Gość: Kasia IP: *.wawrysiuk.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.05, 16:41 Mam pytanko, chciałabym zapisać się na aerobik w Lublinie. Czy możecie mi poradzić, gdzie jest fachowo i względnie tanio? Z góry dziekuję. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Anka Re: Aerobik IP: *.chello.pl 07.10.05, 09:10 w ośrodku sportowym Akademii Medycznej przy Chodźki Odpowiedz Link Zgłoś