Dodaj do ulubionych

Puchatekowi dziwnie z pyska patrzy?

IP: *.pronet.lublin.pl 28.04.05, 13:25
głupota ludzka (lprowska) nie zna granic
"www.kurier.lublin.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=16098"
Obserwuj wątek
    • 4gwiazdki Re: Puchatekowi dziwnie z pyska patrzy? 28.04.05, 14:05
      Oj porąbało niektórych (radnych).To proprezydenccy.Widać,jakimi kategoriami oni
      myślą.I oni mają reprezentową większość lublinian.Zastanawiam się,czy wybory
      tych (nieza)radnych nie mają teraz wyrzutów sumienia i czy im nie wstyd.
    • dociek Re: Puchatekowi dziwnie z pyska patrzy? 28.04.05, 17:16
      Głębokie wyrazy współczucia sobie samemu i pozostałym mieszkańcom Lublina.
      Debilizm spotęgowany w stylu wczesnostalinowskim czyli misio niesłuszny
      moralnie i ideowo. A już pod Grunwaldem w 1410 w bitwie przeciw hitlerowskim
      germańcom oddziały polskie zostały wsparte przez sojusznicze radzieckie siły
      zbrojne przybyłe z Litwy i Białorusi... Taaaaaaaaaaa....
    • shawman Re: Puchatekowi dziwnie z pyska patrzy? 28.04.05, 18:03
      Hahahaha... Panie i panowie radni - dziękuję za darmową rozrywkę! Za bilet na
      kabaret musiałbym słono zapłacić, a widzę, że wystarczy posłuchać/poczytać tego,
      co państwo mówią. Szczególne brawa dla pana radnego Jeziora - zgadzam się z nim
      w zupełności, co do tego, że przedszkole nie powinno nosić nazwy "głupiutkiego
      zwierzaka". Tym samym pan radny Jezior jako przyszły patron przedszkola,
      całkowicie ODPADA. :D
    • dociek Puchatek amoralnym zboczeńcem ! 28.04.05, 18:27
      Prima Aprilis chyba minął, co?!! A może właściwie słusznym patronem dla
      przedszkola i maluszków wedle tychże radnych... hm... prawiczków świętojeb...
      (AUTOCENZURA)... jest wyłącznie i jedynie JP II ? Bo Piłsudski, podobno
      w "odstawce". W Biłgoraju radni z tejże opcji zarzucili nobliście Singer'owi
      pornografię i nieobyczajność literacką... i utrącili go tym samym z patrona
      uliczki, zamieniając na ją na ul. kardynała Wyszyńskiego. Lublin nieco większy,
      to i radni jeszcze bardziej popapra... (AUTOCENZURA)
    • Gość: eu-geniusz Re: Puchatekowi dziwnie z pyska patrzy? IP: *.lublin.mm.pl 28.04.05, 18:58
      Zeby tym radnym choc troche tak dziwnie z pyska patrzylo...
    • Gość: Wielgibolo ;) IP: *.lublin.mm.pl 28.04.05, 19:27
      My przedzkolaki wszechpolskie kategorycznie sprzeciwiamy się nazwaniu naszego przedszkola imieniem znanego w świecie bajek lewaka - Kubusia Puchatka. Jak zapewne wszyscy zainteresowani problematyką ideologiczno-rysunkową wiedzą, poglądy tego jegomościa w sposób zdecydowany odbiegają od naszej narodowej tradycji, którą (szczególnie w pięciolatkach) staramy się pielęgnować. Puchatka w naszych oczach dyskwalifikuje nadmierna pobłażliwość dla rozpasania moralnego szerzonego w stumilowym lesie przez Tygryska. Niepodoba nam się też brak jego sprzeciwu dla faktu samotnego wychowania dziecka przez Kangurzycę ( a gdzie ojciec). Absolutnie tolerować nie możemy także zapatrywań puchatka na kwestie gospodarcze, które wyraźnie zmierzały do ustanowienia w stumilowym lesie komuny. Jako ostatni argument przeciwko Puchatkowi wysówamy jego semickie pochodzenie o którym świadczy imię Jakub. Michał z Czterolatków donosi że ma sprawdzone informacje jakoby prawdziwe nazwisko ojca Puchatka brzmiało Puchatzinger.

      Dlatego Puchatkowi mówimy zdecydowane nie i proponujemy nasze przedszkole nazwać imieniem jakiegoś mniej wątpliwego bochatera z bajek np. rydzyka i Muchomorka
      • folkatka Re: ;) 28.04.05, 23:16

