SEKS, MIŁOŚĆ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.11.04, 21:37
          Wszystko jest w życiu potrzebne !
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka