Gość: pijusXII IP: *.pronet.lublin.pl 28.04.05, 13:25 głupota ludzka (lprowska) nie zna granic "www.kurier.lublin.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=16098" Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
4gwiazdki Re: Puchatekowi dziwnie z pyska patrzy? 28.04.05, 14:05 Oj porąbało niektórych (radnych).To proprezydenccy.Widać,jakimi kategoriami oni myślą.I oni mają reprezentową większość lublinian.Zastanawiam się,czy wybory tych (nieza)radnych nie mają teraz wyrzutów sumienia i czy im nie wstyd. Odpowiedz Link Zgłoś
dociek Re: Puchatekowi dziwnie z pyska patrzy? 28.04.05, 17:16 Głębokie wyrazy współczucia sobie samemu i pozostałym mieszkańcom Lublina. Debilizm spotęgowany w stylu wczesnostalinowskim czyli misio niesłuszny moralnie i ideowo. A już pod Grunwaldem w 1410 w bitwie przeciw hitlerowskim germańcom oddziały polskie zostały wsparte przez sojusznicze radzieckie siły zbrojne przybyłe z Litwy i Białorusi... Taaaaaaaaaaa.... Odpowiedz Link Zgłoś
shawman Re: Puchatekowi dziwnie z pyska patrzy? 28.04.05, 18:03 Hahahaha... Panie i panowie radni - dziękuję za darmową rozrywkę! Za bilet na kabaret musiałbym słono zapłacić, a widzę, że wystarczy posłuchać/poczytać tego, co państwo mówią. Szczególne brawa dla pana radnego Jeziora - zgadzam się z nim w zupełności, co do tego, że przedszkole nie powinno nosić nazwy "głupiutkiego zwierzaka". Tym samym pan radny Jezior jako przyszły patron przedszkola, całkowicie ODPADA. :D Odpowiedz Link Zgłoś
dociek Puchatek amoralnym zboczeńcem ! 28.04.05, 18:27 Prima Aprilis chyba minął, co?!! A może właściwie słusznym patronem dla przedszkola i maluszków wedle tychże radnych... hm... prawiczków świętojeb... (AUTOCENZURA)... jest wyłącznie i jedynie JP II ? Bo Piłsudski, podobno w "odstawce". W Biłgoraju radni z tejże opcji zarzucili nobliście Singer'owi pornografię i nieobyczajność literacką... i utrącili go tym samym z patrona uliczki, zamieniając na ją na ul. kardynała Wyszyńskiego. Lublin nieco większy, to i radni jeszcze bardziej popapra... (AUTOCENZURA) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eu-geniusz Re: Puchatekowi dziwnie z pyska patrzy? IP: *.lublin.mm.pl 28.04.05, 18:58 Zeby tym radnym choc troche tak dziwnie z pyska patrzylo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wielgibolo ;) IP: *.lublin.mm.pl 28.04.05, 19:27 My przedzkolaki wszechpolskie kategorycznie sprzeciwiamy się nazwaniu naszego przedszkola imieniem znanego w świecie bajek lewaka - Kubusia Puchatka. Jak zapewne wszyscy zainteresowani problematyką ideologiczno-rysunkową wiedzą, poglądy tego jegomościa w sposób zdecydowany odbiegają od naszej narodowej tradycji, którą (szczególnie w pięciolatkach) staramy się pielęgnować. Puchatka w naszych oczach dyskwalifikuje nadmierna pobłażliwość dla rozpasania moralnego szerzonego w stumilowym lesie przez Tygryska. Niepodoba nam się też brak jego sprzeciwu dla faktu samotnego wychowania dziecka przez Kangurzycę ( a gdzie ojciec). Absolutnie tolerować nie możemy także zapatrywań puchatka na kwestie gospodarcze, które wyraźnie zmierzały do ustanowienia w stumilowym lesie komuny. Jako ostatni argument przeciwko Puchatkowi wysówamy jego semickie pochodzenie o którym świadczy imię Jakub. Michał z Czterolatków donosi że ma sprawdzone informacje jakoby prawdziwe nazwisko ojca Puchatka brzmiało Puchatzinger. Dlatego Puchatkowi mówimy zdecydowane nie i proponujemy nasze przedszkole nazwać imieniem jakiegoś mniej wątpliwego bochatera z bajek np. rydzyka i Muchomorka Odpowiedz Link Zgłoś