        Ja jeszcze dodam że zastanawiający jest fakt, ze rodzice Krzysia pozwalali mu
        na samodzielne wedrówki po Stumilowym Lesie...JAK ONO SIE NIM ZAJMOWALI????
    • Gość: Zygmunt Re: Puchatekowi dziwnie z pyska patrzy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.05, 19:34
      ja proponuje nadać imie świętej inkfizyci bo ta czyniła dobro a tera sie
      rozpasło to ateistyczne bydło bez miłosierdzia wzglendem bliźniego i
      demoralizuje dzieci i wogule nasz polski narud.
      • Gość: ja Re: Puchatekowi dziwnie z pyska patrzy? IP: *.it-net.pl 28.04.05, 20:57
        No cóż za szalony pomysł, żeby przedszkole miało takiego patrona !!Pacholęta
        należy wychowywać od maleńkości i od trzeciego roku życia wskazywać właściwą
        drogę życia.Jest tylu nieobsadzonych świętych i właściwych (obecnie)
        ideologicznie.Nie ważne, że dzieci w szkole czy przedszkolu nie mają pojęcia,
        kim był patron. Ważne, że słuszne światopoglądowo. I tak trzymać, panie i
        panowie. Po co dzieciom dzieciństwo, bajki, poczucie humoru. Skoro wy żyjecie
        (chyba nieźle) bez poczucia humoru, to i one będą.
        Zgroza ogarnia.
        • Gość: chochlik Re: Puchatekowi dziwnie z pyska patrzy? IP: *.lublin.mm.pl 28.04.05, 23:34
          Przedszkolakom potrzebny jest nie święty, czy dostojny patron tylko symbol,
          czy logo, czy hasło którym moga się przedstawiac. Przedszkolak zapytany:skąd
          jesteś? Odpowie bez kłopotu: Jestem z przedszkola Kubusia Puchatka. I sprawa
          jasna. A jak tu przedstawiać się koledze: jestem od Marii Konopnickiej.Tak dla
          jednego jak i drugiego malucha te dziwne słowa nic nie znaczą, a są trudne do
          zapamiętania i wymówienia. Nazwa przedszkola powinna być w razie zgubienia się
          drogowskazem,adresem, dodatkiem do nazwiska własnie dla dzieci, a nie dla
          rodziców i władz miasta. Bo im w zupełności wystarczy nazwa ulicy, numer
          budynku i numer przedszkola.
    • blood_free Re: Puchatekowi dziwnie z pyska patrzy? 29.04.05, 01:14
      Ciekaw jestem jaka bylaby reakcja niedocofow z merii, gdyby zaproponowano na
      patrona np. Mickey Mouse. Tez sie zle kojarzy? Cale szczescie, ze zwyciezyl
      znacznie wiekszy rozumek od tego LPRo - PiSuaorowego.
    • Gość: wisia Zwyciestwo misia o bardzo malym rozumku...!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.05, 06:04
      W pewien pogodny dzien zimowy, gdy Prosiaczek wymiatal snieg sprzed swego
      mieszkania, ujrzal niedaleko swego domu Kubusia Puchatka. Puchatek spacerowal w
      kolko, rozmyslajac o czyms zupelnie innym, i gdy Prosiaczek zawolal go, Mis
      przystanal.
      - Jak sie masz? A co tu robisz?
      - Tropie - odpowiedzial Puchatek.
      - A co tropisz?
      - Cos, cos, cos - odparl tajemniczo Puchatek.
      - A co, co, co? - spytal Prosiaczek, podchodzac blizej.
      - Wlasnie, ze nie wiem.
      - A jak ci sie zdaje?
      - Bede musial troche poczekac,az to cos wytropie i wtedy sie dowiem - odparl
      Kubus Puchatek.

      --------------------------

      I mis o bardzo malym rozumku wytropil reszki zdrowego rozsadku u naszych
      radnych... Mamy przedszkole im. Kubusia Puchatka...
    • empi Re: Puchatekowi dziwnie z pyska patrzy? 29.04.05, 06:46
      Kubuś Puchatek jest wybitną i wielce zasłużoną postacią. Należą się mu wszelkie
      honory i zaszczyty. Tylko on potrafi połączyć i skupić przy pomocy malutkiego
      rozumku wszystkich normalnych jeszcze (dzieci). On jest ponad podziały. Dla
      niego nawet Hefalumpy stały się możliwe do zaakceptowania. Niech nikt nie waży
      się naśmiewać z niego. Ręce precz od naszego misia!!!.
      Popatrzcie tu na forum, wszyscy jak jeden mąż, bez względu na różnice
      ideologiczne i każde inne, broni i rozumie misję misia. Jedyny warunek tego to,
      że trzeba być normalnym i uczciwym w tym co się robi.
      pzdr.
      p.s. teraz trzeba czekać by ci aktywni w działaniu, jedynie ideologicznie,
      radni nie spaskudzili nam naszych ulic. Przecież takie ulice jak Cicha, Miła,
      Kwiatowa, Uśmiechu, Stokrotki, Czereśniowa, Lipowa, Sasanki, Wrzosowa itd. to
      dopiero gratka dla nich.
    • zo_h Re: Puchatekowi dziwnie z pyska patrzy? 29.04.05, 11:19
      Podawane przez radnych argumenty karzą zastanowić się, kto tak naprawdę jest tym
      głupiutkim misiem

      PS.

      Z racji tego, że prosiaczek przechadzał się z czerwonym (jakże rewolucyjnym)
      balonikiem również on zostanie zakwalifikowany jako niepoprawna politycznie,
      wywrotowa jednostka.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka