Gość: jonson IP: 212.182.94.* 20.03.05, 16:48 jedzie ktoś na koncert z lublina oprócz mnie? może coś zorganizujemy? tu rezerwacja biletów www.shortcut.pl/qotsapl.html , a tu mail do mnie don_jonson@poczta.onet.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: raul Re: QUEENS OF THE STONE AGE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.03.05, 08:10 ha! nie miałem watpliwości - 777 :))) Odpowiedz Link Zgłoś