folkatka Re: ;) 28.04.05, 23:16 Ja jeszcze dodam że zastanawiający jest fakt, ze rodzice Krzysia pozwalali mu na samodzielne wedrówki po Stumilowym Lesie...JAK ONO SIE NIM ZAJMOWALI???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zygmunt Re: Puchatekowi dziwnie z pyska patrzy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.05, 19:34 ja proponuje nadać imie świętej inkfizyci bo ta czyniła dobro a tera sie rozpasło to ateistyczne bydło bez miłosierdzia wzglendem bliźniego i demoralizuje dzieci i wogule nasz polski narud. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Puchatekowi dziwnie z pyska patrzy? IP: *.it-net.pl 28.04.05, 20:57 No cóż za szalony pomysł, żeby przedszkole miało takiego patrona !!Pacholęta należy wychowywać od maleńkości i od trzeciego roku życia wskazywać właściwą drogę życia.Jest tylu nieobsadzonych świętych i właściwych (obecnie) ideologicznie.Nie ważne, że dzieci w szkole czy przedszkolu nie mają pojęcia, kim był patron. Ważne, że słuszne światopoglądowo. I tak trzymać, panie i panowie. Po co dzieciom dzieciństwo, bajki, poczucie humoru. Skoro wy żyjecie (chyba nieźle) bez poczucia humoru, to i one będą. Zgroza ogarnia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chochlik Re: Puchatekowi dziwnie z pyska patrzy? IP: *.lublin.mm.pl 28.04.05, 23:34 Przedszkolakom potrzebny jest nie święty, czy dostojny patron tylko symbol, czy logo, czy hasło którym moga się przedstawiac. Przedszkolak zapytany:skąd jesteś? Odpowie bez kłopotu: Jestem z przedszkola Kubusia Puchatka. I sprawa jasna. A jak tu przedstawiać się koledze: jestem od Marii Konopnickiej.Tak dla jednego jak i drugiego malucha te dziwne słowa nic nie znaczą, a są trudne do zapamiętania i wymówienia. Nazwa przedszkola powinna być w razie zgubienia się drogowskazem,adresem, dodatkiem do nazwiska własnie dla dzieci, a nie dla rodziców i władz miasta. Bo im w zupełności wystarczy nazwa ulicy, numer budynku i numer przedszkola. Odpowiedz Link Zgłoś
blood_free Re: Puchatekowi dziwnie z pyska patrzy? 29.04.05, 01:14 Ciekaw jestem jaka bylaby reakcja niedocofow z merii, gdyby zaproponowano na patrona np. Mickey Mouse. Tez sie zle kojarzy? Cale szczescie, ze zwyciezyl znacznie wiekszy rozumek od tego LPRo - PiSuaorowego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wisia Zwyciestwo misia o bardzo malym rozumku...!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.05, 06:04 W pewien pogodny dzien zimowy, gdy Prosiaczek wymiatal snieg sprzed swego mieszkania, ujrzal niedaleko swego domu Kubusia Puchatka. Puchatek spacerowal w kolko, rozmyslajac o czyms zupelnie innym, i gdy Prosiaczek zawolal go, Mis przystanal. - Jak sie masz? A co tu robisz? - Tropie - odpowiedzial Puchatek. - A co tropisz? - Cos, cos, cos - odparl tajemniczo Puchatek. - A co, co, co? - spytal Prosiaczek, podchodzac blizej. - Wlasnie, ze nie wiem. - A jak ci sie zdaje? - Bede musial troche poczekac,az to cos wytropie i wtedy sie dowiem - odparl Kubus Puchatek. -------------------------- I mis o bardzo malym rozumku wytropil reszki zdrowego rozsadku u naszych radnych... Mamy przedszkole im. Kubusia Puchatka... Odpowiedz Link Zgłoś
empi Re: Puchatekowi dziwnie z pyska patrzy? 29.04.05, 06:46 Kubuś Puchatek jest wybitną i wielce zasłużoną postacią. Należą się mu wszelkie honory i zaszczyty. Tylko on potrafi połączyć i skupić przy pomocy malutkiego rozumku wszystkich normalnych jeszcze (dzieci). On jest ponad podziały. Dla niego nawet Hefalumpy stały się możliwe do zaakceptowania. Niech nikt nie waży się naśmiewać z niego. Ręce precz od naszego misia!!!. Popatrzcie tu na forum, wszyscy jak jeden mąż, bez względu na różnice ideologiczne i każde inne, broni i rozumie misję misia. Jedyny warunek tego to, że trzeba być normalnym i uczciwym w tym co się robi. pzdr. p.s. teraz trzeba czekać by ci aktywni w działaniu, jedynie ideologicznie, radni nie spaskudzili nam naszych ulic. Przecież takie ulice jak Cicha, Miła, Kwiatowa, Uśmiechu, Stokrotki, Czereśniowa, Lipowa, Sasanki, Wrzosowa itd. to dopiero gratka dla nich. Odpowiedz Link Zgłoś
zo_h Re: Puchatekowi dziwnie z pyska patrzy? 29.04.05, 11:19 Podawane przez radnych argumenty karzą zastanowić się, kto tak naprawdę jest tym głupiutkim misiem PS. Z racji tego, że prosiaczek przechadzał się z czerwonym (jakże rewolucyjnym) balonikiem również on zostanie zakwalifikowany jako niepoprawna politycznie, wywrotowa jednostka. Odpowiedz Link Zgłoś