IP: *.wawrysiuk.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.05, 16:41
Mam pytanko, chciałabym zapisać się na aerobik w Lublinie. Czy możecie mi
poradzić, gdzie jest fachowo i względnie tanio? Z góry dziekuję.
Obserwuj wątek
    • Gość: Anka Re: Aerobik IP: *.chello.pl 07.10.05, 09:10
      w ośrodku sportowym Akademii Medycznej przy Chodźki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka